Coornavirus: 12 تست مثبت در کرالا; MP می پیوندد لیست با 4 مورد

دوازده بیشتر افراد باید آزمایش مثبت برای COVID-19 در کرالا وزیر Pinarayi Vijayan گفت: در روز جمعه.

از موارد جدید شش نفر از کسرگد پنج از Ernakulam و یکی از پلککد. در مجموع 40 افراد باید آزمایش مثبت برای COVID-19 از آنها سه مرخص شده به وزیر گفت.

وجود دارد 44,390 مردم تحت نظارت در دولت است. از این 44,165 در انزوا در خانه و در مجموع 225 نفر در بیمارستان بستری هستند.

Vijayan گفت: “روز جمعه 56 نفر بستری شدند. 13,632 مردم در حال حاضر پذیرفته شده به انزوا. 5570 مردم حذف شدند از نظارت به عنوان آنها را آلوده به ویروس. از 3456 نمونه آزمایش 2393 نتایج بازگشت منفی است.”

“پنج گردشگران انگلیسی که ماندن در موننر و بعد از آن در Ernakulam شده مبتلا به این بیماری است.

یک نفر که بازگشت به پلککد از انگلستان نیز آزمایش مثبت برای رمان coronavirus” وزیر گفت.

Vijayan گفت: موارد جدید در Kasargode شد ناشی از یک فرد که به تازگی از خارج از کشور که به دنبال خود-قرنطینه اقدامات است. او در زمان پرواز به Karipur و در آنجا ماند برای بعد. از وجود او در زمان یک قطار به Kasargod.

در روزهای بعد او با حضور چند حوادث و بدون در نظر گرفتن هر گونه اقدامات از جمله یک بازی فوتبال یک باشگاه و یک مراسم در خانه.

دو MLAs در Kasargod نیز تحت نظارت است. هر دو تا به حال تماس فیزیکی با آلوده بیمار از طریق دست دادن و بغل کردن. Madhya Pradesh گزارش کرده است اولین مورد از coronavirus با چهار نفر در حال آزمایش مثبت است. این موارد پدید آمده از جبال پور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>