قسطنطنیه به راه اندازی طولانی ملبورن جام سرب کمپین


لیندسی پارک را به دنبال خواهد داشت روش محاکمه و واقعی به نوبه خود Constaninople به ملبورن برنده جام کشف حجاب او جلوتر از نور تابستان در روز شنبه قبل از دراز به سمت 3200 متری کلاسیک.

این Coolmore متعلق به پسر گالیله را برای اولین بار اجرا تحت گلن در شنبه پیتر جوان سهام پس از اتمام 13th در سال گذشته در جام حذفی پشت نذر و اعلام کنند.

Glen Boss rides Constantinople in track work.

گلن رئیس سواری قسطنطنیه در مسیر کار می کنند.اعتبار:ادی جیم

او سپس اجرای بیش از 2000 متر در گروه 1 استرالیا در جام حذفی به احتمال زیاد قبل از املا اجازه می دهد که دیوید و بن هیز و تام Dabernig تیم به مجموعه ای او را برای $7.75 میلیون نژاد.

سابق Aidan اوبراین-آموزش galloper بود $9.50 شانس در فقط 10 خود را حرفه ای شروع در نسخه در سال گذشته پس از به پایان رساندن یک بدشانسی چهارم در کولفیلد جام.

تبلیغات

“[من] بسیار خوشحال با او” بن هایس گفت.

“او شما اینجا اجرا و پس از آن استرالیا در جام. او تیک تاک همراه واقعا سادگی خود محاکمه شده اند خوب است.

“او احتمالا پیدا کردن 1800 کمی در سمت کوتاه که برای اولین بار به عنوان به خوبی, اما او شما را به مقدار زیادی از بهبود از آن مسابقه است.”

هایس گفت: پیروزی استرالیا در جام حذفی در مارس 7, برنده ملبورن جام برندگان Fiorente تکان دهنده و Makybe سردستهزنان خواننده اپرا در 15 سال گذشته خواهد بود و نه هدف اصلی.

“عشق به اما اینکه آیا او یک stayer یک 3200 متر دونده یا نه [من مطمئن نیستم],” او گفت:.

“او را برای رفتن به یک نور پاییز و پس از آن ما نکته او را و سر به سمت ملبورن جام دوباره.

“او بخت برگشته در کولفیلد جام مسلما رفته اند نزدیک اگر به اجرا در آمد; 2000 متر ممکن است در سمت کوتاه اما خواهیم دید.”

این Flemington پایدار خواهد شد که سه دونده در ویژگی های الماس آبی در کولفیلد در روز شنبه – Aryaaf شخصی و Riverina طوفان.

آخرین-شروع برنده شخصی زده می شود توسط Craig Williams, می پوشند blinkers برای اولین بار در مسابقه پایدار برنده در سال 2017 با جاذب.

Craig Williams steers talented two-year-old Personal to victory at Flemington in January.

Craig Williams هدایت استعداد دو سال شخصی به پیروزی در Flemington در ماه ژانویه است.اعتبار:گتی ایماژ

“او trialled در آنها هفته گذشته و رفت بسیار خوبی در محاکمه حل و فصل عالی بود و بسیار درجه یک و رفت و از طریق خط” هایس گفت.

“او کمی فراموش اسب رفتن به مسابقه. او پنج هفته بین اجرا می شود و ما فقط او را نگه داشته خوشحال و تیک تاک و او کشیده شده خوب دروازه.”

اما هیز تکیه داده بود به سمت Aryaaf به عنوان انتخاب خود را از سه.

“در فرم برای اطمینان حاصل کنید. آن را بسیار خوب به اجرا در رئیس آن بود فقط تناسب اندام,” او گفت:.

“او زدم تا فقط اول برای آمادگی. ما به او یک زن و شوهر از سخت گالوپ در میان بنابراین به نظر می رسد او را آموزش داده و من فکر می کنم او را دوست دارم 1200. او احتمالا ما بهترین فرصت است.”

کولفیلد سهام برنده دماغه امید نیک را نیز سر در روز شنبه در گروه 1 اینده داشتن آخرین اجرا را در Mackinnon در تازه ترین شروع.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>