Coronavirus: کارگزاران صورت موانع پس از مستند های اعمال شده توسط دولت govts

افراد مشغول به کار در broking صنعت و شکایت در مورد مشکلات در رسیدن به دفاتر به دلیل حکومت های اعمال شده توسط دولت های مختلف دولت است.

این صنعت باعث, بدن, انجمن ملی مبادلات از اعضای هند (Anmi) برای نوشتن مقامات. “Anmi درخواست, دولت, وزارت دارایی و Sebi برای بسته شدن سهم بازارهای مگر اینکه همه دولت های ایالتی اعلام سهم broking و سپرده گذاری خدمات به عنوان خدمات ضروری معاف از مستند و مقررات منع رفت و آمد” گفت: VIjay Bhushan, رئيس جمهور, Anmi. بازیکنان صنعت می گویند در حالی که بمبئی گجرات راجستان اعلام کرده اند بازار سرمایه به عنوان خدمات ضروری در زمین آنها در مواجهه با مشکلات قانع کننده مقامات. Naresh Pachisia, MD, SKP اوراق بهادار روز سه شنبه توییتی که “پلیس بمبئی است که به سادگی اجازه نمی همکارانش رفت و آمد به دفتر.”

Broking مقامات می گویند در حالی که بسیاری از کارکنان دستور داده شده است به کار از خانه وجود دارد که لازم است برای برخی از کارکنان به دفتر آمده که در آن زیرساخت است.

قبلا Anmi را مطرح کرده و این موضوع را با Sebi. تنظیم کننده بازار تا به حال مشخص شده این موضوع در بخشنامه آن صادر شده در روز دوشنبه.

“دولت هند درخواست کرده است دولت, دولت / UTs برای حفظ خدمات بازار سهام اشخاص معاف از اجراء قفل پایین و اجازه ضروری کارکنان از بازار سهام از شرکت کنندگان به رفت و آمد بنابراین به عنوان برای اطمینان حاصل شود که Sebi تنظیم بازار سهام اشخاص تابع هموار” آن را گفته بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>