Coronavirus موارد در ایالات متحده پیشی بگیرد 500 مرگ و میر افزایش به 22

مسن آمریکایی ها به خصوص کسانی که با مزمن نگرانی های پزشکی باید احتمالا جلوگیری از بزرگ گردهمایی های اجتماعی و پروازهای شرکتهای هواپیمایی با توجه به گسترش سریع از coronavirus بالا متحده سلامت ایران گفت: به سرمایه گذاران آماده برای یکی دیگر از فرار هفته در بازارهای مالی است.

تبلیغات

Anthony Fauci سر از بیماری های عفونی واحد در موسسه ملی بهداشت همچنین گفت: در ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” که پس از اولیه اشتباه توزیع تست های تشخیصی باید وجود داشته باشد 400,000 بیشتر کیت در دسترس شنبه و 4 میلیون تا پایان هفته.

تعداد تایید ایالات متحده موارد coronavirus به حدود 550 روز یکشنبه از جمله 22 مرگ و میر با توجه به دولت و مقامات بهداشت عمومی و ملی در حال اجرا شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز مرکز ردیابی شیوع.

بیش از نیمی از 50 ایالت آمریکا گزارش داده اند که عفونت از جمله موارد برای اولین بار در ویرجینیا, کانکتیکات و آیووا به عنوان به خوبی به عنوان ایالات متحده در جزیره خاک از پورتوریکو, مستند در روز یکشنبه.

هشدار از Fauci و دیگران مورد نیاز برای بیشتر “اجتماعی فاصله” – عمل به حداقل رساندن تماس های غیر ضروری در تنظیمات عمومی – آمد در میان افشای مشخصات بالا مثال در حال حاضر خطرات ذاتی در اجتماعات بزرگ.

سناتور تد کروز گفت: او خود قرنطینه پس از آمدن تماس در ماه گذشته سالانه محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس با شرکت کنندگان بود که پس از آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

تگزاس جمهوریخواه و 2016 نامزد ریاست جمهوری گفت که او “به طور خلاصه تعامل” با فرد آلوده در CPAC جلسه در مریلند 10 روز پیش بود اما تجربه هر گونه علائم و احساس “خوب و سالم است.”

Coronavirus در چین نشات گرفته در سال گذشته و باعث می شود که گاهی اوقات مرگبار بیماری تنفسی COVID-19. شیوع کشته شدن بیش از 3,600 در سطح جهان است.

به عنوان شیوع گسترش زندگی روزانه شده است به طور فزاینده ای مختل با کنسرت ها و همایش ها لغو شود و دانشگاه ها گفتن دانش آموزان به ماندن در خانه و شرکت در کلاسهای آنلاین.

برای جلوگیری از شیوع بیماری در چین دولت قرنطینه میلیون ها نفر از مردم برای هفته ها. ایتالیا اعلام کرده است اقدامات مشابه قفل کردن 16 میلیون نفر در شمال این کشور است.

اخیرا در شنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که در ادامه به برگزاری تظاهرات سیاسی که گاهی اوقات قرعه کشی تا 20 ، 000 مردم است.

دموکرات ها در رقابت برای به چالش کشیدن او را در نوامبر 3, انتخابات ریاست جمهوری سناتور برنی ساندرز و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن را لغو هر گونه رویدادهای کمپین تا کنون.

آلمان که نزدیک به 1000 موارد در یکشنبه خواست لغو تمام حوادث با بیش از 1000 نفر است.

‘فکر می کنم دو بار’

Fauci گفت: مقامات ایالات متحده همچنین ممکن است نیاز به در نظر گرفتن مراحل را به نگه داشتن مردم از مکان های شلوغ و اگر این ویروس در ادامه به گسترش است.

هنوز او به عنوان احتمال از نوع مقیاس بزرگ اجباری قرنطينه اعمال شده در چین و ایتالیا در حالی که گفت هیچ چیز نمی تواند رد.

“من نمی تصور کنید که درجه سخت گیرانه طبیعت چه, چینی, آیا تا کنون خواهد بود یا عملی قابل اجرا شدنی و یا هر آنچه شما می خواهید به آن تماس بگیرید, در ایالات متحده,” او در مصاحبه ای گفت: در CBS’ “60 دقیقه.” “اما ایده, اجتماعی, فاصله, من, معنی بدیهی است, این چیزی است که خواهد شد به طور جدی در نظر گرفته شود.”

او خواست کسانی که بیشتر در معرض خطر ابتلا به محدود کردن سفر است.

“اگر شما یک فرد با یک بیماری زمینه ای هستند و شما به خصوص یک فرد مسن با یک بیماری زمینه ای شما نیاز به فکر می کنم دو بار در مورد گرفتن یک هواپیما در یک سفر طولانی و نه تنها دو بار فکر می کنم فقط نمی تواند بر روی یک کشتی کروز” Fauci گفت: “دیدار با مطبوعات است.”

ایالات متحده جراح عمومی جروم Adams با سی ان ان گفت که در مورد تعداد افزایش خواهد بود و اضافه کرد که متوسط سن مرگ برای افراد مبتلا به این ویروس شد 80 و متوسط سن کسانی که نیاز به توجه پزشکی شد 60.

“متاسفانه شما در حال رفتن به دیدن مرگ و میر بیشتر است اما این بدان معنا نیست که ما باید وحشت,” او گفت:. جوامع نیاز به “آماده شدن برای بیشتر موارد بنابراین ما می تواند به جلوگیری از مرگ و میر بیشتر” آدامز گفت.

در بازارهای مالی بحث در مورد رکود و خرس بازارهای در حال رشد بود به عنوان سرمایه گذاران را ارزیابی کنید که چگونه بد شیوع آسیب خواهد شد رشد اقتصاد جهانی. بسیاری از استراتژیست های تبدیل شده اند بیشتر بدبین در روزهای اخیر و پیش بینی بیشتر در بازار قطره و امکان پایان دادن به طولانی ترین توسعه اقتصادی در تاریخ ایالات متحده است.

کشتی کروز بحران

سخت ترین ضربه در ایالات متحده شده است یک خانه سالمندان در حومه سیاتل کرکلند و واشنگتن است و با توجه به اجباری اقداماتی مانند ممنوعیت اجتماعات بزرگ اما نه لزوما تحمیل عظیم قرنطينه فرماندار گفت.

زندگی مراقبت مرکز پرستاری تسهیلات اختصاص 13 از 18 تایید coronavirus مربوط به مرگ و میر در ایالت واشنگتن است که گزارش در مجموع 136 موارد به طور کلی تا به امروز بیشتر از هر دولت است.

در کالیفرنیا پولیس گفته است که این کشتی کروز بزرگ, شاهزاده خانم, محروم از بازگشت به سان فرانسیسکو هفته گذشته به دلیل شیوع کروناویروس در هیئت مدیره ارسال خواهد بیشتر از آن 2,400 مسافران به مراکز قرنطینه مجموعه در چهار پایگاه نظامی در سراسر کشور است.

کسانی که نیاز به توجه فوری پزشکی به بیمارستان. خدمه 1,100 خواهد بود قرنطینه و درمان روی عرشه کشتی, مگر اینکه آنها نیاز به مراقبت حاد کردن کشتی.

کشتی دستور داده شد به باقی می ماند در دریای هفته گذشته پس از یک گروه از مسافران و خدمه توسعه آنفولانزا مانند علائم و مقامات بهداشت آموخته است که برخی از مسافران از قبل کروز روی همان کشتی بود بعد قرارداد coronavirus. یک سالگی درگذشت.

بیست و یک نفر سرنشین Grand شاهزاده آزمایش مثبت برای COVID-19 روز جمعه و کشتی شده است هدایت می شوید به خصوص امن ترمینال در سراسر خلیج سان فرانسیسکو در بندر اوکلند برای توقف کوتاهی در روز دوشنبه به مسافران اجازه خاموش کردن کشتی.

یکشنبه, کالیفرنیا, شمارش از تایید موارد افزایش یافته بود به 114 ایالت از جمله دو مسافر روی عرشه کشتی بزرگ شاهزاده خانم که تست مثبت دو روز قبل از آن دولت عمومی وزارت بهداشت.

فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: تعداد موارد در نیویورک شد و در حال حاضر 105 و او انتظار دارد که به افزایش به عنوان تست گسترش می یابد.

“آنچه ما واقعا در تلاش برای انجام در اینجا این است که جلوگیری از شکل گسترده بسته شدن همه چیز را برای دو هفته راه چین را, راه, ایتالیا, است, انجام,” او گفت:.

کومو گفت: یک وکیل از شهرستان Westchester که اعتقاد بر این است در مرکز شیوع این بیماری در آنجا حضور داشتند تعدادی از اجتماعات بزرگ, کمک به حدود 70 نفر در وستچستر که تست مثبت است.

“این همایش بزرگ که در آن شما می توانید در معرض تعداد زیادی از مردم در یک دوره بسیار کوتاه از زمان و سپس آن را مانند دومینو, درست, سپس درخت همچنان به گسترش با شاخه.”

در نیویورک دولت Scarsdale مدرسه عمومی منطقه گفت: این بسته تمام آن دانشگاه برای بیش از یک هفته از شروع در روز دوشنبه پس از یک مدرسه راهنمایی معلم تست مثبت است.

دانشگاه کلمبیا در شهر نیویورک گفت که تعلیق کلاس های روز دوشنبه و سه شنبه به دلیل کسی که در دانشگاه تحت قرنطینه از قرار گرفتن در معرض ویروس.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>