Coronavirus ادعا ووهان مدیر بیمارستان ژاپن, گزارش بیشتر موارد


پکن: به عنوان یک زن مرموز جدید ویروس احاطه مرکزی چین در ووهان در اوایل این سال Liu Zhiming بسیج تمام منابع خود را در بیمارستان این شهر هاربین منطقه برای مقابله با هزاران نفر از افراد بیمار ورود روزانه تهدید به پایمال کردن محلی سیستم مراقبت های بهداشتی.

Liu Zhiming, the director of Wuchang Hospital in Wuhan.

Liu Zhiming مدیر هاربین بیمارستان در ووهان.

فداکاری که به نظر می رسد به او زندگی خود را هزینه با ووهان سلامت اداره اعلام روز سه شنبه که او آلوده شد و درگذشت با وجود “all-out” در تلاش برای او را نجات دهد.

لیو حداقل هفتم کارگر بهداشت به مرگ از COVID-19 بیماری در میان بیش از 1700 پزشکان و پرستاران است که باید تبدیل به بیمار. مرگ می آید به عنوان مقامات با احتیاط تشویق یک کاهش در تعداد روزانه موارد و مرگ و میر همراه با نتایج حاصل از یک مطالعه نشان می دهد اکثر افرادی که قرارداد این ویروس تنها با تجربه علائم خفیف.

چین روز سه شنبه گزارش داد 1886 موارد جدید و 98 مرگ و میر بیشتر. که افزایش تعداد مرگ و میر در سرزمین اصلی چین به سال 1868 و تعداد موارد تایید شده به 72,436.

تبلیغات

ژاپن در همین حال اعلام کرد که 88 بیشتر موارد این ویروس تایید شد روی یک قرنطینه کشتی کروز الماس شاهزاده آوردن مجموع به 542 میان 3700 ابتدا در هیئت مدیره.

The Diamond Princess cruise ship docked at Daikoku Pier in Yokohama, Japan.

الماس شاهزاده خانم کروز کشتی لنگر انداخت در Daikoku اسکله یوکوهاما در ژاپن است.اعتبار:گتی

شیوع است موجب اختلال و چین ممکن است به تعویق انداختن آن بزرگترین سیاسی نشست سال برای اجتناب از نیاز مردم سفر به پکن در حالی که این ویروس هنوز هم در حال گسترش است. یکی از صنعت خودرو بزرگترین رویدادهای چین دوسالانه خودرو نیز که به تعویق افتاد و بسیاری از ورزش ها و سرگرمی حوادث شده اند به تاخیر و یا لغو.

با وجود قوانین سختگیرانه در استفاده از ماسک و ایمنی مناسب پزشکی کارگران شده اند برجسته در میان قربانیان به خصوص در مرحله اولیه از وقوع.

در اعلام لیو مرگ ووهان شهرداری کمیسیون بهداشت گفت: او تا به حال گرفته شده در نبرد در برابر ویروس از شروع و تا به حال ساخته شده “سهم مهمی در کار مبارزه و کنترل” ویروس.

در طول این فرآیند “متاسفانه او آلوده شد و گذشت در 10.54 صبح سه شنبه در سن 51 بعد از تمام تلاش ها برای نجات او شکست خورده” کمیسیون گفت.

هوبئی بومی در حال فارغ التحصیل از دانشگاه ووهان دانشکده پزشکی در سال 1991 و در ادامه به یک حرفه ای به عنوان یک رئیس پزشک جراح مغز و اعصاب و مدیر.

در اوایل این ماه خشم عمومی هم زده شد با مرگ از ویروس ووهان دکتر لی Wenliang که دارند تهدید شده بود توسط پلیس پس از انتشار کلمه از شیوع غیر معمول بیماری تنفسی در ماه دسامبر و قبل از آن در حال گسترش به طور گسترده ای در این شهر قرار داده شد تحت قرنطینه.

Chinese doctor Li Wenliang, who first raised the alarm over coronavirus, has died.

چینی, دکتر, Li Wenliang که برای اولین بار مطرح زنگ بیش از coronavirus درگذشت.

ووهان و شهرهای اطراف آن در هوبئی استان را به خود اختصاص اکثریت قریب به اتفاق از عفونت و مرگ و میر, موجب, دولت برای اجرای ممنوعیت سفر است که گسترش به سایر نقاط کشور و در حال حاضر شامل یک اجباری 14-روز خود دوره قرنطینه برای هر کسی که به سفر خارج از خانه خود در منطقه.

دو پیش ساخته شده اند ساخته شده است برای مقابله با این سرریز در ووهان و هزاران نفر از کارکنان پزشکی آورده شده است از دیگر نقاط کشور برای کمک به.

یک مطالعه توسط چینی ها مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری یافت می شود بیش از 80 درصد از موارد مورد مطالعه قرار گرفته بودند خفیف و تعدادی از عفونت های جدید به نظر می رسید به سقوط از اوایل این ماه.

سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت که خیلی زود به می دانم که اگر این گزارش کاهش ادامه خواهد داد اما. “هر سناریو هنوز روی میز است,” او گفت: در یک کنفرانس خبری.

ظاهری کاهش در تعداد موارد جدید زیر یک سنبله بزرگ هفته گذشته پس از هوبئی استان آغاز شد شمارش موارد توسط پزشکان تشخیص داده و بدون انتظار برای نتایج تست آزمایشگاهی. مقامات بهداشتی وجود دارد گفت: این تغییر به معنای به بیماران تحت درمان سریعتر.

چینی مطالعه مورد بررسی قرار 44,672 مورد از این بیماری که تایید شد در سرزمین اصلی به عنوان 11 فوریه. علائم شدید مانند پنومونی رخ داده در 14 درصد از آنها و بحرانی در 5 درصد است. از مرگ و میر بود و 2.3 درصد – 2.8 درصد برای مردان در مقابل 1.7 درصد برای زنان است.

میزان مرگ و میر پایین تر از سارس و MERS بیماری ناشی از coronaviruses مربوط به یک است که باعث COVID-19. اما این ویروس جدید در نهایت می تواند کشنده تر اگر آن را به مراتب بیش از دیگران بود.

این COVID-19 موارد شامل تعداد نسبتا کمی از کودکان و خطر مرگ با افزایش سن و یا دیگر مشکلات سلامتی و بالاتر بود در هوبئی استان در مقابل در جای دیگر در چین است.

این مطالعه هشدار داد که در حالی که موارد به نظر می رسد شده اند رو به کاهش از فوریه 1, که می تواند تغییر به عنوان مردم بازگشت به کار و مدرسه پس از تعطیلات سال جدید قمری به طور معمول بزرگترین بازه زمانی مسافرت برای مسافران چینی.

پکن و دیگر دولت ها به دنبال ممانعت از آن با گسترش تعطیلات تشویق راه دور و خود قرنطينه و انجام چک های بهداشتی در مسافران.

سفر به و از بدترین ضربه مرکزی چین در منطقه شد و در ارتباط با موارد اولیه از COVID-19 تایید خارج از کشور. اما ژاپن و کره جنوبی از شناسایی موارد جدید بدون پاک کردن روابط با چین و یا قبلا شناخته شده بیماران افزایش نگرانی از گسترش ویروس از محلی.

بیشترین تعداد موارد خارج از چین است 542 میان مسافران و خدمه از الماس شاهزاده کشتی کروز در قرنطینه یک بندر در نزدیکی توکیو. عفونت منجر به انتقاد شدید از این تصمیم به قرنطینه مسافران در کشتی.

آمریکا تخلیه 328 آمریکایی مسافران با بسیاری از آنها قرار داده شده در 14 روز قرنطینه در پایگاه نظامی در کالیفرنیا و تگزاس. سیزده که تست مثبت برای ویروس گرفته شد به یک بیمارستان در اوماها و آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: هر مسافر که نشان می دهد نشانه گرفته خواهد شد و به بیمارستان.

AP

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>