محتوای رونق سوخت تنوع دستاوردهای برای فیلم و تلویزیون استعداد

افزایش جزر و مد برنامه نویسی برای صفحه نمایش کوچک به همراه یک بیشتر فشار برای تنوع در هالیوود, افزایش تعداد نقش برای بازیگران از رنگ به طور کلی در سال های اخیر است. و در حالی که آن را سخت به دقت اشاره کردن دقیقا چگونه بسیاری از کسانی که دستاوردهای ساخته شده اند توسط نوازندگان جوان — سازمان هایی مانند SAG-AFTRA نمی tabulate که اطلاعات وجود دارد مقدار زیادی از نشانه های مثبت در بزرگ و صفحه نمایش کوچک است.

در میان آنها: Latinx شخصیت در streamers; Kenya Barris سری با مجموعهای از جوان سیاه استعداد و نقشهای آمریکایی-آسیایی کودکان و نوجوانان بر روی تعدادی از سیستم عامل است. دوستدار خانواده را نشان می دهد مانند “یک روز در یک زمان” و “پنج حزب” شده اند rebooted با Latinx خانواده ها در هسته خود در حالی که Hulu, را “, عشق, Victor,” کوچک-صفحه spinoff از “عشق سیمون” مراکز در Latinx نوجوان در تلاش برای جا به یک مدرسه جدید. گروه را نشان می دهد به نظر می رسد تقریبا تیز متنوع, آیا آن را در Netflix بکشد “Never Have I Ever” تولید شده توسط Mindy Kaling یا پرچم در حال اهتزاز را راه اندازی مجدد از “The Baby-Sitters Club.”

“قطعا آن را به نظر می رسد بهتر است می گوید:” گلوریا Calderón Kellett “یک روز در یک زمان” co-showrunner و صریح صدا برای تنوع بیشتر در هالیوود است. “چیزهای که من در کودکان و نوجوانان دیده بان احساس می کند به مراتب متنوع تر از این مسائل من تا به حال دسترسی به زمانی که من در یک فرد جوان است.”

“Baby-Sitters Club” showrunner راشل Shukert به روز رسانی شخصیت سحر — که در اوایل تکرار — به Latinx دختر به تصویر کشیده شده توسط Xochitl گومز در به روز رسانی سری. “زمانی که من در مورد آنچه که کهن الگویی دختر کالیفرنیا است که در حال حاضر من متوجه شدم این واقعا این مالیبو مقصور باربی” Shukert می گوید اصلی سحر. “او Latinx او یک فعال او سیاسی او واقعا در مورد مراقبت عدالت و ساختن جهان به مکانی بهتر. که سپیده دم. او یک قطعه اساسی از باشگاه مدرن”.

این گروه شامل یک سیاه و سفید شخصیت مری آن (مالیا بیکر), ژاپنی آمریکایی کلودیا (Momona Tamada) و استیسی مک گیل شیک با زمینه ای موضوع سلامت به تصویر کشیده شده توسط Shay رودلف.

Hulu را “کمی آتش در همه جا” به نوبه خود به بررسی مسائل نژادی با نکات دقیق وظریف نشان میدهد که چرا یک نوجوان Lexi Underwood) ممکن است به جذب یک خانواده است که بیشتر ریشه در جامعه از او عشایری مادر (کری واشنگتن).

سواحل شرق مدرسه شبانه روزی در “گوکچه و پیک” یک ویژگی آمازون شروع به جریان در ماه آوریل نیز با نژاد های گوناگون. اما سیاه و سفید بازیگر Lovie سیمون (یک ستاره در خود را “Greenleaf”) unapologetically ملکه زنبور عسل و غیر قابل انکار پیچیده است. Tayarisha پو که نوشت و کارگردانی ساندنس آزادی انطباق-ing فیلم به یک سری برای streamer.

“ما نیاز به گفتن داستان در مورد همه نوع از مردم وجود دارد نه کسری دیگر” پو می گوید. “این چیزی است که من فکر می کنم در مورد زمانی که من فکر می کنم در مورد داستان من می خواهم بگویم.”

مطالعات انجام شده توسط UCLA و USC نشان می دهد که دستاوردهای اخیر در کنار بازیگران از رنگ هنوز هم کمتر در بزرگ و صفحه نمایش کوچک است. 2020 هالیوود تنوع گزارش از دانشگاه UCLA رالف J. Bunche مرکز آمریکایی مطالعات در بر داشت وجود دارد قابل توجه سود در فیلم, بازیگران, از, رنگ, اما آنها هنوز هم اختصاص 27.6 درصد از نقش سرب و 32.7 درصد از تمام بازیگران. 2019, هالیوود, تنوع, گزارش آخرین به تمرکز بر روی تلویزیون نشان داد که 21.5 درصد از بازیگران سرب در پخش-اسکریپت تلویزیون مردم رنگ. این تعداد را کاهش می دهد
به 21.3% برای آگهی از هر دو کابل – دیجیتال-اسکریپت های سری.

USC ورود ابتکار و تحليل دادهها از 1200 فیلم از سال 2007 تا سال 2018 و متوجه شد که بازیگران به نمایندگی 63.7% به 36.3 درصد از مردم از رنگ. بر اساس این گزارش درصد از سفید شخصیت های کاهش قابل توجهی نسبت به سال 2017 که 70.7%. شخصیت های سیاه بریده 12 سال به بالا در سال 2018 در 16.9%.

گزارش سن و نژاد اختیاری برای SAG-AFTRA را 160,000, اعضای, و آنها اغلب را انتخاب کنید. یک سخنگوی انجمن صنفی گفت: هنرمندان “می شود که شناخته شده تر برای آنچه که آنها می توانند بازی و نه از آنچه که آنها” تمایلی برای خود شناسایی کنند.

مسائل دیگر وجود دارد فراتر از گرفتن بازیگران: حتی به شدت مورد بررسی را نشان می دهد مانند “یک روز در یک زمان” راه اندازی مجدد تلاش کرده اند در سطح کسب و کار: Pop TV آن را برداشت و پس از Netflix لغو این سری است. Freeform لغو آن “پنج حزب” راه اندازی مجدد در ماه آوریل پس از فقط یک فصل است.

معماران و طراحان مانند Poe و همچنین زاری colorism در مصاحبه با اشاره به طولانی تمایل به نقش فندک پوست یا سیاه و سفید دیک کودک اجرا.

“رشد من فکر کردم باید آن را بهتر است به سبک” پو می گوید.

اما او طول می کشد قلب از بازیگران جوان از رنگ که در حال هل دادن برای رسیدن به موفقیت. “این بچه ها سعی کنید برای محافظت از هر یک از دیگر و خود را; من فکر نمی کنم که سیستم پشتیبانی برای بازیگران جوان از رنگ وجود داشته و حتی چند سال پیش” او می گوید. “آنها barreling پیش رو است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>