نارندرا نخست وزیر منتقل کرده است به دیدار رؤسای جمهوری چین و هند آمادگی برای ارائه کمک به coronavirus بیماری همه گیر را کشته است 813 مردم و آلوده بیش از 37,000 در چین در فوریه 9. در نامه ای به آقای مودی ابراز همبستگی با رئیس جمهور و مردم چین بیش از شیوع ویروس, منابع رسمی گفت.

مرکز حذف فولاد ماسک و دستکش از یک لیست ممنوع صادرات اقلام با توجه به اطلاع رسانی. “… موارد مانند فولاد ماسک/ماسک یکبار مصرف و تمام دستکش جز NBR دستکش مجاز آزادانه برای صادرات” اداره کل تجارت خارجی گفت. آن گفت: صادرات از دیگر تجهیزات همراه با ماسک و دستکش ممنوع باقی می ماند برای صادرات است.

هند داروسازی و شرکت ها از نزدیک نظارت بر شیوع بیماری به عنوان آن می تواند آمار عرضه مواد فعال دارویی اگر وضعیت بهبود نمی یابد به زودی. “این مرکز مشغول به کار در یک مجتمع راه برای مقابله با این وضعیت گفت:” داروسازی هند داد دبیر Sudarshan Jain.

در یکی دیگر از توسعه اداره کل هواپیمایی کشوری متوقف شده قبل از پرواز breathalyser (BA) آزمون خدمه عامل کرالا چهار فرودگاه — Calicut Kannur Trivandrum و Cochin — در طول 15 روز آینده. اما خدمه خروج از این فرودگاه را اجباری تحت پست-پرواز تست در شهر که در آنها زمین.

چین و دارایی گفت: دولت تا به حال اختصاص داده شده $10.26 میلیارد دلار برای مبارزه با کروناویروس. بانک مرکزی چین گفت: این امر ارائه $43 میلیارد افزایش در هفته آینده برای کمک به کسب و کار درگیر در مبارزه با ویروس. هنگ کنگ کسب و کار مجموعه ای برای بهره مندی از بیش از $3.9 میلیارد دلار نقدینگی امداد ارائه شده توسط HSBC Holdings به پشتیبانی شرکت به عنوان کشنده coronavirus وزن آن در اقتصاد است.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im