کنگره باید تسریع فرایند پیدا کردن یک ترم جمهور: Tharoor

کنگره باید تسریع در روند پیدا کردن تمام مدت رئیس جمهور به دستگیری رشد درک عمومی است که این حزب “شناور و rudderless” عضو ارشد کنگره رهبر شاشی Tharoor گفت: در روز یکشنبه.

Tharoor همچنین گفت که او قطعا فکر می کند راهول گاندی است که “فطرت قابلیت و استعداد برای یک بار دیگر رهبری حزب” اما اگر او مایل به انجام این کار پس از آن حزب باید “اقدام” برای انتخاب رئیس جدید.

نظرات خود فرض اهمیت را به عنوان آنها می آیند فقط جلوتر از سونیا گاندی تکمیل یک سال به عنوان رئیس موقت در اوت 10, با حزب هنوز برای پیدا کردن جانشین او.

“من قطعا معتقدم که ما باید روشن شود در مورد رهبری ما رفتن به جلو. من استقبال سونیا جی, در انتصاب به عنوان رییس جمهور موقت سال گذشته اما من اعتقاد دارم که آن را ناعادلانه به او به انتظار او برای حمل این بار به طور نامحدود” Tharoor گفت: توافق هسته ای در یک مصاحبه.

“ما همچنین نیاز به دستگیری رشد درک عمومی سوخت توسط یک بی اعتنا رسانه که کنگره شناور و rudderless ناتوان از در نظر گرفتن چالش های معتبر ملی مخالفان” سابق اتحادیه وزیر گفت.

که دقیقا چیزی است که کنگره باید به فوریت آدرس تسریع فرایند پیدا کردن یک ترم و رئیس جمهور از طریق مشارکتی و دموکراتیک فرایند است که ارائه خواهد شد به برنده شدن نامزد مشروع دستور و اعتبار است که ضروری خواهد بود در طلوع در مقدار مورد نیاز سازمانی و ساختاری احیای حزب Tharoor گفت.

خواسته در مورد رشد صداها در کنگره که راهول گاندی باید دوباره به عنوان رئیس حزب و اگر آن را به بهترین شکل ممکن scenerio که او می گرداند Tharoor گفت: “البته اگر راهول گاندی آماده است تا به سر رهبری همه او را به انجام است به برداشت استعفای خود را. او به خدمت تا دسامبر 2022 و فقط می توانید انتخاب کنید تا کمر دوباره.”

“اما اگر او نمی کند ما باید به اقدام است. نظر شخصی خود من که به عنوان شما می دانید که من شده اند با حمایت برخی از زمان در حال حاضر این است که انتخابات به CWC (کنگره مشغول به کار کمیته) و برای پست رئیس جمهور قطعا تعدادی از نتایج مفید برای حزب” Tharoor گفت.

مشارکتی روند دموکراتیک را به طور قابل توجهی اضافه کردن به تماس های ورودی رهبر اعتبار و مشروعیت که به نوبه خود خواهد بود حیاتی دارایی های آنها به عنوان مجموعه ای در مورد مهم سازمانی چالش های مرتبط با re-انرژی رتبه و فایل از حزب Lok سبها MP از تریواندروم گفت.

Tharoor اظهار داشت که بزرگتر خود استدلال بود و نه در مورد هر فردی اما در مورد دفاع از یک روند و یا یک سیستم که از طریق آن کنگره می تواند آدرس های موجود در مسائل رهبری و سپس سوار بلافاصله در فرآیند تجدید قوا و تقویت کننده حزب در سراسر کشور.

“از طریق فعالیت های خود را در طول این مستند که آیا آن شده است در مورد این مسئله از COVID-19 ویروس یا چینی تجاوزات راهول گاندی است بدون سوال و تقریبا به تنهایی انجام یک کار قابل توجه در برگزاری این حال دولت مسئول اعمال خود و شکست,” او گفت:.

راهول گاندی نیز نمایش داده می شود فوق العاده ای پیش بینی و چشم انداز است که یک سازنده صوتی است که ارائه شده مهم ورودی و نشان داده چشمگیر قابلیت واقعا درک خواسته های مردم این کشور در طول این زمان به چالش کشیدن Tharoor گفت.

“من امیدوارم که او را از ادامه انجام است که آیا به عنوان رئیس جمهور و یا هر گونه دیگر ظرفیت خود را انتخاب,” او گفت:.

تمایلی سونیا گاندی بر گرفته بود به عنوان رئیس موقت در 10 آگوست سال گذشته پس از راهول گاندی استعفا داد و در نظر گرفتن مسئولیت برای حزب افتضاح در Lok سبها انتخابات.

در مورد کنگره آینده تحت حمله از محله های مختلف بیش از آنچه که دیده بود توسط بسیاری به عنوان یک تغییر نامحسوس در موقعیت خود در رم معبد موضوع و اتهامات این نوشته که “BJP-lite”, Tharoor گفت که او باور ندارد که این حزب به خطر بیافتد در آن سکولاریسم.

کنگره به طور سنتی تقویت نام تجاری از سکولاریسم است که به رسمیت می شناسد هند کثرت گرایی است. به عبارت دیگر آن اذعان فراوانی از ادیان و اعتقادات که در آن همه به طور مساوی احترام و مسالمت آمیز می تواند همکاری وجود دارد Tharoor گفت.

خواسته در مورد سوالات مطرح شده بیش از بسیاری از رهبران کنگره ساخت اظهارات در رم معبد موضوع که در تضاد با حزب سکولار موضع Tharoor گفت: کسانی که در کنگره به عنوان BJP-lite’ یا Hindutva-lite’ را خود کنگره اطمینان در ارزش اسمی “است که از آن باقی مانده است یک حزب برای همه امن ترین پناه برای اقلیت های ضعیف و به حاشیه رانده و اساسا متعهد به سکولاریسم”.

“اما حقیقت این است که کنگره تنها حزب عمده می گویند همه از این و معنی آن است. بی جی پی نمی کند حتی زحمت تظاهر آن است که منافع هر یک از این بخش ها در قلب” او ادعا کرد.

“ما منتقدان دیدن کنگره حزب تمایز بین هندو و Hindutva به عنوان فریبنده. آنها را رد می کرد استدلال که آیین هندو احترام رهبران کنگره را شامل است و عدم قضاوت در حالی که Hindutva یک دکترین سیاسی مبتنی بر خروج” Tharoor گفت.

منتقدان سریع به نتیجه گیری کرد که آنچه در کنگره ارائه می دهد صرفا یک سیراب به پایین نسخه BJP سیاسی, پیام, او گفت:.

تصریح می کند که هیچ چیز نمی تواند دورتر از حقیقت Tharoor گفت: راهول گاندی خود را ساخته آن را به صراحت روشن است که برای تمام تمایل خود را به avow شخصی خود را هندو او را پشتیبانی نمی کند به هر شکل از Hindutva “نه نرم و نه سخت”.

(فقط تیتر و عکس از این گزارش شده اند ممکن است دوباره توسط کسب و کار استاندارد کارکنان; بقیه مطالب به صورت خودکار تولید شده از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>