بحث فیلسوف پیتر خواننده صحبت رویداد لغو NZ


استرالیا فیلسوف پروفسور پیتر خواننده تا به حال Auckland صحبت رویداد لغو زیر یک واکنش بیش از برخی از دیدگاه های بحث برانگیز.

پروفسور خواننده است که شناخته شده برای کار خود را در حمایت از حقوق حیوانات, فقر و اخلاق بود که با توجه به صحبت در SkyCity در اوکلند در ژوئن 14 به عنوان بخشی از تور خود را در سراسر استرالیا و نیوزیلند.

Author and philosopher Peter Singer has had a speaking tour event in New Zealand cancelled.

نویسنده و فیلسوف پیتر خواننده تا به حال صحبت تور رویداد در نیوزیلند لغو شد.اعتبار:ماریون خواننده

اما Auckland محل سرگرمی و کازینو در روز چهارشنبه گفت: این لغو آن استخدام توافق با علمی دنبال نگرانی های مطرح شده توسط مردم و نیوزیلند رسانه ها.

“در حالی که SkyCity پشتیبانی از حق آزادی بیان برخی از تم ها ترویج شده توسط این اسپیکر نیست و منعکس کننده ارزش های ما از تنوع و فراگیر” یک سخنگوی در بیانیه ای گفت.

تبلیغات

پروفسور خواننده شناخته شده به عنوان نویسنده از حیوانات آزادی و مبارزه برای قانونی کردن سقط جنین و اتانازی – توصیف SkyCity حرکت به عنوان “فوق العاده”.

او ادعا می کند که تصمیم گیری ساخته شده بود پس از یک مقاله منتشر شده توسط کیوی خروجی Newshub پخش جامعه مخالفت خود را برای حمایت از والدین حق euthanise به شدت معلول نوزادان.

“این فوق العاده است که SkyCity باید لغو تعامل زبان بر اساس یک مقاله از روزنامه بدون تماس یا من یا سازمانده من صحبت تور برای بررسی حقایق که در آن به نظر می رسد پایگاه لغو,” او گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه.

علمی می گوید که او قبلا استقبال در نیوزیلند به عنوان سخنران.

“اگر نیوزیلند تبدیل شده است کمتر تحمل دیدگاه های بحث برانگیز پس از آن که یک موضوع برای پشیمانی” او گفت:.

پروفسور خواننده شد یک بار توضیح داده شده توسط نرم افزار-زندگی فعالان به عنوان “مرد خطرناک ترین در این سیاره” بیش از نمایش خود را.

او در سال 2012 به رسمیت شناخته شده به عنوان یک همراه و همدم منظور از استرالیا برای خدمات خود را به فلسفه و اخلاق زیستی و به عنوان یک رهبر در بحث جهانی فقر و رفاه حیوانات.

این استاد دانشگاه پرینستون است همچنین بازدید از سیدنی و ملبورن و بریزبن به عنوان بخشی از 2020 تور که در آن او خواهد شد بحث در مورد استفاده از اخلاق به زندگی روزمره است.

برگزارکنندگان این تور فکر می کنم Inc می گوید SkyCity تصمیم به لغو این رویداد مجموعه یک سنت خطرناک برای گفتمان روشنفکری.

“ما همه چیز را در ظرفیت ما برای پیدا کردن یک محل جدید برای میزبانی این رویداد و آن را اجرا خواهد کرد” مدیر سوزی جمیل گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه.

“ما طرفدار آزادی بیان و ما ایستاده پشت پیتر سینگر و توانایی های خود را برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را برای مردم به سوال او و ما را به استفاده از این برای پیشرفت جامعه است.”

AAP

بیشترین بازدید فیلم ها در فرهنگ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>