Coronavirus موارد صعودی در ژاپن; ساعت شینزو آبه ممکن است در رکوع

ژاپن شمارش از عفونت ویروس در حال تیر اندازی سریع تر از همیشه و برای حمایت از نخست وزیر شینزو آبه در حال غرق شدن است به پایین.

در حالی که ژاپن در مجموع مرگ و میر همچنان نزدیک به تعدادی از ما را می بیند در یک روز, نگرانی های عمومی ژاپن ممکن است نشسته بر روی یک بمب ساعتی. آبه را تصویب تضعیف به یک رکورد کم از 35.4 درصد در یک نظرسنجی منتشر شده توسط JNN دوشنبه. بیش از 60 درصد از پاسخ دهندگان گفته آبه باید اعلام حالت دوم از اورژانس به ارمغان بیاورد عفونت تحت کنترل — چیزی وزرای خود را رد کرده اند.

آبه آمده است در زیر آتش برای عدم برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی پس از ژوئن اگر چه اصلی او گفت: او در سلامت خوب است. پس از سال ها از تحکیم قدرت آبه ممکن است شروع به اجازه رفتن: گمانه زنی ها از انتخابات زود است اما به پایان رسید و به نظر می رسد مثل او اجازه جانشینان بالقوه جدی برای توجه قبل از مدت خود را به عنوان رهبر حزب به پایان می رسد در سپتامبر. 2021. خواسته سهشنبه اگر او باید آدرس رسانه آبه معوق به دیگران در کابینه اش.

“او دیگر به نظر می رسد ضروری تنها کسی است که می تواند در حفظ و ژاپن امن” گفت: توبیاس هریس یک تحلیلگر در شرکت مشاوره Teneo. “او به نظر می رسد غیر قطعی چند مرحله را پشت سر حوادث و قادر به برقراری ارتباط مستقیم با مردم است.”

است که در سمت چپ این کشور در سیاسی برزخ است. هیچ کس در آبه حاکم حزب لیبرال دموکرات بود تا به عنوان به احتمال زیاد جانشین در حالی که احزاب مخالف در حال فرو رفته در تک رقمی پشتیبانی از نرخ. رهبران محلی که به دست آورده اند حمایت خود را از ویروس های مدیریت مانند توکیو فرماندار Yuriko Koike ندارد دستگاه سیاسی برای پیروزی در انتخابات.

“شینزو آبه” دولت نگاه همگام با ترس دیده شدن توسط فشار را تشویق به مسافرت داخلی با یارانه ها با وجود انتقاد و آن را گسترش ویروس. هفته آینده ژاپن وارد یکی از شلوغ ترین سفر دوره — این “Obon” تعطیلات — و دولت ملی نشده صادر پتو درخواست مردم برای ماندن در خانه حتی اگر برخی از کشورهای منطقه هستند و درخواست مردم برای بازدید است.

در آخرین سری از فلیپ فلاپ, آبه در حال غرق خود را بد اتصالات علامت تجاری پارچه ماسک برای صورت بزرگتر پوشش. آنچه شناخته شده به عنوان آبه ماسک, ارسال شده در هزینه های بزرگ برای همه خانواده ها بود و تمسخر برای بودن بیش از حد کوچک است.

پس از کاهش در اواخر ماه مه coronavirus موارد ballooned در پی از بسیاری از آنچه را دیدم به عنوان یک شتابزده دوباره باز از اقتصاد به عنوان دولت به دنبال به صرفه جویی در تلاش کسب و کار. هفت روز به طور متوسط روزانه عفونت های جدید در حال حاضر بیش از 1000 تقریبا دو بار در اوج قبلی دیده می شود در ماه آوریل است.

اگر چه آبه bounced بازگشت از ضربات خود را به تصویب رتبه بندی پس از مصرف در سال 2012 او به طور متوسط پشتیبانی در حال حاضر دست خوش پیشامد میشه برای حدود یک سال است توسط یک سری از رسوایی.

“اگر او این ویروس را تحت کنترل او را یک فرصت بازیابی” گفت: Harukata Takenaka, یک استاد علوم سیاسی در کشور فارغ التحصیل موسسه مطالعات سیاست. “اما در نظر گرفتن اقدامات موثر برای کنترل این ویروس بی دست و پا برای دولت به دلیل نگرانی در مورد صدمه زدن به اقتصاد است.”

وزیر اقتصاد Yasutoshi نیشیمورا که سران این ویروس در پاسخ گفت: هیچ نیازی برای سرکوب فعالیت های اقتصادی. در حالی که تولید ناخالص داخلی کاهش یافت فقط 2.2 درصد در سه ماهه اول سال داده ها را برای سه ماهه دوم به دلیل در اواسط ماه اوت می رود که رکود بیش از 20 درصد در بدترین شرایط رکورد.

آبه نیازی به تماس با یک انتخابات برای بیش از یک سال, اما گمانه زنی های پدید آمده در مورد پاییز نظرسنجی. که چشم انداز به نظر می رسد غیرجذاب برای ائتلاف حاکم اگر آن را در خطر از دست دادن کرسی با تشکر منفور برتر. رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga دو بار خار کنار صحبت از انتخابات زود هنگام در روزهای اخیر اصرار دارد که در برخورد با این بیماری همه گیر اولویت بالا است.

Coronavirus cases surging in Japan; PM Shinzo Abe may be bowing out

Suga به خبرنگاران گفت: روز شنبه او را نمی بینم آبه اخیر اجتناب از کنفرانس های مطبوعاتی به عنوان یک مشکل و کاهش یافته است به نظر زمانی که یک جلسه جدید از مجلس خواهد شد.

عدم توضیح روشنی از بالا احتمالا عمدی با توجه به این که “شینزو آبه” است که با توجه به Tsuneo Watanabe, یک عضو ارشد در Sasakawa بنیاد صلح فکر می کنم تانک.

نخست وزیر نبود برگ موردتوجه وتماشای عموم به جانشینان بالقوه مانند نیشیمورا و وزیر بهداشت Katsunobu کاتو. نظرسنجی ها نشان می دهد در مکان های مورد علاقه برای این کار است وزیر دفاع سابق Shigeru Ishiba در حالی که آبه ذکر کرده است وزیر خارجه اسبق Fumio Kishida به عنوان یک رهبر آینده.

“اگر آبه برنامه ریزی شده بود به ماندن برای مدت او نیاز به نشان می دهد بیشتر قابل رویت رهبری” واتانابه گفت. “اما در صورتی که چنین نیست و او می تواند اجازه می دهد آینده نگر جانشینان به رقابت بپردازند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>