Coronavirus بحران می اندازد تاسیسات به پاکسازی این مشکل ریاست جمهوری

صادر شده در: اصلاح:

در حالی که coronavirus با شدت گرفتن بیماری همه گیر در فرانسه و در سراسر جهان رئیس امانوئل پاکسازی نظرسنجی رتبه بندی شروع به پریدن کرد به دو سال بالا است. تحلیلگران می گویند که در حالی که خود رهبری سبک بازی به شدت در طول زرد جلیقه تظاهرات و حقوق بازنشستگی اعتصاب, از آن شده است یک دارایی در طول زمان بحران.

تبلیغات

یک سری از نظر سنجی بیش از هفته های اخیر نشان داده است که پاکسازی با بهره گیری از یک محبوبیت دست انداز در میان coronavirus بحران است. در اواخر ماه مارس Harris Interactive بررسی نشان داد که 51 درصد از مردم فرانسه “اعتماد به نفس” در پاکسازی – 13-نقطه افزایش در ماه گذشته. این اولین بار است که او لذت می برد تصویب اکثریت امتیاز از ژانویه 2018.

دیگر نظرسنجی اشاره کرده اند که شبیه upticks در محبوبیت خود را با ایپسوس نشان دادن او با 14 امتیاز و Ifop تا 11.

فرانسه coronavirus مرگ و میر می ایستد در بیش از 7,500 و تعداد موارد تایید شده در بیش از 68,600 ساخت آن در اروپا سوم-بدترین متاثر از ملت پشت ایتالیا و اسپانیا. این کشور شده است تحت مستند از مارس 17 – یک وضعیت است که در گذشته تا 15 آوریل حداقل با مردم مجاز به ترک خانه های خود تنها به خرید ملزومات رفتن به محل کار و ورزش و یا به دنبال مراقبت های پزشکی.

‘شگفت آور محبوبیت موج’

مانند بسیاری دیگر از رهبران جهان پاکسازی نشده خودداری از دخالت دولت در اقتصاد برای مدیریت بحران است. او اعلام کرد قصد دارد به سرعت تا سطح شیب دار تولید ماسک های صورت و هواکش به آدرس کمبود در حالی که خود را دولت پرداخت خواهد شد در اطراف €300 میلیون دلار به کسب و کارهای آسیب دیده توسط ویروس – هشدار است که آن “را تحمل نخواهد کرد” از جمله شرکت های با ارزش سهامداران با سود سال جاری و در پاسخ به تهدید کمبود مواد غذایی توسط اندرز سوپر مارکت ها به “سهام فرانسوی محصولات”.

رئیس جمهور نیز گرفته است موضع شرکت در تلویزیونی خود آدرس. در سخنرانی خود با اعلام این مستند در مارس 16, او در زمان درد به استرس جاذبه وضعیت تکرار ترجیع بند “ما در جنگ هستند” و هشدار مردم است که نادیده گرفته قبلی درخواست برای اجتماعی فاصله: “ما شاهد جمع آوری مردم در پارک های شلوغ و بازارها و رستوران ها و کافه ها که به دنبال دستورالعمل … نه تنها شما حفاظت از خودتان اما شما حفاظت از دیگران است.”

سخنرانی یک رکورد 35 میلیون مخاطب به عنوان بیش از نیمی از جمعیت فرانسه در تنظیم شده است.

برای بسیاری از این رویکرد است تقویت پاکسازی اعتبار به عنوان یک مدیر کارآمد است که می داند آنچه که او انجام شده است گفت: پل اسمیت استاد سیاست فرانسه در دانشگاه ناتینگهام. رئیس جمهور در حال دیدن یک “شگفت آور افزایش محبوبیت” چرا که “این نوع از بحران اجازه می دهد تا توهم به مرحله و تصمیم گیری های دشوار – دولت فرانسه است, بعد از همه, ساخته شده برای چنین اوضاع و اکثر مردم درک نیاز به مداخله عظیم”.

‘نماد خارج از لمس نخبگان’

پاکسازی استدلال کرد که رئیس دولت باید با اتخاذ یک تحمیل سبک طولانی قبل از او اعلام محدودیت های گسترده در زندگی روزمره در پاسخ به کروناویروس بحران است.

از آنجایی که پایه و اساس آن در سال 1958 توسط معروف مغرور شارل دوگل در میان هرج و مرج از جنگ الجزایر, فرانسه, بلغارستان, جمهوری شده است ویژگیهای قدرتمند ریاست جمهوری گاهی اوقات به عنوان یک جمهوری خواه و سلطنت. پاکسازی قرار داده و خود را متمایز مهر در این مفهوم است. پس از برنده شدن در Élysée کاخ در سال 2017, انتخابات, او اعلام کرد که فرانسه نیاز به یک “Jupiterian” در انتخابات ریاست جمهوری – با اشاره به ژوپیتر روم پادشاه خدایان است.

برای بسیاری از منتقدان این سبک رهبری است و به نظر می رسید والا دامن زدن به خشم زرد جلیقه معترضان که اولین بار در زمان فرانسه توسط طوفان در اواخر 2018 و از اتحادیه های کارگری مخالف پاکسازی بازنشستگی اصلاحات که تعطیل کردن بخش های بزرگی از فرانسه در زمستان سال گذشته در این کشور طولانی ترین اعتصاب از سال 1968.

Tellingly یک بررسی انجام شده توسط Elabe نظرسنجی در مارس 5 – قبل از گسترده تحقق است که coronavirus را به زودی upend مردم راه و رسم زندگی – نشان داد پاکسازی را تایید رتبه افتاده بود با دو امتیاز به لاشی 29 درصد پس از او خود را مجبور بازنشستگی لایحه از طریق شورای ملی در اواخر فوریه با استفاده از مقاله 49.3. مسلما پنجم جمهوری بحث برانگیز ترین ابزار قانونی این بند قانون اساسی اجازه می دهد تا دولت به تصویب قوانین بدون رای مجلس.

“بسیاری از مردم احساس کردند که با استفاده از مقاله 49.3 شد ضد دموکراتیک; نمادی از خارج-از-لمسی نخبگان” گفت: Andrew Smith, استاد سیاست فرانسه در دانشگاه چیچستر.

این راست است “اپوزیسیون واقعی’

اما در این نقطه بسیاری از مردم خواهد شد که “آنچه در مقاله 49.3 حتی به معنای” اندرو اسمیت گفت. و در زمینه فعلی “این Jupiterian سبک دارایی واقعی است” از آنجا که آن را “نشان می دهد پاک کردن خط فرمان” و اجازه می دهد تا پاکسازی برای به تصویر کشیدن خود را به عنوان یک “رهبر موثر”.

ممکن است دشوار برای احزاب مخالف برای ایجاد کشش در میان بیماری همه گیر. سنتی احزاب از چپ و راست شده اند ضعیف و تقسیم پس از پاکسازی را میانه رو تازه بدوران رسیده, پارتی, La République En Marche (جمهوری در حال حرکت) دستگیر شورای ملی با یک لغزش در سال 2017 انتخابات پارلمانی است.

“اکثر نظر سنجی برای 2022 انتخابات ریاست جمهوری قرار داده راست لوپن در دور اول قبل از از دست دادن به پاکسازی در دوم” مشاهده Paul Smith. “اما آیا فرانسه می خواهم که? هشتاد درصد می گویند نیست.”

Le Pen را Rassemblement ملی (ملی تجمع حزب که قبلا جبهه ملی) هستند “اپوزیسیون واقعی” اندرو اسمیت اضافه شده است. اما coronavirus بحران فشار پاکسازی سوی یک مقدار بیشتر مداخله اقتصادی در دستور کار است که ممکن است آنها را محروم از یکی از کلیدی خود را به فروش امتیاز. “که در آن [راست] درخواست تجدید نظر به گسترش است در اطراف دوباره centring تمرکز را به سمت داخل از نظر توسعه و سرمایه گذاری با تمرکز بر شهرها و استانهای,” او گفت:. اما پس از coronavirus بحران “وجود دارد یک تغییر نسبت بیشتر کینزی, تمرکز و راب ممکن است آنها را از توانایی ایجاد کشش در این مسائل”.

این پاکسازی را پیشینیان نیکولا سارکوزی و فرانسوا اولاند لذت بردم مشابه افزایش در پای صندوق های رای پس از بحران مالی 2008 و 2015 حملات تروریستی بود. این یک پدیده موقت برای هر دو. و در حالی که در فرانسه از محبوبیت رسید که بسیاری از فرانسوی ها در اطراف بسیج پرچم پس از حملات پاریس چند پیش بینی شده است که جوان خود را از وزیر اقتصاد, امانوئل, پاکسازی, را بعد از شکستن با مربی خود و ریاست جمهوری دو سال بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>