Coronavirus بحران اببس در چین به عنوان ترس گسترش در سراسر غرب

صادر شده در: اصلاح:

Coronavirus اپیدمی منتقل شده به طور فزاینده ای به سوی غرب نسبت به خاورمیانه و اروپا و ایالات متحده در روز سه شنبه با دولت اضطراری در نظر گرفتن مراحل را به سهولت از کمبود ماسک و لوازم دیگر برای خط مقدم پزشکان و پرستاران.

تبلیغات

“ما نگران آن هستند که کشور توانایی به پاسخگویی هستند به خطر بیافتد توسط شديد و افزايش اختلال در عرضه جهانی از تجهیزات حفاظت شخصی ناشی از افزایش تقاضا احتکار و سوء استفاده” گفت: سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus. “ما نمی توانیم توقف COVID-19 بدون حفاظت از سلامت ما کارگران است.”

مرگ و میر در ایتالیا رسید تا 79 آن را مرگبارترین گزارش شیوع خارج از چین. بیست و سه نفر از اعضای مجلس ایران و رئیس کشور خدمات اورژانس گزارش شد آلوده. کره جنوبی گسترش از طریق درایو تست و تایید صدها مورد جدید. و در اسپانیا باسک منطقه حداقل پنج نفر از پزشکان و پرستاران آلوده شدند و نزدیک به 100 مراقبت های بهداشتی کارگران برگزار می شد در انزوا.

این قارچ شیوع بیماری در تقابل با خوش بینی در چین که در آن هزاران نفر از بهبود بيمار مبتلا به رفتن به خانه و تعدادی از عفونت های جدید حذف شده است.

در سراسر جهان بیش از 93,000 مردم آلوده شده اند و بیش از 3,100 فوت کرده اند اکثریت قریب به اتفاق آنها در چین است. تعدادی از کشورهای در برخورد با این ویروس بیش از 70 با اوکراین و مراکش گزارش خود را در مورد اول است.

ویروس خوشه در ایالات متحده منجر مدارس و مترو به پاکسازی و گسترش ترس در میان ساکنان خانه سالمندان که به ویژه آسیب پذیر هستند. تعدادی از عفونت ها در ایالات متحده در صدر 100 و مرگ و میر صعود به نه. همه از مرگ و میر در ایالت واشنگتن و بسیاری از آنها ساکنان یک سیاتل-منطقه خانه سالمندان است.

بزرگترین بهره-کاهش نرخ در بیش از یک دهه

ایالات متحده فدرال رزرو اعلام کرد بزرگترین بهره-کاهش نرخ در بیش از یک دهه سعی کنید برای مقابله با خسارت مورد انتظار برای اقتصاد و بازارهای سهام افزایش یافت به طور خلاصه در وال استریت در واکنش قبل از افتادن دوباره. رئیس بانک فدرال جروم پاول گفت: ویروس “مطمئنا وزن در فعالیت های اقتصادی هر دو در اینجا و خارج از کشور برای برخی از زمان.”

گروه دیگر از هفت کشور به نظر می رسد تمایلی به دنبال کت و شلوار خود را کاهش احتمالا به دلیل بسیاری از نرخ بهره خود را در حال حاضر نزدیک و یا زیر صفر است.

سازمان غذا و دارو به کارکنان مراقبت های بهداشتی خوب برای استفاده های صنعتی نوع ماسک ماسک اغلب استفاده می شود برای محافظت از کارگران ساختمانی از گرد و غبار و باقی مانده است.

رهبر ایران دستور نظامی برای کمک به مقامات بهداشت در مبارزه با این ویروس که مقامات گفت: کشته شدن 77 نفر است. در میان کشته شدگان هستند محرم از آیت الله علی خامنه ای, ایران, سفیر سابق واتیکان و به تازگی عضو انتخاب مجلس.

ایران قضائیه رئیس و ابراهیم Raisi گفت: برخی از مردم در حال انباشت تجهیزات پزشکی برای سود و خواست دادستان به هیچ رحمت. “احتکار مطابق با آیتم های بازی با زندگی مردم است و امروزه” او گفت:.

در فرانسه رئیس جمهور اعلام کرد دولت را کنترل فعلی و آینده سهام ماسک صورت برای اطمینان از آنها می تواند به سلامت کارگران و coronavirus بیماران و وزیر دارایی هشدار داد که شراب خواری-برای خرید ملزومات خانگی می تواند باعث کمبود. کشور گزارش شده و در مجموع بیش از 200 مورد و چهار مرگ و میر.

“در این دوره ما قصد داریم از طریق ما وارد یک فاز است که هفته گذشته و بدون شک ماه – آن ضروری است به وضوح انعطاف پذیری sangfroid و عزم راسخ برای جلوگیری از این بیماری همه گیر” رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی گفت: در سفر خود به دولت ویروس بحران مرکز.

موارد جدید رها در چین

کره جنوبی تایید کرد یکی دیگر از 142 موارد شنبه صبح بالا بردن مجموع آن به 5,328 دوم-بالاترین در جهان است. در درایو از طریق ویروس مراکز تست کارگران و لباس سر تا پا در لباس محافظ تکیه به ماشین با دهان سواب برای بررسی ویروس. نیروهای اسپری ضد عفونی کننده در خیابان ها و کوچه ها در سراسر شهرستان.

در چین تعداد موارد جدید کاهش یافته و دوباره پنج شنبه تنها با 119 گزارش شده است. آن است که هنوز هم تا حد زیادی سخت ترین-آمار کشور با بیش از 80 ، 000 عفونت و حدود 95 درصد از جهان را در مرگ و میر.

“ما با بررسی این اطلاعات و به اعتقاد ما این کاهش واقعی است” گفت که شیوع متخصص ماریا ون Kerkhove که به چین سفر کرده به عنوان بخشی از یک تیم از U. N. آژانس. او گفت: اقدامات فوق العاده گرفته شده وجود دارد از جمله مستند از بیش از 60 میلیون نفر تا به حال یک اثر قابل توجهی در جهت شیوع.

“ما بر این باورند که کاهش موارد در کشورهای دیگر از جمله ایتالیا و کره جنوبی و ایران در همه جا که این امکان وجود دارد,” او گفت:.

چین در سازمان ملل متحد گفت: این کشور است که برنده آن نبرد در برابر COVID-19. “ما نه چندان دور از آمدن پیروزی” ژانگ ژوئن گفت.

در ژاپن, سوالات در ادامه به ساخت در مورد سرنوشت بازی های المپیک است.

این کشور در المپیک وزیر Seiko هاشیموتو گفت: ژاپن “ساخت تلاش” به ادامه بازی افتتاحیه در تاریخ 24 ژوئیه در توکیو. اما پارلمان این کشور گفت که این کشور قرارداد با کمیته بین المللی المپیک مشخص می کند که بازی برگزار می شود در سال 2020 معنی آنها را می توان به تعویق افتاد و به بعد از آن در سال, در صورت لزوم.

(AP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>