کنستانتین مارتین Moszkowicz در برلین در بازار, سیستم عامل, تئاتر و تلویزیون و ‘انگل’

برلین — اخبار در اولین روز از جشنواره برلین است که فیلم – دفعات بازدید: Constantin Film – کمک کرده بود رانندگی یک 2019 سال سود افزایش در پدر و مادر برجسته ارتباطات در آمد که کمی تعجب. چند فیلم اروپا شرکت های لذت بردن از سلامت قوی Constantin Film.

الیور Berben ارائه در روز دوشنبه از کنستانتین تلویزیون صف و تولید فلسفه در برلیناله سری بازار یک یادآوری است که Constantin Film نه تنها برخی از جاه طلبانه ترین فیلم تولیدات آینده از اروپا – فکر می کنم Paul W. S. Anderson آینده “شکارچی هیولا” – اما در حال حاضر آتش سوزی تا کنون بیشتر بر روی چندین قدرتمند سیلندر. چند مدیران ارشد در اروپا هستند در یک موقعیت ممتاز برای بررسی همیشه در حال تکامل چشم انداز توليد محتوا از مارتین Moszkowicz, Constantin Film رئیس هیئت مدیره و یکی از تحلیلگران شرکت بزرگتر عکس بزرگتر پویایی است.

در فینال ساخت-تا 70 برلین, جشنواره, او به میدان فرستاد سوالات در مورد نحوه برلین بازار شکل گیری خواهری تئاتر و تلویزیون, سیستم عامل,’ فیلم های مورد علاقه, آینده تئاتر و “انگل” اثر:

محبوب ترین ها در انواع

چگونه در این بازار در سال های اخیر تغییر? آنچه که برای شما و چه نقشی برلین برای بازی کنستانتین?

این روزها ایالات متحده استودیو به ندرت انجام معاملات فقط برای داخلی. بازارهای در حال رفتن به تمرکز بر روی کاهش بودجه و یا کوچکتر تو رفتگی در دیوار-نوع فیلم.

اما نیز وجود دارد خیلی بیشتر به برلین از رقابت و بازار است. برای ما به عنوان یک شرکت آلمانی, برلین, مهم ترین جشنواره از سال است. ما یک گروه از 40 نفر است و همیشه وجود دارد بسیار اتفاق می افتد: جلسات سیاسی, صنعت, سخنرانی, شبکه, حوادث و بیشتر. بنابراین برای ما این 10 روز هستند و به طور کلی و برای شرکت ما با استفاده از آن خودمان را به خرید محصول اگر وجود دارد هر گونه فروش فیلم های ما و به صحبت با دوستان از سراسر جهان و به شبکه. پس برای من اهمیت برلین غیر قابل انکار است. چند سال بازار بهتر است, چند سال نیست. اما به طور کلی ما سعی می کنیم به آن نگاه کنید با یک ذهن باز. ما همین حالا با یک سهمیه ما می خواهید برای پر کردن ما نگاهی به فیلم بر اساس مورد به مورد.

برخی از پیش بینی جریان سیستم عامل به عنوان مرگ از آجر و ملات سینما, اما آیا شما موافق هستید ؟

شما می توانید در این شماره که موفق تئاتر, فیلم, هنگامی که آنها به این سیستم عامل را بهتر از هر چیز دیگری. من فکر می کنم آن را همیشه مهم را به نمایش چشم پرنده که در آن شما ببینید کل بازار و آنچه در آن به معنی. من نمی بینم این روز قیامت است که برخی از مردم پیش بینی شده است; آن را فقط در حال تغییر است. من به یاد داشته باشید یک سال در هر 40-سال چیزی است که من بوده ام در کسب و کار است که بدون هیچ تغییری وجود دارد. همیشه چیزی وجود دارد که. هنگامی که دی وی دی بیرون آمد همه گفت: “اوه خدای من همه در حال رفتن به سازمان دیده بان بر روی دی وی دی هیچ کس نمی خواهد رفتن به سینما بروید دیگر.” برای نزدیک به یک صد سال مردم شده اند و پیش بینی پایان از صنعت فیلم و آن را اتفاق افتاده است هنوز و آن را به اتفاق می افتد. بر خلاف – فیلم زنده و لگد زدن…

آیا سیستم عامل جدید به عنوان علاقه مند به فیلم به عنوان آنها در سری?

آنها علاقه مند هستند در هر دو من باید بگویم. وجود دارد هنوز هم قطعی علاقه در 100 دقیقه ای از ویژگی های فیلم-نوع داستان است. تمام خدمات این مشکل از سری در نظر گرفتن خیلی از کاربران خود را’ زمان که مردم گاهی اوقات مردد به یک سری است که نیاز به تعهد بسیار. بنابراین گاهی اوقات کوتاه تر و بیشتر قابل عرضه در بازار یک بار حوادث هستند ترجیح داده است. این streamers ها همه در کسب و کار ساختمان خود سیستم عامل. آنها علاقه مند نیست در یک چیز خاص بودن یک ضربه بزرگ است. آنها علاقه مند در گرفتن بیشتر مشترکین. آنها به دنبال چیزهایی است که پلت فرم قابل عرضه در بازار. آنها می خواهند برای رسیدن به ربع آنها در حال حاضر نیست.

چگونه است که نهفته راه تولید کار می کند ؟

هیچ شرکت می کند تنها تئاتر یا تلویزیون. هر کس به برخی از رشته کند ، اکثر تولید کنندگان ترکیب فیلم و تلویزیون. وجود تقاضا و ما در حال صدور است که به عنوان بسیاری از معماران و طراحان و نویسندگان و مدیران زیر خط. همه آنها مشغول سراسر اروپا و احتمالا جهان است.

و یک راه برای پیدا کردن مشترکان بالقوه است که برای دریافت مشخصات بالا محتوا با پوشش رسانه ای.

کاملا. نگاهی به “در ایرلندی.” آن را یکی از اسکورسیزی بهترین فیلم. اما توجه آن را با بازیگران و کارگردان برجسته بود. من فکر می کنم که آنچه آنها به هدف. به طوری که کار می کرد برای Netflix بکشد. آنها می خواستند به یک چلپ چلوپ کردن و ساختن یک فیلم هیچ استودیو را لمس و من فکر می کنم که فوق العاده است!

موفقیت یک فیلم مانند “انگل” – که می تواند سیگنال یک رنسانس در دسترس کمی بزرگتر هنر فیلم ؟

من مطمئن هستم که اگر آن را می تواند به عنوان یک طرح. با “انگل” شما فوق العاده با استعداد گروه از هنرمندان به رهبری یکی از مدیران از زمان ما است. من مطمئن هستم که بسیاری وجود دارد مانند او وجود دارد که می توانید چیزهای مشابه. اگر چه من مطمئن هستم که برخی سعی خواهد کرد. من فکر می کنم “انگل” است منحصر به فرد در نظر خالص استعداد و خلاقیت است. من نمی گویم آن را غیر ممکن است برای دیگران برای انجام همان, اما شما نمی توانید فقط استفاده از آن به عنوان یک طرح و تکرار آن است. آن چنان وابسته به اعدام است. بدون درخشان مدیر و تیم خود را, من مطمئن هستم که همان داستان را می شد به خوبی.

این فوق العاده برای کسب و کار ما هر چند. من فکر می کنم آن را بزرگ جوایز اسکار انتخاب شده است. من یکی از کسانی که فکر آن می تواند برنده. شما می شنویم مردم می گویند زیرا آنها وجود دارد بیشتر اعضای آکادمی از کشورهای دیگر آن را حفظ خواهد کرد که بیشتر بین المللی, و من می گویم که یک چیز خوب در کل. اما من فکر نمی کنم شما می توانید می گویند به دلیل “انگل” هر کشور را به طور ناگهانی انجام گنده بالا-مفهوم arthouse فیلم. مدیران خوب همیشه می توانید فیلم های خود را ساخته شده و وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از همان قد و قامت به عنوان بونگ جون هو و آنها را در انجام کارها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>