صادر شده در: بروز رسانی:

بحث رای گیری در شرق آلمان ادعا سیاسی دو شنبه موهای رنگ شده و بر بنیاد شکننده آنگلا مرکل ائتلاف حاکم.

تبلیغات

به تازگی انتخاب رئیس تورینگن کوچک آلمان شرقی دولت استعفا داد و با توجه به سیاسی ردیف موجب حمایت کرد و او از راست حزب AfD.

“من اعلام استعفای من به عنوان تورینگن وزیر-رئیس جمهور موثر بلافاصله گفت:” توماس Kemmerich از لیبرال دموکرات های آزاد یکی از آلمان و احزاب کوچکتر.

Kemmerich انتخاب شد به پست در روز چهارشنبه با حمایت نه فقط منطقه ای نمایندگان از مرکل محافظه کار حزب CDU بلکه از راست جایگزین برای آلمان (AfD) ،

این نخستین بار بود که یک دولت برتر انتخاب شده بود با کمک از سمت راست عبور از خط قرمز در آلمان که در آن احزاب اصلی باید صبورانه رد کار با AfD.

مرکل توصیف شیوه Kemmerich انتخابات به عنوان “unforgiveable” و در روز شنبه او را رد کرد و به طور موثر مسیحی Hirte دولت کمیسر آلمان شرقی و تاریخ و وزیر پس از او تبریک گفت Kemmerich در موفقیت خود را.

یک سوم رسمی گفته او در ماه مه به عنوان مرکل در تلاش برای حفظ او شکننده ائتلاف با چپ میانه سوسیال دموکرات (SPD).

رسانه های آلمان گفت: SPD حال خواستار Kemerich استعفای به عنوان یک شرط برای باقی مانده در این ائتلاف که ملاقات روز شنبه در برلین پس از سوسیال دموکرات ها خواستار “روشن” از CDU موقعیت.

یک بیانیه مشترک صادر شده پس از این دیدار گفت: “ما رد و ایجاد دولت یا سیاسی اکثریت با AfD آرا (و) باقی می ماند که موقعیت احزاب که شامل ائتلاف در تمام سطوح” به معنی فدرال و همچنین منطقه ای.

ائتلاف سوم شریک که همچنین حمایت از بیانیه است CDU را باواریا شریک CSU.

سه طرف تکرار مرکل در تماس تلفنی با انتخابات منطقه ای در ایالت تورینگن در کشور “unforgiveable”.

Kemmerich برنده انتخابات بیش از وقت برتر Bodo Ramelow از چپ Die Linke حزب با یک رای.

روز جمعه در منطقه ای CDU رهبر مایک Mohring گفت که او خواهد بود پله پایین در ماه مه پس از نادیده گرفتن درخواست توسط رهبر حزب Annegret Kramp-Karrenbauer به رای در کنار AfD.

این تورینگن شکست مفتضحانه بود تحقیر آمیز برای Kramp-Karrenbauer اغلب شناخته شده با حروف AKK که دیده می شود به عنوان صدراعظم آلمان انتخاب وارث اما تلاش کرده است برای دفاع از خودش پس از جایگزینی مرکل به عنوان CDU رهبر در سال 2018 است.

“AKK به نظر می رسد درمانده” به عنوان اقتدار است به طور فزاینده تضعیف جرم-گردش روزانه بیلد نوشت: در یک ارزیابی داغدار.

Kramp-Karrenbauer چشم انداز جایگزینی مرکل به عنوان صدراعظم هنگامی که او کمان را در سال 2021 “هستند hanging by a thread” به آن اضافه شده است.

منطقه ای CDU حرکت نیز تعجب آور با توجه به این که مرکل است AfD را هدف اصلی از انتقاد برای داشتن اجازه بیش از یک میلیون نفر از متقاضیان پناهندگی و اقامت در آلمان در 2015-16.

تورینگن است علاوه بر این دولت آلمان که در آن آدولف هیتلر و حزب NSDAP شروع آن در ماه مارس به قدرت به ویژه با توجه به اتحاد با محافظه کاران است.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de