Coronavirus موارد اندکی سقوط, چینی, توریستی می میرد در فرانسه

تعداد موارد جدید از coronavirus در چین اندکی کاهش یافت در روز یکشنبه بیش از سه هفته پس از وقوع این کانون قفل شده بود و یک چینی توریستی درگذشت از این ویروس در فرانسه اول مرگ و میر در اروپا است.

Coronavirus تصور پدید آمده در حیات وحش در بازار مرکزی چینی استان هوبئی ارائه شده حزب حاکم کمونیست با این چالش بزرگ از توقف گسترش آن در حالی که در همان زمان به حداقل رساندن آسیب به جهان و دومین اقتصاد است.

پکن آخرین آمار و ارقام نشان داد 68,500 موارد بیماری و 1,665 مرگ و میر بسیاری از آنها در هوبئی.

ملی کمیسیون بهداشت روز یکشنبه گزارش داد 2,009 موارد جدید از 2,641 روز قبل و 142 جدید مرگ فقط یکی کمتر از 143 روز قبل. اما چهار نفر از جدید مرگ و میر در هوبئی.

استان و پایتخت آن ووهان شده اند عملا مهر و موم و قفل شده است و پس Jan. 23 با مدارس و ادارات و کارخانه ها تعطیل و بسیاری سفر به حالت تعلیق درآمد.

ویروس اعتقاد بر این است که دوره کمون 14 روز است که به نظر می رسد نشان می دهد آن منتشر شده است از آنجا که مستند تحمیل شد.

“چین باید تقویت یکپارچه رهبری از تلاش برای کنترل این بیماری همه گیر” رئیس جمهور چین گفت: در نظرات گزارش شین هوا اخبار آژانس.

در خارج از سرزمین اصلی چین وجود داشته است حدود 500 مورد در برخی از ده دو کشور و سرزمین با چهار مرگ و میر در ژاپن, چینی-حکومت هنگ کنگ

فیلیپین و در حال حاضر در فرانسه.

در مورد یک زن 80 ساله چینی مرد درگذشت و در پاریس در بیمارستان از یک عفونت ریوی با توجه به آنفولانزا مانند ویروس, مقامات گفت.

“ما برای ما سلامت سیستم آماده به صورت همه گیر ممکن است انتشار این ویروس و در نتیجه گسترش این ویروس در سراسر فرانسه گفت:” وزیر بهداشت اگنس Buzyn.

رابین Thompson, یک متخصص در ریاضی اپیدمیولوژی در انگلستان دانشگاه آکسفورد گفت که با نزدیک به 50 نفر در اروپا یک مرگ بود تعجب آور نیست.

“مهم ترین چیز به اشاره است که هنوز هم وجود دارد نبوده است پایدار فرد به فرد انتقال در اروپا,” او گفت:.

‘عدم ضرورت’

بعد از تمدید قمری تعطیلات سال نو چین به فوریت نیاز به بازگشت به کار. اما برخی از شهرستانها باقی می ماند, در مستند, خیابان, خالی, کارمندان و عصبی هستند و ممنوعیت سفر و قرنطینه سفارشات در محل در سراسر کشور.

کسانی که از بازگشت به پکن از تعطیلات دستور داده شده است به انجام یک 14-روز خود قرنطینه برای جلوگیری از گسترش ویروس.

بسیاری از کارخانه ها هنوز به دوباره باز اخلال در زنجیره تامین در چین و فراتر از آن برای همه از گوشی های هوشمند سازان به تولید کنندگان ماشین.

در حالی که شده است وجود دارد برخی از امید با بیان این که در این بیماری ممکن است در اوج در چین اعداد را نگه دارید در حال افزایش است و یک روند سخت است برای تشخیص به خصوص بعد از یک طبقه بندی که گسترده تر تعریف از موارد.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت که غیر ممکن است برای گفتن که در آن اپیدمی گسترش خواهد یافت.

“ما نگران ادامه افزایش در تعداد موارد در چین” Tedros گفت: کنفرانس امنیتی مونیخ در آلمان است. “ما نگران عدم ضرورت در بودجه پاسخ از جامعه بین المللی است.

“بیشتر از همه ما نگران پتانسیل ویران کردن این ویروس می تواند انتقام در کشور با ضعف سیستم های سلامت.”

ضربه زدن رشد

بزرگترین خوشه خارج از چین بوده است بر روی یک کشتی کروز الماس شاهزاده قرنطینه کردن ژاپن در یوکوهاما. از حدود 3,700 مسافر و خدمه در هیئت مدیره 285 نفر تست مثبت و فرستاده شده به بیمارستان.

ایالات متحده روز شنبه گفت که قصد دارد به ارسال هواپیما برای بلند کردن آمریکا به مسافران و آنها را در بازگشت به خانه که در آن آنها به صورت دو هفته دیگر از انزوا “از فراوانی از احتیاط”. هنگ کنگ گفت: این طرح به انجام همین کار را برای برخی از 330 از ساکنان آن است.

یکی دیگر از کشتی کروز MS Westerdam در نهایت از منوی view در کامبوج در روز پنج شنبه پس از رد شدن توسط پورت در دیگر کشورها و مناطق.

کشتی اعتقاد بر این بود که به رایگان از ویروس اما 83 ساله آمریکایی از این آزمایش مثبت در فرود در مالزی, مقامات بهداشت و درمان وجود دارد گفت.

این بیماری در حال حاضر رسما با برچسب Covid-19 تا کشته شدن حدود 2 درصد از افراد آلوده. موارد گسترش سریع تر از سایر ویروس های تنفسی در این قرن است.

اقتصادی اثرات موج دار شدن بسیار فراتر از چین است.

کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: coronavirus ممکن است دست کشیدن دو تا سه دهم از یک درصد رشد اقتصادی ایالات متحده در سه ماهه اول.

دنیای ورزشی رنج می برد بیش از حد. در آخرین اختلال, چینی, ژیمناستیک بودند مجبور به انصراف از حضور در هفته آینده جام جهانی در ملبورن استرالیا به دلیل محدودیت سفر.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>