کنگره رد Pearl Jam انتقاد از رئیس بلیط-اصلاحات قانون

نیوجرسی کنگره لایحه Pascrell جونیور, اصلی حمایت از این بهتر نظارت ثانویه فروش و پاسخگویی در کنسرت, فروش بلیط (رئیس عمل می کنند) طراحی شده برای اصلاحات زنده-حوادث بلیط در بازار امروز رد Pearl Jam برای رد این لایحه است.

تماس با لایحه “ناقص” این گروه گفت: در نامه ای که دیروز آن را “بلوک های غیر قابل انتقال فروش بلیط” و “نیاز اولیه فروشندگان بلیط به افشای تعداد کل بلیط های ارائه شده به عموم مردم یک هفته قبل از اولیه فروش.” برخی از طرفداران مصرف کننده استدلال می کنند که اجازه می دهد بلیط نقل و انتقالات است یک کلید برای حفاظت از مصرف کنندگان; این گروه گفت: چند اصلاحات در این لایحه شایسته هستند.

در بیانیه امروز Pascrell رد این گروه استدلال. “برای چندین دهه در حال حاضر میلیون ها نفر از آمریکایی طرفداران که می خواهند چیزی بیش از لذت بردن از یک سرگرمی کوچک برای جفتک انداختن خود را باید قربانی شده توسط مات حوادث زندگی می کنند, بازار,” او گفت:. طرفداران شده اند باریکش gouged فشرده خیس و آشکار heisted توسط یک ظاهر بی پایان مناجات هزینه های پنهان اضافه کردن فایرفاکس و لقب ایجاد شده توسط بلیط غیر قابل تنظیم انحصارات است که کار در تاریکی با مصونیت از مجازات. من لایحه خواهد بود که برای اولین بار جامع تعمیرات اساسی از این فاسد بازار. موسیقی و ورزشی طرفداران باید منتظر به اندازه کافی بلند برای تسکین.

“پرل جم می دانید ممکن است یک یا دو چیز در مورد ساخت موسیقی بزرگ اما آنها بوده است گمراه در مورد قانون. من خوشحال خواهد بود به صحبت می کنند با گروه مورد چرا زندگی ملت-Ticketmaster نمی مراقبت در مورد طرفداران خود را و می خواهد برای حفظ یک فاسد بازار است.”

Pascrell اصلی حمایت از رئیس عمل می کنند که هدف آن آوردن شفافیت بیشتر بلیط صنعت تا طرفداران شانس عادلانه برای خرید بلیط در بازار اولیه و همچنین به دنبال حمایت از مصرف کنندگان که انتخاب می کنید به استفاده از بازار ثانویه برای خرید بلیط. این قانون در حال حاضر از نظر انرژی و تجارت کمیته.

او در میان چندین Congresspeople که خواستار بررسی مشکل فروش بلیط صنعت است که برای چندین دهه گرفتار شده است با اتهامات فساد و خودی برخورد. در پاییز گذشته سناتور ریچارد بلومنتال از نیوجرسی و ctq از مینه سوتا درخواست وزارت دادگستری تحقیقات ضد تراست به رقابت در فروش بلیط صنعت و همچنین به عنوان زندگی می کنند ملت بزرگترین در جهان زندگی می کنند-سرگرمی شرکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>