کنستانتین تلویزیون ZDF جهانی, صفحه نمایش, تیم, در کاخ’ (منحصر به فرد)

برلین — Constantin Film, شماره 1, آلمانی, مستقل در پشت “رزیدنت ایول” حق رای دادن است teaming با پخش عمومی ZDF برای تولید “قصر” (“فریدریشاشتات-Palast”) یک دوره درام مجموعه در جشن برلین سالن موسیقی. جهانی Screen رسیدگی خواهد شد توزیع بین المللی.

“آخرین خروج به بروکلین” Uli Edel دوباره تیم با Constantin, تلویزیون, کارگردانی شش قسمت از فیلمنامه توسط Rodica Doehnert.

به عنوان یک “احساسی, موسیقی, و, بسیار, suspenseful, شرق و غرب, خانواده, داستان,” مجموعه ” روایت آغاز می شود و در سال 1987 در فریدریشاشتات-Palast لقب “لاس وگاس شرق” جهان از اسراف در شرق آلمان در زانو خود را پس از چند دهه از سوسیالیسم. کریس یک جوان رقصنده در گروه کر است فقط در مورد به دست آوردن اولین شکست بزرگ, یک, انفرادی, رقص, زمانی که او در دیدار دو قلوی مارلین, همچنین توسط Svenja یونگ که می آید از یک خانواده محافظه کار در غرب است. نه می داند از دیگران وجود دارد. این برخورد منجر به نقش مبادله که در آن آنها تبادل حرفه ای و زندگی شخصی.

تولید در “قصر” که رول آوریل امسال بود که یکی از عمده اطلاعیه در Constantin, تلویزیون, ویترین, این شرکت برای اولین بار اصلی صنعت, ارائه, است که در محل دوشنبه در برلین سری بازار است.

Edel که کارگردانی یکی از کنستانتین ترین مشهور اوایل بین المللی جوش “Chrisiane F” راه بازگشت در سال 1981 به بازگشت به Constantin مستقیم 2013 “هتل Adlon” و اخیرا هم سال گذشته “استاد قصاب.” که مجموعه ای در برابر پس از جنگ جهانی اول با یک سرباز آلمانی تحقق آخرین آرزوی یک زن در حال مرگ رفیق به دنبال پس از خود و مهاجرت به دشت داکوتای برای ایجاد یک زندگی جدید است. “استاد قصاب” یک ملودرام عاشقانه پیچیده شده در یک شانس دوم مهاجر ماجراجویی.

“قصر” است که به همان اندازه مجموعه ای در برابر پس زمینه از چه Edel به نام “به شدت متشنج سیاسی و تاریخی دوره” و ویژگی های یک شانس دوم سناریو.

“من عاشق سریال داستان سرایی و عشق در نظر گرفتن یک سفر را از طریق زمان با فیلم” Edel گفت: تنوع. “این فریدریشاشتات-Palast افسانه ای است محل و جهان, پشت صحنه فراهم می کند بدون پایان مواد برای سرگرمی خوب است.”

به رهبری توسط تولید کننده الیور Berben عضو Constantin Film اجرایی هیئت مدیره Constantin تلویزیون نیز استفاده می شود جلسه به اعلام یک سری پروژه “ولفسبورگ,” تایید دیگری – “Glauben” با RTL را TvNow و 15 دقیقه نمایش “ما فرزندان بنف باغ وحش” یک Constantin تولید تلویزیون و آمازون نخست اصلی است. برگن همچنین حفر کردن در DNA Constantin تلویزیون رشد آن و جایی که او می خواهم آن را به در دو تا سه سال زمان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>