Coronavirus: هوایی هند اتلاف سرمایه ممکن است کاملا دشوار است’ می گوید: IATA

خطوط هوایی بین المللی’ گروه بندی یاتا گفت: هوا در هند اتلاف سرمایه روند ممکن است “بسیار دشوار است در این لحظه” در میان شیوع کروناویروس که آمار بازار جهانی برای هند حامل به عنوان به خوبی به عنوان ورودی ترافیک توریستی به کشور است.

شیوع نیز آلوده کرده است که بیش از 95,000 مردم و منجر به بیش از 3200 مرگ و میر درانتشار است در نظر گرفتن تلفات در خطوط هوایی جهانی صنعت به خصوص با توجه به محدودیت های مسافرتی.

در برابر این پس زمینه یاتا اقتصاددان ارشد برایان پیرس گفت: “من فکر می کنم آن است که رفتن به بسیار دشوار برای (هند) هواپیمایی”.

“واضح است که بازار بین المللی برای هند حامل در حال رفتن به یک مقدار زیادی ضعیف تر و ورودی ترافیک توریستی در حال رفتن به ضربه بسیار سخت اثر coronavirus بحران” او گفت PTI در اینجا.

به گفته او وجود دارد می تواند به تحکیم بیشتر از هواپیمایی هند در پی از وضعیت ایجاد شده توسط شیوع کروناویروس.

“خصوصیسازی هوایی هند است که گام های لازم برای دراز مدت برای بازار هند” او گفت:.

دولت هند قصد دارد به فروش 100 درصد سهام در از دست دادن گیری هوایی هند و صادر کرده است که اطلاعات اولیه تفاهم نامه (PIM) برای حامل اتلاف سرمایه.

پیرس گفت که هند باید ببینید تحکیم به مرتب کردن بر اساس هوایی هند خصوصیسازی اما اشاره کرد که بازارهای سهام در حال حاضر بسیار ضعیف در حال حاضر. صنعت ضربه شوک از coronavirus او اضافه شده است.

“که باعث می شود آن را بسیار دشوار است در این لحظه” پیرس گفت: در پاسخ به یک سوال در مورد هوایی هند اتلاف سرمایه.

در ژانویه 27, دولت با یک اطلاعات اولیه تفاهم نامه (PIM) به صورت هوایی هند اتلاف سرمایه. آن را پیشنهاد کرده است که فروش 100 درصد سهام هوا در هند همراه با بودجه خطوط هوایی Air هند اکسپرس و ملی حامل 50 درصد سهام در AISATS برابر سرمایه گذاری مشترک با خطوط هوایی سنگاپور.

این دومین تلاش دولت در چندین سال گذشته به سمت هوایی هند است که در قرمز ،

روز چهارشنبه دولت مجاز غیر مقیم سرخپوستان (NRIs) خود را تا 100 درصد سهام در اتلاف سرمایه محدود هوایی هند.

بین المللی حمل و نقل هوایی (یاتا) روز پنج شنبه پیش بینی شده است که صنعت هواپیمایی می تواند از دست دادن تا به 113 میلیارد تومان درآمد در این سال با توجه به تاثیر از شیوع کروناویروس.

گروه بندی قبلی تحلیل صادر شده در ماه فوریه قرار داده و درآمد از دست رفته در $29.3 میلیارد دلار است. این بود که بر اساس یک سناریو است که ببینید تاثیر COVID-19 تا حد زیادی محدود بودن به بازارهای مرتبط با چین است.

پس از coronavirus گسترش به بیش از 80 کشور و به جلو رزرو شده اند به شدت تحت تاثیر در مسیرهای فراتر از چین یاتا گفت.

صحبت پس از دو روز کارگاه آموزشی COVID-19 اینجا پیرس گفت: “محدود گسترش” سناریو به معنی $63 میلیارد دلار کاهش مسافر و درآمد در سراسر جهان در سال 2020 است.

این “پخش گسترده” سناریو به معنی $113 میلیارد دلار کاهش مسافر و درآمد در سراسر جهان در سال 2020 است. حالات مستقر در بازار با بیش از 100 مورد از 2 مارس سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>