مصرف کنندگان خلق و خوی بدتر شدن است به 5 سال اخیر شل ساختمان: نظرسنجی

ضریب اطمینان مصرف کننده بدتر شده است و تقریبا پنج سال اخیر با تولید شل در شرکت های گسترده تر به ثبت نشان می دهد آسیا سومین اقتصاد است و در عین حال برای قرار دادن یک طبقه زیر رشد.

وضعیت فعلی شاخص کاهش یافت و به 83.7 در ماه ژانویه به پایین ترین سطح از آوریل 2015 به گفته بانک مرکزی هند ضریب اطمینان مصرف کننده در نظر سنجی که در آن 100 است که خط تقسیم بین بدبینی و خوش بینی. یکی دیگر از بررسی نشان داد ظرفیت بهره برداری در شرکت ها کاهش یافته و به 69.1 درصد در سه ماهه دوم سال پایان ماه مارس به پایین ترین سطح از RBI شروع به ردیابی آن را در سال 2009 — انعکاس رام تقاضا شرایط.

“زمان درک کلی وضعیت اقتصادی سطح قیمت و درآمد خانوار ضعیف باقی مانده است که در مقایسه با موقعیت یک سال پیش” بانک مرکزی گفت: در این نظرسنجی که تحت پوشش 13 شهرستانها عمده. خانواده ها گزارش شده کاهش هزینه های غیر ضروری موارد.

به عنوان مصرف کنندگان کاهش هزینه های شرکت ها بیش از حد کاهش در تولید. ظرفیت بهره برداری کاهش یافت و از 73.6 درصد در ماه آوریل تا ژوئن دوره با توجه به جداگانه بانک مرکزی گزارش را پوشش می دهد که بخش تولید و بررسی 866 شرکت.

Graph

پایدار قطره به معنی خروجی شکاف — تفاوت بین بالقوه و بالفعل تولید خواهد شد و فشار سیاست گذاران برای حفظ نرخ پایین تر برای طولانی تر است. روز پنجشنبه RBI نگه داشته معیار نرخ در یک دهه اخیر 5.15 درصد و با توسل به ابزارهای غیر متعارف را به هزینه های استقراض و افزایش تقاضا در اقتصاد در دوره ضعیف ترین آن گسترش از سال 2009.

بررسی یافته های خلق و خوی هر گونه خوش بینی در مورد رشد چرخش پس اخیر مدیران خرید در نظرسنجی ها و همچنین زغال سنگ و فولاد سیمان و تولید برق داده ها نشان داد برخی از بهبود.

اقتصاد تنظیم شده است به گسترش 5 درصد در سال به ماه مارس ضعیف ترین رشد از سال 2009.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر