Coolmore کلاسیک می شود جمعیت قبل از تماشاگر کمتر کارناوال


دوستدار فوتبال خواهد بود trackside در Rosehill در روز شنبه برای Coolmore کلاسیک روز در آنچه که می تواند آخرین بار برای کل سیدنی تابستان کارناوال.

نخست وزیر اسکات موریسون در روز جمعه اعلام کرد که تجمع بیش از 500 نفر خواهد بود ممنوع از دوشنبه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که اجازه مسابقه NSW را به یک کسب و کار-به-روش معمول به شش جلسات در سراسر کشور در روز شنبه و مسابقات قهرمانی کشور در جلسه Coonamble و گرفتن جلسه در روز یکشنبه.

 Nash Rawiller is all smiles after winning the Triscay Stakes on Sweet Deal.

نش Rawiller است همه لبخند پس از پیروزی Triscay ریسک در معامله شیرین.اعتبار:AAP

اما مسابقه NSW خواست مردم در معرض خطر عفونت به شرکت در هر مسابقه جلسات و برای هر کسی که می رود به نژادها “به طور آگاهانه از سلامت و رفاه خود و دیگران در همه زمان ها”. استرالیا چمن باشگاه باید بیشتر بهداشت اقدامات در محل برای روز شنبه Rosehill نشست.

اما فراتر از دوشنبه به نظر می رسد به عنوان اگر عمده جلسات را پیش بروید بدون تماشاگر از جمله طلایی دمپایی بعد. این ATC دارای بیمه آن را بزرگترین روز از جمله دمپایی و دو روز از مسابقات قهرمانی.

تبلیغات

مسابقه ویکتوریا ممنوع اعلام کرده است جمعیت از آن جلسات با شروع Moonee Valley در شب جمعه و از جمله همه ستاره مایل کارت در کولفیلد در روز شنبه.

جان تامپسون مربی از Coolmore کلاسیک مورد علاقه شیرین معامله برطرف شد که صاحبان خود را اجازه خواهد داشت به trackside در Rosehill.

او را هدف قرار Coolmore پس از معامله شیرین را طوفان اوایل بهار مبارزات انتخاباتی به پایان رسید که با پیروزی در Tibbie سهام در نیوکاسل.

معامله شیرین است که به شکل مار به عنوان گروه 1 پس از پیروزی Triscay سهام در بازگشت او به آهنگ و سپس تنها برداشت درست در پست در پسر والتر سهام توسط سحر سحر.

“آن شده اند که عجیب و غریب بود و در رقابت با هیچ کس وجود دارد” تامپسون گفت.

“معامله شیرین صاحبان زنده برای مسابقه و این شده است به مدت شش ماه در برنامه ریزی برای رسیدن به این مسابقه است. آن را نهایی با گروه 1. من خوشحالم که آنها وجود خواهد داشت.”

نش Rawiller خواهد بود در معامله شیرین زین پس از از دست رفته خود والتر شکست به دلیل تعلیق و تامپسون فکر می کند او را به تفاوت.

از او خوب رسم شیرین معامله باید قادر به گرفتن یک وسیله موقعیت پشت با سرعت و تامپسون است که اعتماد به نفس او خواهد بود قوی در پایان 1500m.

“من فکر می کنم ما باید حق اجرا و نش می داند که او بسیار خوب” تامپسون گفت. “او شده است که در نقش های زیر سرعت قبل از او تا به نوبه خود از پا که برنده خواهد شد بسیاری از نژادها.”

تامپسون نیز خود را طلایی دمپایی مدعی Mamaragan به یک نگاه در Rosehill در raceday. این Wandjina کلت برنده افق سهام در اولین دو هفته پیش.

“او نیاز به رفتن به Rosehill قبل از دمپایی و نش را در او فقط به یک نگاه در مسیر” تامپسون گفت. “ما می تواند اجرا در پیجو پیجو اما دیدن او در گلدن دمپایی من احساس قوی تازد بود و همه او نیاز است.”

شیرین در آغوش سهام برنده قلب گرسنه نیز می تازد بین نژادها در روز شنبه.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>