تماس با ردیابی: چگونه بیماری کارآگاهان در حال بسته شدن در COVID-19 در استرالیا


شما چگونه آهنگ شیوع? چه کسی در حال تماس با ردیاب? و چه نقش آنها در استرالیا coronavirus پاسخ ؟

یک کشتی کروز اسکله و مسافران نشت را به یک شهر. یک زن و شوهر مشهور است mobbed توسط طرفداران و مقامات مشتاق به لرزش دست خود را. خوبی به سر می رسند در یک جشن تولد تازه از یک سفر اسکی در آسیا و اقیانوسیه. یک مرد قدم هواپیما و بوسه ،

اینها برخی از بهترین و شناخته شده داستان از coronavirus عفونت در استرالیا تا کنون. و در هر یک از آنها را به عنوان ویروس گسترش یک تیم از بیماری کارآگاهان در مورد retracing بیمار قدم به قدم zeroing در که دیگری ممکن است در معرض و پیوستن به نقطه در استرالیا شیوع است.

فرایند شناخته شده به عنوان “تماس با ردیابی” است بیماری های عفونی کنترل 101 اغلب مستقر در برابر بیماری هایی مانند سرخک ، meningococcal بیماری ها و برخی از بیماری های مقاربتی. اما در یک حرکت سریع همه گیر می شود یک مسابقه در برابر زمان برای محافظت از نه فقط تعداد انگشت شماری از مردم بلکه کل کشور است. در سراسر استرالیا, ارتش, پزشکان, مقامات بهداشت و دانشگاهیان و دانشجویان پزشکی حتی واقعی سربازان را به نام شده است به مبارزه با. کارشناسان می گویند این کار را تا حد زیادی تعیین می کند که چگونه بسیاری از زندگی را می توان نجات داد در ماه های آینده بدون یک واکسن یا درمان برای COVID-19.

که این بیماری کارآگاهان?

برای پیگیری یک ویروس شما نمی توانید ببینید که میپرد فرد به فرد در محله های نزدیک و معطل می تواند بر روی دستگیره درب, غرق, گاهی اوقات حتی به طور خلاصه در هوا شما نیاز به مهارت خاص تنظیم شده است. دکتر جیمز اسمیت بالینی سرب در تماس با ردیابی تلاش در کوئینزلند. تغذیه اطلاعات عقب و جلو با کشورهای دیگر و ملی حادثه اتاق در کانبرا تیم او به دنبال چندین بالا مشخصات بیمار مسیرهای پیاده روی از جمله کسانی که از تلفن های موبایل زن و شوهر تام هنکس و ریتا ویلسون و وزیر امور پیتر داتون. در حالی که اسمیت سوگند او بنادر هیچ راز جاه طلبی به عنوان یک تازه کار, sleuth او اذعان می کند این کار را می توان به درستی شرح داده شده به عنوان بخشی دکتر بخشی کارآگاه.

بیشتر از کار انجام شده است بیش از این گوشی توسط پزشکان و دانشمندان نه محققان خصوصی به دلیل ردیاب نیاز به یک دسته خوب در چه بیماری گسترش یافته است. اما رمز و راز را حل کنید.

تبلیغات

“شما باید به بیش از یک صورت بالین خوب شما نیاز به مردم به شما اعتماد و [قادر به] خواندن آنها را انتخاب کنید تا جزئیات و سرنخ” اسمیت می گوید. “تو هم چه مربوطه بر اساس آنچه شما در مورد این بیماری است.”

اسمیت نیز در گذشته جهان همه گیر H1N1 آنفلوآنزای خوکی در سال 2009 و در سال گذشته با کمک سازمان جهانی بهداشت ردیابی یک فاجعه سرخک در تونگا به یک تیم راگبی به تازگی در بازگشت از نیوزیلند. اما “شده است وجود دارد هرگز چیزی مانند [COVID-19] در بهداشت عمومی” در طول عمر خود.

ویکتوریا معاون بهداشت و درمان, افسر,,,,, Dr Annaliese ون دیمن موافق. معمولا در آنچه که او خواستار “زمان صلح” او سر یک تیم فقط 20 یا 30 محققان. در حال حاضر صفوف خود را دارای عقاید توسط بسیاری به عنوان 1000 – و می تواند گسترش. مشرف نزدیک خالی ملبورن شبکه ردیاب مقر باقی می ماند پر از ضروری کارکنان روز و شب در حال حاضر همه در سراسر شش طبقه در این عصر جدید اجتماعی فاصله.

ردیاب بازجویی و تجزیه و تحلیل دوخت آلوده موضوعات از طریق عروسی و مهمانی ها و در سراسر مرزها به آنچه که در طی این بیماری همه گیر در حال تبدیل شدن به یکی از گسترده ترین شبکه بهداشت داده های این کشور تا به حال ساخته شده است. در ضمن اپیدیولوژی و تحلیلگران پدیده هنگامی آشکار شد بیش از تعداد Dr ون دیمن می گوید حفاری به مشکوک محلی شیوع و “مکان های مورد علاقه”. نام و جزئیات تماس از تقریبا 10 ، 000 نفر در حال حاضر از ویژگی های دولت COVID-19 گسترده و جغرافیایی نقشه.

چگونه یک مورد آشکار ؟

هنگامی که یک بیمار آزمایش می آید تا مثبت در یک آزمایشگاه تیم در دولت خود را دریافت پینگ و شکار آغاز می شود. تماس نزدیک از این مورد جدید مانند کسانی که در آنها زندگی می کنند با سرعت مطلع شده و به خواسته خود جدا و فرد آلوده است, مصاحبه در عمق. اسمیت و ون دیمن می گویند آنها به دنبال برای بیش از فقط خود اصول جنبش است. آنها را به بازگشت بیش از روز به روز و حتی لحظه به لحظه فروع خود را از هر تعامل است. آنها سعی کنید به درک چگونه شما برداشت, بیماری, بررسی خود را “قرار گرفتن در معرض پنجره”. بعد می آید که در آن شما رفته ام از شما بیمار (و قبل از آن). آیا شما گرفتن یک Uber یا توقف برای قهوه ؟ چه مدت شما را به گپ زدن خود را از همکاران در سالن ؟ آیا شما در آغوش خداحافظی ؟

“ما در جنبش خود را از حدود 24 ساعت قبل از شما مریض سمت راست تا زمانی که ما بر روی گوشی” اسمیت می گوید.

تبلیغات

مسلح با یک لیست از افراد مبتلا ممکن است قرار گرفتن در معرض ردیاب آمار گوشی های دوباره. انتظار تماس بگیرید اگر شما تا به حال حداقل 15 دقیقه از چهره به چهره و تماس با یک مورد شناخته شده و یا صرف حداقل دو ساعت با آنها در یک منطقه محصور شده است.

چگونه می توانم آنها پیگیری کردن تماس?

تماس با ردیاب را با استفاده از همه شیوه ای از “عجیب و شگفت انگیز” راه هایی برای پیدا کردن شما ون دیمن می گوید. “سالن, استخدام شرکت ها, کارفرمایان – اغلب وجود دارد چهار یا پنج لایه از اشتغال و یا چیزهای دیگر برای رسیدن به کسی.”

متوسط مورد را شامل حدود نه یا 10 مخاطبین عمدتا در سراسر خانه و یا محل کار خود می گوید: کارشناسان بیماری های عفونی و استاد Raina مک اینتایر. که کمتر از یک بیشتر بیماری های عفونی مانند سرخک که گسترش بیشتر از طریق هوا.با COVID-19 اسمیت می گوید: محققان اصلا به بازیگران شبکه خیلی گسترده است. “شما به دنبال فرد آنها گذشت در پیاده رو در 2:04pm. شما به دنبال مردم آنها مشترک دفاتر با حمام و سرویس بهداشتی با مکالمات.”

ون دیمن اذعان می کند که قوانین راهنما تماس با ردیاب مانند تعریف تماس نزدیک و فرض پنجره از عفونت است که در حال تغییر به عنوان دانشمندان کشف بیشتر در مورد این ویروس جدید است. “بنابراین در حال حاضر ما می دانیم که مردم ممکن است علائم خفیف در شروع ما می توانیم بازگشت به مردم و بگو:” هنگامی که شما گفت که شما تا به حال hayfever چند روز قبل از شما بیمار هستند و شما مطمئن شوید که آن را واقعا hayfever?’ و ما می توانیم به ایجاد یک تصویر بهتر است.”

اسمیت می افزاید که پزشکان تصمیم گیری هستند و گمراهان در کنار احتیاط. “چگونه ما ممکن است تغییر به عنوان ما بیشتر بدانید,” او می گوید.

تبلیغات

هنوز هم در زمان حتی پیدا کردن نزدیک تماس با ما نیاز به برخی از مد افتاده آیفون – می گویند شما نیاز به کار کردن که نشسته در جدول در یک تنگ کافه یا که در همان dancefloor از یک باشگاه است. اسمیت اذعان می کند او در حال حاضر pored بیش دانه دار فیلم دوربین مدار بسته برای اولین بار در زندگی طولانی خود را به سعی کنید به انتخاب کردن مشکوک COVID-19 تماس با ما. در صورتی که در نهایت او را به این باشگاه او شده است می خواهم در دنباله برای روز ردیابی یک زن و شوهر که از سوار کوئینزلند به سیدنی به احتمال زیاد در برداشتن virus از گردشگران در یک تور با اتوبوس از شهرستان. آنها به خانه آمد و قبل از مرز بسته شده بود تحت تدابیر جدید قرنطینه اقدامات و میزبانی یک مهمانی شام و سپس بیرون رفت و به باشگاه. هر دو آنها مریض شد به زودی پس از. پایان شکار, Dr اسمیت تا به حال در ارتباط با یک مورد دیگر از عفونت در حال حاضر در سیستم مهمان در پارتی – یافت و بسیاری از مخاطبین در میان است.

البته استرالیا محققان کمتر تهاجمی نسبت به کسانی که در خارج از کشور. ویکتوریا کوئینزلند و NSW گفت: همه آنها کار کرده بدون پلیس و نه به طور معمول بررسی داستان. مردم به شدت تعاونی ون دیمن می گوید اگر چه گاهی اوقات آنها را ترک کردن جزئیات. “این نادر است برای کسی که به دروغ به ما, اما آنها ممکن است فراموش کردن دقیقا همان جایی که آنها بوده ام. اغلب ما به دنبال بازگشت بیش از 14 روز [دوره کمون].”

اسمیت می گوید بخش می توانید در تماس با پلیس امنیت زیستی تحت قوانین اگر آنها به اما در حال حاضر این است که عمدتا در حال انجام به نگه داشتن مردم با تایید و یا موارد مشکوک در قرنطینه. “در آن طول می کشد زمان برای انجام تمام است که ما نیاز به مردم را به ما بگویید همه چیز درست میشه به ما می توانید در بالا از آن,” او می گوید. “پس ما را حفظ حریم خصوصی واقعا به طور جدی ما نگه داشتن آن نزدیک به قفسه سینه. اما ما ممکن است تماس مخاطبین خود را و یا reinterview آنها را ما می توانید بپرسید آنها را به ما نشان می دهد سفر سوابق [و تقویم] اگر ما فکر می کنم آن را کمک خواهد کرد [آرام] حافظه خود را.”

برخی از مردم در پایان خط ممکن است شوکه شده و یا عصبانی. طبعا کسانی که در معرض و دستور داد به قرنطینه می خواهید بدانید که چه کسی مقصر و مسئول است. اما مگر اینکه آن را آشکار اصلی مورد هویت ناشناس باقی خواهند ماند.

In Taiwan, soliders spray disinfectant in a drill for coping with cluster infections.

در تایوان soliders اسپری ضد عفونی کننده در یک تمرین برای مقابله با خوشه عفونت.اعتبار:AP

چگونه کشورهای دیگر پیگیری COVID-19 مورد و چه در مورد حریم خصوصی دارند ؟

در کره جنوبی و سنگاپور تماس با ردیاب حفاری به پرونده تلفن های, بانک معاملات و فیلم دوربین مدار بسته و سپس دست کشیدن بر روی درب تا زمانی که آنها به دنبال کردن همه در یک coronavirus دنباله. برخی از دولت ها از جمله اسرائیل و چین و کره جنوبی نیز با استفاده از فن آوری های نظارت و برنامه ها به دنبال مردم از طریق شهرستانها ضبط خیابان آدرس و چهره. برخی از آنها مورد استفاده قرار گیرد خیابان فیلم برای پیدا کردن افرادی که سوار همان تاکسی یا همان اتوبوس به عنوان یک فرد آلوده.

تبلیغات

کره جنوبی و حتی منتشر دقیق حساب بیمار حرکات به هر مورد شماره اما اغلب embarrassingly شناسایی از جمله کسانی که پس از قرار ملاقات گذاشتن در “عشق هتل”. ملت به نظر می رسید که اوایل رسیدگی به این ویروس در ضبط تنها 30 مورد در ماه پس از آن برای اولین بار تشخیص. اما پس از آن 31 بیمار وارد شده است. در یک ماده از روز خود را در حال حاضر بدنام دنباله طریق بيمارستان و بوفه ناهار و خدمات کلیسا در یک فرقه مذهبی مجموعه ای زنجیره ای از عفونت است که در سمت چپ هزاران بیمار است.

تهاجمی تمرکز از کشورهایی مانند کره جنوبی و سنگاپور در ردیابی و نظارت دیجیتال شده است با اعتبار اولیه خود را رها کردن در موارد اگر چه در سنگاپور در حال حاضر مبارزه با پتانسیل موج دوم.

در استرالیا شرکت مخابراتی Vodafone ارائه گسترده anonymised داده ها به هر دو فدرال و دولت NSW برای اندازه گیری چگونه مردم زیر جدید اجتماعی فاصله گرفته است. NSW می گوید آن را ندارد درخواست اطلاعات از telcos برای پیگیری فرد حرکات و بدل شده با استفاده از آن به اجرای خانه قرنطينه است اما در حال حاضر بررسی استفاده از طیف وسیعی از فن آوری های مانند کسانی که مورد استفاده در سنگاپور به منظور افزایش تماس با ردیابی.

بالا: یک صدای جیر جیر از سی سئول خبرنگار ویکتوریا کیم.

ون دیمن می گوید: ویکتوریا نیز “بررسی” آن گزینه های فن آوری. اما برنامه های مانند سنگاپور TraceTogether که پرونده از طریق بلوتوث هر تلفن دیگر را به شما نزدیکی می تواند دشوار است به رول از او می گوید. “شما نیاز به هر کس که آن را بر روی تلفن خود را.” شاید به عنوان مورد بارهای رشد راه حل های دیجیتال به تریاژ بیماران جدید و جمع آوری اولیه خود را حرکت داده می تواند مستقر شود او می گوید.

تبلیغات

در روزهای اولیه از شیوع بیماری در ماه فوریه در جنوب استرالیا در بخش بهداشت و درمان با استفاده از اپل آی فون داخلی خدمات محل سکونت برای ردیابی حرکات یک زن و شوهر مبتلا به کوروناویروس. “استفاده از تلفن داده شد بسیار منحصر به فرد وضعیت” یک SA سلامت سخنگوی گفت. “زن و شوهر درگیر نیست زیاد صحبت می کنند زبان انگلیسی و آشنا با آدلاید بنابراین نکته را به وضوح بازشماری جایی که آنها به حال شده است برای تماس با ردیاب.” زن و شوهر داوطلب گوشی های خود را به جنوب استرالیا پلیس که مشغول به کار با SA ارشد بهداشت عمومی افسر به تجزیه و تحلیل داده ها.

در آوریل اخبار شکست که تکنولوژی رقیب اپل و گوگل در حال پرده برداری از نادر مشارکت در تماس با ردیابی. در اواسط ماه مارس این شرکت اضافه خواهد شد که توانایی برای اپل و گوشی های آندروید به صورت بی سیم تبادل اطلاعات ناشناس از طریق برنامه های اجرا شده توسط مقامات بهداشت عمومی. این به این معنی است که اگر یک کاربر تست مثبت برای COVID-19 و مردد به اضافه می کند که داده های خود را به سلامت عمومی کاربران که آنها را به نزدیکی بیش از روز قبلش اطلاع داده خواهد شد تماس خود را.

در ماه های آینده هر دو شرکت اضافه خواهد شد این فن آوری به طور مستقیم به سیستم عامل های خود را به طوری که کاربران مجبور به دانلود یک برنامه است. کاربران باید در انتخاب کردن اما این رویکرد به این معنی بسیاری از مردم می تواند گنجانده شده است. IOS اپل و آندروید گوگل را حدود 3 میلیارد کاربران در بین آنها بیش از یک سوم از جمعیت جهان است.

جایی که شیوع اتفاق می افتد ؟

مثل اولین خطرناک coronavirus به ظهور در انسان, سارس, خوشه هایی از این ویروس جدید در حال ظهور در محله های نزدیک – بیمارستان کشتی های کروز و خانواده. خارج از مسافرت های بین المللی بسیاری از “چیزی” در ویکتوریا بوده است ترسیم به اجتماعات بزرگ مانند مهمانی ها و مراسم عروسی و ون دیمن می گوید.

در یک پیشنهاد به تاکید عفونی ماهیت این ویروس ویکتوریا برتر Daniel Andrews است بازگو مورد ملبورن مهمانی شام که در آن یک فرد این ویروس در زمان entrees نورد. اصلی تر بودند بی خبر coronavirus میزبان. توسط دسر و قهوه در اتاق تبدیل شده بود عفونی زمان بمب. ویکتوریا بدنام ترین مورد به اصطلاح Aspen خوشه ای که در آن تقریبا ده ثروتمند Melburnians آلوده شد در حالی که در کلرادو تعطیلات اسکی. یکی از آنها را پس از آن با حضور در 21st, جشن تولد در مالورن در 14 مارس (قبل از خود انزوا و محدودیت برای بازگشت مسافران) که در آن شش نفر را برای گرفتن COVID-19.

“ما در حال دیدن (موارد مانند آن) منطقی غالبا” ون دیمن می گوید: امتناع از رفتن به مکانی خاص برای محافظت از حریم خصوصی. “احزاب به خصوص بد به نظر می رسد.”

محلی شیوع بیماری نیز ثبت شده است در جنوب استرالیا شراب کشور Barossa دره میان کوانتاس چمدان گرداننده; و در سیدنی مشغول باندی که در حال حاضر بدل به یکی از این کشور بیشترین میزان شیوع بیماری. بیشتر در شمال کوئینزلند اسمیت می گوید تور گروه غالبا تبدیل به COVID-19 خوشه. در آن زمان مقامات نیز مواجه انتقاد برای اجازه دادن به موارد لغزش از طریق شبکه به ویژه هنگامی که 2700 مسافر اجازه داده شد به پیاده در سیدنی از روبی شاهزاده کشتی کروز صدها نفر از آنها بعد از تست مثبت است.

وجود دارد بسیاری از ناشناختهها در مورد این بیماری همه گیر ون دیمن میگه اما تجزیه و تحلیل از عفونت داده ها نشان می دهد COVID-19 شکر خدا هنوز هم به دنبال یک منطق خاصی. “چیزهای که باعث می شود شما در بالا بردن ابرو خود را و بگو که واقعا به معنی’ اغلب در یک یا دو روز و یا یک هفته را حس زیرا [یک مورد تایید شده] بود و در واقع در معرض جای دیگری [یا] توسط دیگری مورد شناخته شده,” او می گوید. “ما آن” a-ha راز حل لحظات.”

کمبود جهانی از تست کیت و محدود قابلیت پردازش از ویکتوریا آزمایشگاه به این معنی نیست که هر کس با علائم می تواند آزمایش می شود او می گوید. تنها پس از آن می تواند ویکتوریا می دانید میزان واقعی شیوع این بیماری به ویژه موارد از جامعه انتقال است.

In Wollongong, NSW Police officers prepare to board the Ruby Princess cruise ship to seize evidence in what is now a criminal and coronial investigation.

در Wollongong, NSW Police officers آماده شدن برای هیئت مدیره روبی شاهزاده خانم کروز کشتی برای به دست گرفتن شواهد در آنچه که در حال حاضر یک جنایتکار و coronial بررسی است. اعتبار:NSW Police

چقدر مهم است تماس, ردیابی برای توقف COVID-19?

به عنوان اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و پا زدن و محافل انس کوچک بخشی از اسمیت کار گرفتن بسیار آسان تر است. “ما در حال گرفتن کمتر وارداتی موارد بیش از حد با مرزهای بسته شده,” او می گوید. “این نگرانی واقعی در حال حاضر جامعه انتقال موارد که در آن ما نمی توانند بفهمند چه کسی آلوده شد – آنها همیشه بالا بردن پرچم قرمز.”

تا کنون یک و دو پانچ محدود کردن فعل و انفعالات در جامعه و منزوی شناخته شده و یا موارد مشکوک در حال کار است. ماه مارس افزایش عفونت های جدید در استرالیا کاهش یافته است به طور چشمگیری در هفته های اخیر.

در بخش هایی از ایالات متحده در حال حاضر تاخت و تاز کردن با جامعه شیوع تماس, ردیابی را آغاز کرده است را به صندلی عقب به دیگر روش های مهار. اما در استرالیا, تیم در تمام کشورهای استرس کار خود باقی خواهد ماند حیاتی برای مبارزه با COVID-19, حتی اگر آن را شروع به گسترش به طور گسترده تر در اینجا بیش از حد.

“با آنفولانزای خوکی ما خوشحال بودند پشت به باد تماس با ردیابی پس از آن شروع به گسترش در بسیاری چون ما می دانیم که ما به فراتر از مهار یک معنا” اسمیت می گوید. “اما پس از آن ما در حال حاضر ضد ویروسی [درمان] و ما می دانستیم که روند معمول برای گرفتن یک واکسن بود به لگد زدن به در. ما در حال نقاشی بر دانش ما از آنفلوانزا دوباره در اینجا اما این بیماری متفاوت است, آن را در حال حرکت سریع تر آن را بیشتر عفونی آن را [به نظر میرسد] کشنده تر است. و ما نمی دانیم که زمانی که یک واکسن در دسترس خواهد بود.”

تیم ممکن است به جای تریاژ تلاش های خود را در اطراف گروه های آسیب پذیر مانند سالمندان مراقبت از خانه و یا از راه دور جوامع بومی ،

یک NSW Health سخنگوی تشبیه تماس با ردیابی به نرم پشت بازوهای این ویروس یکی یکی آنها به عنوان قرار دادن در سراسر جهان است.

“این کار سخت است اما آن کار می کند. ما متوقف نخواهد شد.”

با بن Grubb, Mark Gurman

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kuşadası escortturkuaz korsan taksikameralı su tesisatçısıyün cami halısıMobil Ödeme Bozdurma Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeGüvenilir Mobil Ödeme BozdurmaGüvenilir Mobil Ödeme Bozdurmakedi sahiplenme