Coronavirus: 724 موارد در هند تلفات در 17; ایتالیا سوابق 919 مرگ و میر

مرگ و میر به علت COVID-19 افزایش یافت و به 17 در این کشور در روز جمعه و تعدادی از coronavirus موارد صعود به 724, با توجه به وزارت بهداشت. وزارت گفت: چهار مرگ و میر گزارش شده از ماهاراشترا در حالی که گجرات در حال ثبت سه مرگ و میر. کارناتاکا گزارش شده مرگ دو نفر تا کنون در حالی که Madhya Pradesh, Tamil Nadu, Bihar, پنجاب, دهلی نو, West Bengal, J&K و هیماچال پرادش گزارش یک مرگ در هر.

برای اطمینان از کشاورزان نیست و در صورت مشکلات در برداشت از rabi, محصولات, مرکز معاف mandis, تامین, سازمان, کشاورزی, ماشین آلات, استخدام مراکز و درون و بین دولت و جنبش ادوات کشاورزی از مستند قوانین.

همچنین بخوانید: Coronavirus زنده: روشن است که ما وارد رکود اقتصادی می گوید: رئیس صندوق بین المللی پول

در میان ترس در جامعه علمی است که تعداد موارد مثبت در هند در واقع می تواند بالاتر از این تعداد گزارش کابینه وزیر راجیو Gauba نوشت: به دولت های ایالتی به سطح شیب دار تا از تشخیص به دلیل بیش از 1.5 میلیون مسافران بین المللی به هند آمد بیش از دو ماه گذشته اما به نظر می رسد فاصله بین واقعی برای نظارت بر COVID-19 و مجموع ورود.

با ورودی از Aditi Phadnis

Chart

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>