Coronavirus موارد در کارناتاکا افزایش به 18 با سه عفونت های جدید

سه COVID-19 موارد تایید شده اند در کارناتاکا در نظر گرفتن تعداد کل عفونت به 18 دولت گفت: در روز شنبه.

در روز قبل از آن وزیر بهداشت B Sriramulu دادن جزئیات در مورد یک مورد مثبت گفت: 32 سال فرد از Gauribidanur در Chikkaballapura منطقه که در بازگشت از مکه تایید شده است برای عفونت کروناویروس.

فرد پذیرفته شده در تعیین شده جدا شده از بیمارستان برای درمان او در یک صدای جیر جیر.

همچنین بخوانید: Coronavirus زندگی: هند سفارتخانه اطمینان کمک به رشته شهروندان

اطلاعات بیشتر در مورد دو نفر دیگر بیماران هنوز در انتظار.

اواسط روز وضعیت به روز رسانی توسط دولت نیز گفت: بخشنامه صادر شده به خانواده و سلامت وزارت رفاه مقامات و کارکنان در تمام سطوح به کار حتی در روزهای یکشنبه و ژنرال تعطیلات بدون شکست تا 31 ماه مارس با در نظر COVID-19.

در مجموع از 48 بيمارستان های دولتی و 35 بیمارستان های خصوصی شناسایی شده اند و به عنوان اولین مخاطب بيمارستان در مورد مدیریت COVID-19 مورد آن گفت.

همچنین بخوانید: کروناویروس در اعداد: آخرین Covid-19 موارد و مرگ و میر در هند و جهان

بهداشت روانی و مشاوره در حال انجام است به صورت مثبت COVID-19 موارد و عاملان شناسایی و بیمارستان و قرنطینه افراد در منزل و بیمارستان.

در مجموع 4,390 جلسات مشاوره برگزار شده است تا تاریخ آن اضافه شده است.

Sriramulu در یک صدای جیر جیر همچنین گفت: دولت به عنوان یک اقدام احتیاطی است که برنامه ریزی برای نصب حرارتی تست سی سی دوربین در ادارات دولتی و برخی از مکان های مهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>