از شیوع کروناویروس در چین است که اعتبار منفی برای آسیا و اقیانوس آرام را به پورت اپراتورها آن را به عنوان اخلال داخلی و جهانی زنجیره تامین و کاهش اختیاری هزینه های مصرف کننده که به کاهش توان رشد آسیا-اقیانوس آرام در بنادر در سال 2020 است.

“ما انتظار داریم از شیوع کروناویروس را بزرگتر تاثیر منفی در بنادر از آن در سال 2003–شیوع سندرم حاد تنفسی (سارس) چرا که چین در حال حاضر بزرگتر وزن در اقتصاد جهانی از سال 2003 و زنجیره تامین جهانی است و بیشتر در سطح جهانی یکپارچه” خدمات مودی سرمایه گذار گفت: در گزارش روز سه شنبه.

مربوط به پورت ظرف تمدید کارخانه خاموش شدن ناگهانی در چین و مهار اقدامات در آسیا و اقیانوس آرام کشورها باید مانع تولید و تدارکات بخش گفت: مودی.

“ما انتظار داریم که این عوامل را کاهش می دهد ظرف توان رشد به خصوص در بنادر چین مانند شانگهای بندر بین المللی (گروه) شرکت ، با مسئولیت محدود و انتقال مراکز مانند PSA Corporation Limited” آن گفت:.

برخی از شرکت های حمل و نقل مانند A. P. Moller-Maersk A/S و CMA CGM S. A., به تازگی اعلام کرد خالی سفر دریایی — کاهش رگ تماس به چین — بازتاب ضعیف خروجی از چین و پایین تجارت جهانی فعالیت به دلیل شیوع.

فعلی تولید رکود در اژدها کشور ایجاد خواهد شد سفارشات خواهد شد که در نتیجه معوق رشد تجارت فعالیت هنگامی که این وضعیت را بهبود می بخشد و آن را گفت.

در محموله فله دست زدن به بنادر و با توجه به توقف تولید در چین مودی انتظار دارد تقاضای انرژی در این کشور به کاهش پیشرو به همراه محموله های فله از قبیل سنگ آهن, نفت, گاز طبیعی و زغال سنگ در نظر گرفتن آمار.

اما دارای هندی بنادر حمل کالاهای فله بعید است که نهفته داده آنها رسیدگی ناچیز حجم مربوط به چین است.

مودی انتظار شیوع کروناویروس به کاهش کروز فعالیت های پس از قرنطینه از کشتی های کروز در هنگ کنگ و ژاپن است. مهار اقدامات کشورها را کاهش کروز متصل و در پایانه ها و در نتیجه درآمد حاصل از این فعالیت های کسب و کار.

“که گفت: پتانسیل کاهش درآمد و جریان نقدی از کشتی محدود تاثیر بر ما دارای پورت شرکت ها به دلیل قرار گرفتن در معرض خود را به کروز بخش کوچک است” را گفت.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im