Coronavirus: بوپال پلیس قلم یک آهنگ در مورد چالش ها و راه حل های

قدرت مبارزه

ناخوشایند اخبار trickling در کنگره از چتیسگر. جنگ قدرت در بین وزیر Bhupesh Baghel و وزیر ارشد T S سینگ Deo. سینگ Deo, 67, معتقد است که او باید شده اند وزیر زمانی که کنگره امن عظیم پیروزی در مجمع انتخابات در دسامبر سال 2018 است. با Lok سبها انتخابات قریب الوقوع و کنگره مشتاق به رسیدن به OBCs (دیگر عقب کلاس) در دولت Baghel این کار داده شد. برخی در حزب می گویند توافق رسیده بود که Baghel خواهد بود وزیر برای دو سال و نیم و سینگ Deo برای بقیه مدت است. در حال حاضر سینگ Deo اردوگاه می گوید Baghel در روابط عمومی اوردرایو است و در نظر گرفتن تمام تصمیم گیری های کلیدی در مبارزه با Covid-19 حتی اگر سینگ Deo است وزیر بهداشت. یک قانونگذار با وفاداری به سینگ Deo بود و چسبناک شدن توسط پلیس به تازگی زمانی که او پا به توزیع امداد. Baghel و سینگ Deo نمی بینم چشم به چشم در دومی تصمیم که دولت باید بیش از برخی از بیمارستان های خصوصی. این تصمیم بعد از آن لغو شد.

آهنگ در مورد Covid-19

از آنجا که در سراسر کشور مستند معرفی شده اند وجود دارد بسیاری از گزارش های پلیس افراط. بسیاری از این گزارش ها مربوط به, Madhya Pradesh پلیس را تحت فشار قرار دادند در این بخش به گوشه ای. در حال حاضر به منظور بالا بردن آگاهی در مورد Covid-19 و قلم مو رنگ کردن تصویر خود را به عنوان یک دلسوز نیروی بوپال پلیس راه اندازی کرده است جالب مبارزه است. این نوشته آهنگ صحبت کردن در مورد این چالش برای مردم و راه حل های ممکن است. آهنگ ویروسی رفته است. در حال حاضر بخش است گذر گاه محلی, دی جی از کلنی به کلنی که بازی آهنگ و به دنبال آن با یک پیام کوتاه. دو جمله وسایل نقلیه مستقر شده اند به گسترش اطلاعات در مورد ویروس و اقدامات احتیاطی مردم باید.

ویروس در مقابل خلاقیت

سیاسی و لباس در بنگال غربی به نظر می رسد مستقر خلاقیت خود را در نیروی کامل برای گسترش آگاهی در مورد کوروناویروس و راه های مبارزه با آن. سمت چپ-حمایت دانشجويان فدراسیون هند (SFI) است Jadavpur دانشگاه واحد است تا با یک “مستند طنز” که مردم را به رد غیرعلمی روش برای مقابله با این ویروس و مشورت پزشکان در مورد هر کسی ایجاد علائم است. روز پیش حاکم Trinammol کنگره منتشر کاریکاتوری از وزیر Mamata بانرجی که همچنین حزب ، او در آن دیده می شود ایستاده در برخی از مرتب کردن بر اساس از یک دیوار مرزی و مقابله با کروناویروس ، به عنوان خوانده شده: “مردم در بنگال امن هستند به دلیل pehredar (گارد) Mamata.” برخی از انتقاد آن را به عنوان یک حیله سیاسی جلوتر از بدن مدنی در انتخابات شده اند که به تعویق افتاد و در نظر Covid-19 شیوع و بسیار پیش بینی مجمع انتخابات سال آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>