Coronavirus درایو می تواند از یک و نیم میلیارد نفر به فقر در سراسر جهان هشدار آکسفام

صادر شده در: بروز رسانی:

خرید اینترنتی از coronavirus گسترش است که بیش از کشته 83,000 مردم و ایجاد اغتشاش ویران کردن اقتصاد در سراسر جهان می تواند فشار حدود نیم میلیارد نفر به فقر آکسفام گفت: در روز پنج شنبه.

تبلیغات

گزارش منتشر شده توسط نایروبی-بر اساس خیریه جلوتر از هفته آینده صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول)/بانک جهانی در نشست سالانه محاسبه تاثیر بحران جهانی فقر با توجه به کاهش درآمد یا مصرف.

“بحران اقتصادی است که به سرعت در حال آشکار است که عمیق تر از در سال 2008 بحران مالی جهانی” گزارش یافت می شود.

“برآورد نشان می دهد که بدون در نظر گرفتن سناریو فقر جهانی افزایش می دهد برای اولین بار از سال 1990” آن گفت:, و اضافه کرد که این می تواند به پرتاب برخی از کشورها به سطح فقر گذشته دیده می شود برخی از سه دهه پیش است.

این گزارش نویسنده از طریق تعدادی از سناریوهای در نظر گرفتن جهان بانک های مختلف خط فقر – از فقر شدید تعریف شده به عنوان زندگی در $1.90 یک روز و یا کمتر به بالاتر از خط فقر زندگی در کمتر از $5.50 در روز است.

تحت جدی ترین سناریو – 20 درصد انقباض در درآمد – تعداد زیادی از مردم زندگی در فقر شدید را افزایش 434 میلیون نفر به 922 میلیون در سراسر جهان. همان سناریو را می بینید تعداد زیادی از مردم زندگی در زیر $5.50 یک روز آستانه ظهور توسط 548 میلیون نفر به حدود 4 میلیارد دلار است.

زنان در معرض خطر بیشتری نسبت به مردان به عنوان آنها به احتمال زیاد به کار در اقتصاد غیررسمی با کمی و یا بدون حقوق.

“زندگی روز به روز, فقیرترین مردم نمی باید توانایی به زمان کار و یا به ذخایر مقررات” این گزارش هشدار داد و افزود که بیش از 2 میلیارد رسمی بخش کارگران در سراسر جهان تا به حال هیچ دسترسی به بیمار پرداخت.

بانک جهانی هفته گذشته گفت: فقر در شرق آسیا و منطقه اقیانوس آرام به تنهایی می تواند با افزایش 11 میلیون نفر اگر شرایط بدتر شده است.

برای کمک به کاهش تاثیر آکسفام پیشنهاد شش نقطه طرح اقدام که تحویل نقدی, کمک های مالی و کمک مالی به مردم و کسب و کار در نیاز و همچنین خواستار لغو بدهی بیشتر حمایت صندوق بین المللی پول و افزایش کمک های اولیه. مالیات بر ثروت فوق العاده ای سود و نظری محصولات مالی کمک خواهد کرد افزایش بودجه مورد نیاز آکسفام اضافه شده است.

خواستار بدهی افزایش یافته است در هفته های اخیر به عنوان fallout از COVID-19 همه گیر roiled کشورهای در حال توسعه در سراسر جهان است.

در مجموع دولت ها در سراسر جهان نیاز به بسیج حداقل 2.5 تریلیون دلار برای حمایت از کشورهای در حال توسعه.

“کشورهای ثروتمند نشان داده اند که در این زمان بحران آنها می توانید بسیج تریلیون دلار برای حمایت از خود و اقتصاد” در این گزارش است.

“در عین حال مگر اینکه کشورهای در حال توسعه نیز قادر به مبارزه با سلامتی و اقتصادی اثرات بحران ادامه خواهد داد و آن را تحمیل خواهد کرد و حتی بیشتر آسیب در تمام کشورهای فقیر و غنی.”

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>