Coronavirus: انگلیسی در قرنطینه کشتی کروز در نزدیکی توکیو درگذشت

صادر شده در: بروز رسانی:

یک مرد بود که در هیئت مدیره یک coronavirus زده کشتی کروز قرنطینه در نزدیکی توکیو درگذشت ژاپن وزارت بهداشت در روز جمعه گفت.

تبلیغات

این مرد ناشناس از مرگ آخرین است مربوط به عفونت در الماس شاهزاده کشتی کروز که در آن بیش از 700 نفر دیگر آزمایش مثبت برای این بیماری است.

این وزارتخانه تایید کرد مرد ملیت و مرگ در روز جمعه بدون دادن جزئیات بیشتر. او اولین بریتن به مرگ ناشی از این بیماری می پیوندد و پنج اتباع ژاپنی که او نیز در برابر پاتوژن.

مرگ می آید به عنوان فرماندار ژاپن در روستایی در شمال جزیره هوکایدو خواست مردم به ماندن در خانه آخر این هفته در تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

فرماندار Naomichi سوزوکی صادر شده بی سابقه تماس در یک سخنرانی تلویزیونی نشست مدیران دولتی درخواست مردم محلی به “خودداری از بیرون رفتن در طول تعطیلات آخر هفته” برای جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس.

این منطقه دیده می شود حداقل 63 موارد از جمله مرگ دو نفر, حسابداری برای بیش از یک چهارم از تمام عفونت در ژاپن به استثنای کسانی که در الماس شاهزاده خانم.

سوزوکی تقاضای آمد به عنوان نخست وزیر شینزو آبه در دفاع از تماس خود را برای مدارس سراسر کشور به نزدیک گفت: هفته های آینده هستند “بسیار مهم” در شامل عفونت.

شینزو آبه نیز خواسته برگزارکنندگان به نظر لغو و یا به تعویق انداختن عمده گردهمایی با طیف وسیعی از رویدادها از مسابقات فوتبال به کنسرت در حال حاضر لغو و یا موکول در روزهای اخیر.

“ما باید برای جلوگیری از ظهور یک خوشه از بیماران در میان کودکان گفت:.

“ما این تصمیم از آنجا که ما آن را به عنوان ما مسئولیت سیاسی است.”

دولت نمی تواند منظور مدارس به تعطیل یک قدرت است که متعلق به آموزش و پرورش محلی تخته—و رهبران منطقه ای خود را ابراز تعجب و واکنش ناگهانی اعلام.

“این تکان دهنده است, اخبار” شهرستان چیبا شهردار Toshihito Kumagai ارسال شده در توییتر گفت: یک پتو مدارس بسته می تواند تحت فشار قرار دادن پدر و مادر کار از جمله پزشکی و اورژانس حرفه ای.

اما برخی از کارشناسان توصیه می شود تعطیلی با یک عضو کلیدی دولت پانل قبلا گفته است که در مقیاس کوچکتر تعطیلی مدارس کمک کرده بود شامل یک شیوع آنفولانزای در سال 2009.

مداوم گسترش ویروس در ژاپن نیز سوخت حدس و گمان در مورد اینکه آیا توکیو قادر خواهد بود با خیال راحت به عنوان میزبان بازی های المپیک تابستانی از جولای به عنوان برنامه ریزی شده.

این ویروس تا کنون آلوده حداقل 210 نفر در سراسر کشور است.

واقعا عصبانی’

آبه تماس برای مدرسه تحت تاثیر تعطیلی مدارس ابتدایی, مدارس و دبیرستان اما مهد کودک و مدرسه ، باشگاه است که همچنین تهیه کردن به کودکان در طول تعطیلات باز خواهد ماند و بالا بردن سوال در مورد اثربخشی این سیاست است.

“من واقعا عصبانی در مورد این تصمیم که نمی خواهد هر چیزی را برای حفاظت از کودکان” یکی از دو گفته صحبت خواست نامش فاش نشود.

“من شرکت ارائه نمی teleworking بنابراین من قصد دارم برای به روز کردن” اضافه شده دیگر ، “مالی آن بسیار سخت است.”

دیگران درک بیشتر با Miho Matsuno یک مادر در حال حاضر در مرخصی زایمان گفت: اقدامات برای جلوگیری از عفونت مورد نیاز است.

“من فکر می کنم که ما باید انجام دهید حداکثر ممکن است حتی اگر به نظر می رسد بیش از حد” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

دیزنی بسته پارک ها

اپراتور توکیو دیزنی لند و DisneySea گفت: دو پارک—که جذب بیش از 30 میلیون بازدید کننده در یک سال بسته خواهد شد از شنبه تا مارس 15.

استودیو یونیورسال ژاپن نیز گفت: این امر نزدیک پارک برای دو هفته.

اما یک بازدید رسمی رئیس جمهور چین شی جینپینگ برنامه ریزی شده این بهار هنوز هم پیش بروید, وزیر امور خارجه ژاپن گفت.

او گفت: دو کشور شد, هماهنگی برای اطمینان از “یک بار در یک دهه رویداد” خواهد بود یک موفقیت است.

دولت ژاپن نیز به میدان فرستاد انتقاد بیش از آن اداره قرنطینه کشتی کروز.

صدها نفر از مسافران که تست منفی شد مجاز به ترک این کشتی پس از 14 روز در قرنطینه در هیئت مدیره اما چند باید پس از تشخیص داده شده است با ویروس.

الماس شاهزاده خانم اپراتور تایید همه مسافران در حال حاضر در سمت چپ کشتی در حالی که خدمه هنوز پیاده جدید را وارد کنید قرنطینه.

(AFP)
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>