هیئت مدیره انجمن صنفی امریکا انتخاب شده است “سرایت” به کارگردانی استیون سودربرگ به سر یک کمیته به بررسی از سرگیری تولید در زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس abates.

DGA جمهور Thomas Schlamme ملی و مدیر اجرایی راسل Hollander اعلام کرد اواخر روز پنجشنبه بعد از ظهر.

“نگرانی عمده ما در حال شنیدن بیشتر در حال حاضر است در مورد زمانی که ما می تواند بازگشت به کار, و چگونه ما می تواند مطمئن باشد که آن را امن برای انجام این کار” این دو گفت. “مطمئن باشید این چیزی است که ما شده ایم صرف مقدار زیادی از زمان به فکر کردن در مورد به عنوان به خوبی. در حالی که ما لازم نیست که یک جواب به زمانی که تولید را از سر ما برداشتن گام های خود را به آدرس ما چگونه می تواند امن زمانی که آن اتفاق می افتد. ملی هیئت مدیره و کمیته رهبری استیون سودربرگ و با اعضای از همه دسته ها منصوب شده است به انجام یک معاینه کامل از مسائل در دست و توصیه هایی را به هیئت مدیره.”

Schlamme و Hollander گفت: کمیته مشاوره با بالا اپيدميولوژيستها در این زمینه و همکاری با دیگر هالیوود اتحادیه های کارگری و کارفرمایان برای یک راهنمای جامع برای کمک به همه بازگشت با خیال راحت به کار است.

“و صحبت از زمانی که همه ما بازگشت به کار دوم ملی هیئت مدیره کمیته منصوب شده است به تمرکز بر حفظ جمعی تئاتر تجربه به طوری که زمانی که آن را بی خطر است برای انجام این کار خود را از فیلم های در نظر گرفته شده دیده می شود بر روی یک صفحه نمایش بزرگ خواهد شد که فرصت” گفتند. “این کمیته متشکل از فیلم سینمایی, مدیران, دستیار مدیران و واحد تولید مدیران آغاز خواهد شد مشغول به کار در حال حاضر به بررسی راه هایی برای ترویج آن بازگشت امن به تئاتر نمایشگاه که بسیار مهم است برای ما فرهنگ و هنر ما.”

سودربرگ دوباره انتخاب شد به DGA ملی هیئت مدیره در سال گذشته است. او در سال 2011 اپیدمی فیلم “سرایت” در حال حاضر به خصوص مربوطه در طول coronavirus بحران در زمان در $136 میلیون در سراسر جهان ،

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im