Coronavirus موارد افزایش می یابد در کره جنوبی به عنوان خارجی ترس افزایش

ترس های نصب شده در شنبه بیش از افزایش موارد جدید و مرگ و میر در خارج از چین از شیوع کروناویروس به عنوان سازمان جهانی بهداشت هشدار داد کاهش پنجره برای جلوگیری از گسترش این بیماری کشنده.

تبلیغات

هشدار در آمد و به عنوان دو ایتالیایی اول شد اروپایی ها به مرگ جدید COVID-19 گونه که اولین ظهور در ماه دسامبر در چین مرکزی است اما در حال حاضر به بیش از 25 کشور و ناشی از بیش از یک دوجین مرگ و میر در خارج از کشور است.

مرگ و میر رسیده است پنج در ایران و تعداد موارد گزارش شده در سراسر خاورمیانه از جمله اولین عفونت در اسرائیل و لبنان است.

کره جنوبی روز شنبه در گزارش شش برابر پرش در عفونت های ویروسی در چهار روز به 346 بسیاری از آنها مربوط به یک کلیسا و یک بیمارستان در داخل و اطراف چهارم بزرگترین شهرستان, که در آن کارکنان بهداشت درهم به صفحه نمایش بیش از 9000 نمازگزاران. وجود نگرانی که مرگ و میر در حال حاضر در سه می تواند رشد کند.

ایتالیا دارای قفل شده پایین ده شهرها و خواسته بیش از 50000 نفر به ماندن در خانه – یک حرکت با پژواک از چین مستند از تمام شهرستانها در استان هوبی در مرکز شیوع.

در چین تعداد موارد خارج هوبئی که در آن میلیون ها نفر باقی می ماند تحت قرنطینه شده است و به طور کلی کاهش اگر چه نقاط جدید پیدا شد در چندین زندان ها و بیمارستان ها جمعه.

اما فقط 31 مورد جدید گزارش شده در خارج از استان مرکزی روز شنبه به عنوان شماره ملی از موارد گذشته افزایش یافت 76,000.

شیوع این بیماری در حال حاضر ادعا 2,345 فتح کرد گرفته شد در چین زندگی می کند.

نگرانی نیز افزایش یافته است در مورد قابلیت اطمینان از اطلاعات رسمی اما پس از هوبئی مقامات تغییر روش شمارش موارد و اصلاح آمار و ارقام خود را دوباره.

یک که رهبری تیم از کارشناسان به ووهان در استان در روز شنبه.

در عین حال که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus هشدار داد که “پنجره فرصت” برای جلوگیری از بین المللی گسترش شیوع بود “باریک” به عنوان موارد یافت در سراسر خاورمیانه و کره جنوبی است.

او هشدار داد که اگر کشورهای نداشت به سرعت بسیج برای مبارزه با گسترش ویروس “این بیماری می تواند در هر جهت. آن حتی می تواند کثیف است.”

بین المللی گسترش

موارد ویروس کشنده گزارش شده در طیف وسیعی از کشورها در خاورمیانه روز جمعه با موارد برای اولین بار در اسرائیل و لبنان است.

ایران گفت: پنج نفر در آنجا کشته شده بود و 18 آلوده شده است از وقوع.

عراق و کویت که به مرزهای ایران بودند در بالا alert به صورت بالقوه شیوع پس از ممنوعیت سفر به و از جمهوری اسلامی اگر چه آنها را تایید نمی کنند هر گونه موارد در داخل کشور.

نزدیک به 350 نفر آلوده شده اند در کره جنوبی از جمله دو مرگ, و آن را سخت ترین ضربه از کشور چین.

ما توصیه به شهروندان برای جلوگیری از سفر بوش کروز در آسیا به دلیل آن گفت: عروق عمل به عنوان تقویت کننده ویروس.

چندین کشته و اسرائیل تخلیه در اوایل این هفته از زده الماس شاهزاده کشتی کروز آزمایش مثبت برای coronavirus در بازگشت به کشورهای خود.

آنها قبلا پاک شده در ژاپن است.

موارد خواهد سوخت سوال در مورد توکیو از سیاست های سابق اجازه می دهد مسافران برای بازگشت به خانه پس از تست منفی است.

دو نفر از مسافران هر دو ژاپنی و در 80s, درگذشت در ژاپن در روز پنج شنبه.

دولت بریتانیا در توییتر تایید کرد که یک تخلیه پرواز چپ ژاپن روز شنبه با 32, انگلیسی, اروپایی و مسافران در هیئت مدیره.

توکیو 2020 المپیک برگزارکنندگان در روز شنبه به تعویق افتاد آموزشی برای ارتش خود را از داوطلبان با توجه به شیوع کروناویروس اما گفته بود که “بدون در نظر گرفتن” از لغو بازی.

‘لحظه بحرانی’

نزدیک به 400 مورد جدید گزارش شده در سراسر کشور در چین در روز شنبه کمتر از نصف تعداد موارد جدید از روز قبل است.

کاهش در موارد جدید از رمان coronavirus آمد مقامات در استان هوبئی دستور داده شد برای تجدید نظر در ارقام برای پاک کردن “شک” در اطراف داده است.

مقامات عطف به ماسبق تجدید نظر به سمت بالا قبلا گزارش داده ها به صورت دو روز در هفته گذشته – آخرین در یک رشته اصلاحات مربوط به ارقام گزارش رسمی در مرکز.

تغییرات متعددی در هوبئی را روش شمارش بیشتر پیچیده تلاش برای پیگیری از گسترش این بیماری است.

چین گفته است که کاهش موارد شواهدی وجود دارد که آن شدید مهار اقدامات در حال کار – اما تازه عفونت پدید آمده در دو پکن بیمارستان و بیش از 500 نفر دیگر گزارش شده در زندان های سراسر کشور است.

در نامه ای به بنیاد بیل و ملیندا گیتس بنیاد ضمن تشکر از سازمان خود را برای حمایت مالی رئیس جمهور چین گفت: چین در یک “لحظه بحرانی” در مبارزه با شیوع بیماری است.

یازدهم گفت: “اقدامات بی سابقه” بود “ارائه نتایج قابل توجهی”.

بسیاری از کشورها ممنوع کرده اند مسافران از چین و شرکت های هواپیمایی را به حالت تعلیق پروازها به مقصد و از کشور است.

(FRANCE 24 با خبرگزاری AP)
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>