Coronavirus: آیا مردم واقعا احتکار کاغذ توالت های غیر شدنی?

اگر یک تصویر است که قطاری از وحشت تراوش از طریق ایالات متحده در این هفته ممکن است به خالی کردن قفسه های فروشگاه که در آن کاغذ توالت معمولا نشسته است.

خریداران آماده شدن برای این احتمال که coronavirus می تواند نگه داشتن آنها را قرنطینه برای هفته ها یا ماه ها شده اند تا خوراکی هر رول آنها می توانید پیدا کنید. این تصاویر بیشتر از انباشت پدید آمده است که در رسانه های اجتماعی بیشتر دست پاچگی خرید آن گرفت. نتیجه: خانواده اصلی شده است به طور مداوم خارج از بورس, آیا در فروشگاه جعبه بزرگ در bodegas یا در آمازون است.

در سن فوری خرید ارضاء و همان روز تحویل این ایده که چیزی دنیوی می تواند در دسترس نیست و به نظر می رسید کاملا ترسناک و شوم نشانه آن است که پایه زنجیره تامین تحت استرس به دلیل بیماری همه گیر.

اما آیا واقعا یک کاغذ توالت کمبود ؟

عمده فروشان می گویند کاغذ توالت نشده است خارج از بورس در فروشگاه برای بیش از یک یا دو روز و یا حتی چند ساعت.

تولید کنندگان صنعت کاغذ, مدیران می گویند در حال افزایش تولید برای دیدار با تقاضا وجود دارد اما تنها ظرفیت بسیار زیادی است که آنها می توانند و یا مایل به اضافه کردن.

آنها می خواهند برای جلب رضایت وحشت خرید بدون رفتن دریا و ایجاد تقاضا در بازار زمانی که موج فروکش.

بر خلاف برخی از دیگر محصولات کاغذ توالت است به احتمال زیاد به استفاده بیشتر توسط آمریکایی ها که زده با علائم تنفسی و حتی به عنوان coronavirus گسترش می یابد.

“شما در حال استفاده نیست بیشتر از آن. شما فقط پر کردن گنجه خود را با آن” گفت: Jeff Anderson, رئيس جمهور از دقت مقاله مبدل کاغذ تولید کننده محصولات با 65 کارکنان خارج Green Bay, Wis. “چه اتفاق می افتد در تابستان زمانی که تقاضا خشک و مردم باید تمام این محصول فوق العاده در خانه های خود را؟”

Mr. Anderson کسب و کار با تمرکز بر بافت صورت است که هم در تقاضا بالا است و او است پرداخت اضافه کاری کارکنان به کار دیگر تغییرات است. “ما نمی توانیم آنجا که آنها می خواهند در حال حاضر,” او گفت:.

شاید بیش از آن در سالهای اخیر صنعت کاغذ به نظر می رسد موقعیت خوبی برای دیدار با افزایش تقاضا است. پس از چند دهه از کاهش فروش به عنوان روزنامه ها و چاپ اسناد از دست رفته را در عصر دیجیتال بسیاری از تولید کنندگان تبدیل به ساخت بافت محصولات مانند کاغذ توالت و دستمال مرطوب. این بدان معناست که وجود دارد این است که بیشتر از ظرفیت تولید است که می تواند به ارمغان آورد آنلاین.

اما کاغذ توالت به طور معمول ساخته شده به سفارش. به دلیل آن طول می کشد تا فضای زیادی ذخیره سازی مقادیر زیاد سودآور است بنابراین این صنعت به طور معمول تنها چند ماه از موجودی در دست است.

“وجود ندارد برخی از بزرگ زیرزمینی انبار مانند در” مهاجمان صندوقچه گمشده “است که در آن وجود دارد که این همه کاغذ توالت نشسته در اطراف مورد نیاز است” گفت: Dan Clarahan رئیس جمهور ایالات تبدیل که مبادرت به فروش تجهیزات به شرکت های بافت.

در بیشتر زمان عادی دستمال توالت تقاضا رشد می کند تنها با چند درصد در هر سال, معکوس, رشد جمعیت.

پرسید: در مورد کمبود بسیاری از خرده فروشان نمی خواهد مرتکب به یک جدول زمانی مشخص برای زمانی که قفسه ها خواهد بود restocked تماس وضعیت “مایع.” یک خرده فروشی تحلیلگر برت Flickinger از منابع استراتژیک گروه گفت: خرده فروشان بزرگ جعبه مانند Costco و BJ عمده فروشی باشگاه شده اند قادر به restock ترین قفسه های خالی در عرض چند ساعت یا صبح روز بعد با توجه به بررسی صدها نفر از فروشگاه های سراسر کشور در این هفته.

اما روشن است که خرده فروشان و حتی کسانی که با تجربه در برخورد با بحران های مربوط به تقاضا قبل از طوفان یا بلیزارد در حال آزمایش به عنوان موج تقاضا در سراسر کشور همه در یک بار.

خارج شده گفت: آن را تنظیم عرضه آن راه برای نگه دارید تا. این شرکت با در برداشتن بسیاری از بالا و تقاضای محصولات در کارخانه و حمل و نقل آنها را در کامیون ها به طور مستقیم به فروشگاه های دور زدن منطقه ای مراکز توزیع.

دیوانه وار خرید بود و حتی اذعان جمعه در باغ گل رز که در آن رئیس جمهور تهمت ایستاده بود کنار مدیران از فروشندگان عمده از جمله خارج شده است.

“کاغذ توالت است نه یک راه موثر برای جلوگیری از گرفتن coronavirus, اما آنها به فروش خارج از” وزیر بهداشت, Alex M. آذر II گفت.

مردم شده اند به اشتراک گذاری تصاویر از کاغذ توالت کمبود و دیگر قفسه های خالی در عقاب غول خصوصی زنجیره ای مواد غذایی است که دارای بیش از 400 مکان و مستقر در پیتسبورگ.

زنجیره ای گفت: آن را به حال شده است در تلاش برای افزایش فرکانس از تحویل “اقلام ضروری” به فروشگاه ها و خواسته های شرکت کارکنان برای کمک به فروشگاه که در آن دیگر کارکنان زیر قفسه ها و انجام منظقه وانت و تحویل سفارشات.

همه غول عقاب را آغاز کرده اند به طور موقت محدود کردن کاغذ توالت خرید سه بسته در مشتری, کیر رابرتز یک سخنگوی این شرکت گفت: در یک ایمیل.

اکثریت قریب به اتفاق از کاغذ توالت مصرف شده توسط آمریکایی ها ساخته شده است در شمال امریکا است. اما حدود 10 درصد از غول رول کاغذ استفاده می شود که به رول که در نهایت در آمریکا حمام آمده از چین و هند است. کسانی که واردات به تعویق افتاده اند به دلیل گسترده تر تنگنا محموله از آسیا به عنوان منطقه شروع به بهبود می یابند از شیوع ویروس و کارخانه ها دوباره آنلاین.

جو Raccuia مدیر اجرایی Morcon بافت است که باعث می شود کاغذ توالت در گیاهان در سراسر ایالات متحده گفت: تامین کنندگان در مکزیک به او هشدار داده بود در مورد به تاخیر می اندازد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>