Coronavirus می تواند مجموعه ای خاموش خطرناک واکنش زنجیره ای در بازارهای


یک نوار بسیار مدیون شرکت صورت اولیه و بودجه شوک و خطر بودن بسته خروج از بازار سرمایه به عنوان COVID-19 بیماری قارچ به یک بحران جهانی استاندارد اند پورز هشدار داد.

وجود دارد نصب خطرات ناشی از بحران وام و اعتبار در بخش های آسیب پذیر از اوراق قرضه شرکت های بزرگ در بازار است که می تواند سنگ ناپایدار مالی عمارت با سطوح بدهی و تنظیم کردن خطرناک واکنش زنجیره ای.

Markets are "waking up" to the impact of the coronavirus.

بازار “بیداری” به تاثیر از coronavirus.اعتبار:گتی ایماژ آسیا Pac

“آیا این نی که می شکند پشت شتر گفت:” پل Watters S&P از اعتبار پژوهشی برای اروپا و خاورمیانه است.

“بازار به طور ناگهانی از خواب بیدار شده و متوجه شدم که این دیگر فقط یک چین داستان و ما ممکن است رفتن به جهانی همه گیر. به وضوح مشاهده دو یا سه هفته پیش که این امر اوج در ماه مارس دیگر مناسب است. سوال تبدیل شدن بسیار مناسب است که شرکت در حال رفتن به قادر به تشکیلات جدید بکار تجاری?'” او گفت:.

تبلیغات

مودی صادر کرده است یک رکود اقتصادی جهانی هشدار باید coronavirus تبدیل به جهانی همه گیر تلقی اجتناب ناپذیر توسط بسیاری از جهان بالا virologists پس از نمایی شیوع بیماری در کره جنوبی, ایران, ایتالیا و فرانسه. “اقتصاد در حال حاضر شکننده قبل از وقوع و آسیب پذیر به هر چیزی که نمی چسبد به اسکریپت. Covid-19 راه-اسکریپت” گفت: اعتبار آژانس است.

Watters گفت: بخش با یک سمی مخلوط از اهرم بالا و جریان نقدی پور در حال تماشای. بهداشت و درمان وام گیرندگان در بالا و عملکرد لیگ هستند بسیاری کشیده و با یک بدهی به نسبت درآمد از شش بار و پس از آن رسانه ها در 5.5 بار.

در اروپا صنعت خودرو نیز در مناظر. Moody’s رنو به آشغال ماه گذشته. S&P قرار داده و آن را در creditwatch منفی در BBB-یک پله کوتاه از آشغال وضعیت و در کنار GKN, IHO Verwaltungs و ZF فریدریچشفن. جهان شماره یک خودروساز VW است در BBB+ و دیگر مقدار بافر. “ما به دنبال برای دیدن آنچه که دسترسی صادر کنندگان داشته باشد و اگر آنها را به تشکیلات جدید بکار تجاری در سال آینده می توان آنها را در پایین مشخص شده اند” گفت: Watters.

در حالی که تیتر درام برای بازارهای در سهام جانبازان از گذشته رکود در حال بازی نزدیک با توجه به لوله کشی این سیستم اعتباری. مشکل در سرمایه گذاری وام و اعتبار مشتقات است که در آن متاستاز همواره رخ می دهد در شروع بحران های مالی. نقدینگی یک شبه ناپدید.

خزانه داری ایالات متحده و صندوق بین المللی پول و G20 بازل رگولاتور باید همه هشدار داد که زمینه ای با کیفیت بالا و عملکرد بدهی و اهرمی وام است و بدتر بد است و در حال حاضر شدید تر از قبل از لیمن بحران است. اما آنچه آنها حتی بیشتر نگران این است که یک tranche از BBB امتیاز اوراق بهادار است که قارچ پنج برابر از سال 2008 به $US3.4 تریلیون دلار ($5.2 تریلیون دلار) است و precariously نشسته بر لبه صخره.

کوچکترین شوک می تواند منجر به یک آبشار نکند ، خزانه داری ایالات متحده دفتر مالی Researc (OFR) دیده بان گفت: در ثبات آن گزارش که صندوق های سرمایه گذاری با سخت مقرر خواهد بود مجبور به فروش این derated فرشتگان تنظیم کردن firesales منجمد در بازار است.

در میان شرکت های نشسته در کمترین سرمایه گذاری پله از BBB – و نیز در منفی دیده بان Samsonite, Vale, Suedzucker زیراکس وسترن دیجیتال EQT, BlackRock TCP سرمایه ArcelorMittal, Marks & Spencer Abertis و دولت رومانی ، نوکیا و macy’s شده اند کاهش داد و به آشغال. بنابراین کرافت-Heinz با $US32 میلیارد دلار از بدهی.

این OFR همچنین هشدار داد که بسیاری از $US2.4 تریلیون اهرمی بازار وام است که بسته بندی شده به collateralised تعهدات وام (CLOs) در “cov مطلب” شرایط با اندک برای حفاظت از طلبکاران است و در حال حاضر یک حادثه در حال انتظار برای رخ می دهد. “CLOs ممکن است انجام بدتر در آینده رکود از آنها در (Lehman) بحران” آن را گفت.

در حالی که ما بانک ها تلقی می شود امن تر از یک دهه پیش – بر خلاف بانک های اروپایی به دلیل آهسته اقتصادی سرطان دهه از دست داد – منبع خطر است روشن به بودجه است که وعده مشتریان دسترسی به پول خود را اما خوشه در دارایی های جامد. بانک انگلستان مارک کارنی گفت: این مدل کسب و کار است “ساخته شده بر روی یک دروغ” و حل خواهد شد در یک بحران.

در بالای این بانک پرداخت های بین المللی هشدار می دهد که نسبت به “زامبی” شرکت های با درآمد کافی برای پوشش بدهی ها افزایش یافته است به 12 درصد است. منفی نرخ بهره در اروپا قرار داده اند کردن روز حساب برای این “مرده راه رفتن” اما هنگامی که درآمد شروع به تبخیر پایان نزدیک است. “در رکود زنده ماندن خود را به عنوان یک نگرانی رفتن می آید به سوال” گفت: Watters.

کمی وجود دارد که بانک مرکزی اروپا (ECB) می توانید در مورد این پس نرخ منهای 0.5 pc در حال حاضر آمار “وارونگی” آستانه که در آن آنها انجام بیش از آسیب خوب. این بانک می تواند پاک کردن بدهی – حسن تعبیر خواستار آن QE – اما این را به مقدار اولیه “ملی”از اقتصاد منطقه یورو و باعث می شود یک طوفان سیاسی در آلمان است. آن را نمی خواهد اتفاق می افتد مگر اینکه این وضعیت در حال حاضر از جان گذشته.

Fed chair Jerome Powell has few options.

تغذیه صندلی جروم پاول دارای چند گزینه است.اعتبار:AP

در حال حاضر معامله گران در حال هدف قرار دادن شرکت های کالا. صدور جدید در بالا و عملکرد بخش متوقف شده است مرده اما فروش شده است انتخابی. در حالی که SPDR بالا عملکرد اوراق قرضه صندوق (JNK) تا به حال یک هفته آن را قابل مقایسه با رکود ترساندن از اوایل سال 2016.

موازی استرس در جریان است در چین که در آن یک بار buccaneering Hainan Airlines یا HNA شد به طور موثر گرفته شده توسط دولت چین در آخر هفته با $US75 میلیارد دلار از بدهی. مستقل نفت refiner Tianhong شیمیایی ورشکست هفته گذشته است. بانک های خارجی را کاهش خطوط اعتباری به “قوری” شرکتها. امید سویفت V شکل بازیابی در چین شده اند دور توسط سقوط در شاخص مدیران خرید بخش تولید بررسی به یک رکورد کم از 35.7 ماه گذشته.

در حالی که حزب کمونیست اتحاد دستور بازگشایی کارخانه ها و داده های روزانه از نیروگاه نشان می دهد که خروجی است که هنوز نصف. دو سوم از کشور 300m کارگران مهاجر هنوز برای بازگشت به شغل خود را پس از سال جدید قمری.

هر دو اپل و استارباکس می گویند که آنها در حال گرفتن به حالت عادی بازگشت اما هر دو تحت فشار سیاسی به صدای خوش بینانه است. وجود دارد گزارش می دهد که چینی صاحبان کارخانه ها گفته بودن به استفاده از برق بیشتر حتی اگر آنها بیش از حد کارگران چند به صورت معنی دار تولید و ظاهرا به منظور تملق “لی کچیانگ” ردیابی شاخص تماشا بازار و ایجاد یک توهم از بهبود.

مایکل Hartnett, از, بانک مرکزی آمریکا گفت: بازار ادامه خواهد داد به وحشت تا زمانی که آنها می توانید ببینید که بانک مرکزی و سیاستگذاران نیز وحشت و به همین دلیل است که یاری در راه است. در این میان وجود دارد این است که یک خطر در حال رشد از “اعتبار رویدادها”.

او هشدار داد که ایالات متحده فدرال رزرو یک پنجره باریک از سه تا چهار هفته قبل از کوچک (و نه خیلی کوچک) کسب و کار شروع به اخراج کارگران تنظیم کردن یک انقباضی مارپیچی.

فدرال رزرو و بانک مرکزی اروپا اصرار داشت در هفته گذشته که آن را بیش از حد به زودی به فکر اقدام اضطراری در بازارهای اما مجبور هستند دست خود را. بازده در 30 سال ایالات متحده باید سقوط کرد و به پایین ترین سطح خود و عملکرد واقعی در سراسر طیف زنگ تورم مجسمه نیم تنه. قرارداد آتی با قیمت دو تا سه کاهش نرخ بهره توسط بانک فدرال.

این افزایش بی دست و پا سوال: چه اتفاقی می افتد اگر ابرقدرت جهان بانک مرکزی استفاده می کند تا مقدار از آن باقی مانده پولی مهمات و رسیدن به چیزی بیش از یک کوتاه مدت جستن به دنبال بیشتر در بازار می افتد ؟

این تند و زننده امکان نگه می دارد که تغذیه کارکنان در شب بیدار است.

تلگراف لندن

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>