Coronavirus مرگ و میر در چین بیش از 720 مجموعه را به پیش افتادن از مجموع سارس

آمریکا اول شد تایید غیر چینی قربانی جدید کروناویروس در روز شنبه در حالی که یک مرد ژاپنی نیز درگذشت با نشانه های سازگار با این بیماری به عنوان بیماری نگاه مجموعه ای به تصویب مرگ و میر از این سارس بیماری همه گیر در زمان سریع.

تبلیغات

60 ساله شهروند ایالات متحده مبتلا به کروناویروس درگذشت Jinyintan بیمارستان در چین در ووهان مرکز از شیوع ویروس در فوریه 6, یک سخنگوی سفارت امریکا در پکن گفت.

“ما از صمیم تسلیت به خانواده خود را از دست دادن” سخنگوی گفتگو کرد. “از احترام به خانواده و حفظ حریم خصوصی ما هیچ نظر بیشتر.”

یک مرد ژاپنی در بیمارستان بستری مبتلا به پنومونی در ووهان نیز درگذشت و پس از مبتلا به آنفولانزا مانند علائم سازگار با کروناویروس جدید, ژاپن, وزارت امور خارجه گفت:.

این مرد در دهه شصت بود که مظنون به داشتن شده است با آلوده coronavirus اما با توجه به مشکلات در تشخیص این بیماری علت مرگ داده شد به عنوان ذات الریه ویروسی, وزارت گفت: با استناد به چینی مقامات پزشکی.

از ظهر روز پنج شنبه, 17 اتباع خارجی بودند که در قرنطینه و تحت درمان برای این بیماری در چین با توجه به آمار دولت. هیچ به روز رسانی آمار و ارقام بودند بلافاصله در دسترس است.

کل مرگ و میر در سرزمین اصلی چین افزایش 86 به 722 در روز شنبه به گفته مقامات چینی و آماده است به تصویب 774 مرگ و میر ثبت شده در سطح جهان در طول 2002-2003 همه گیر از سندرم حاد تنفسی (سارس) یکی دیگر از کروناویروس که شروع به پریدن کرد از حیوانات به انسان در چین است.

در طول شیوع سارس بین ماه های نوامبر 2002 و 2003 ژوئیه تعداد موارد گزارش شده بود 8,098 نشان می دهد به مراتب پایین تر نرخ انتقال از آخرین coronavirus اما بالاتر مرگ و میر.

تا کنون تنها دو مورد مرگ گزارش شده در خارج از سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ و فیلیپین – از حدود 332 نفر در 27 کشور و مناطق. هر دو از کسانی که قربانیان اتباع چینی.

“این سخت است برای گفتن چه کشنده این رمان coronavirus عفونت است” پروفسور آلن چنگ, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه موناش در ملبورن و گفتگو کرد.

“در حالی که نفت خام مرگ و میر به نظر می رسد در حدود 2 ٪ وجود دارد به احتمال زیاد بسیاری از افرادی که آلوده شده اند که نمی شده … ما احتمالا نمی دانید درست مورد مرگ و میر برای برخی از زمان است.”

هوبئی مقامات روز شنبه گزارش داد 81 جدید, مرگ و میر, 67 از کسانی که در ووهان یک شهر زیر مجازی مستند. در سراسر سرزمین اصلی چین به استثنای 2,050 افرادی که تا به حال بهبود و کسانی که تا به حال جان تعدادی از موارد برجسته در ایستاده بود 31,774.

پکن کمونیست رهبری است مهر و موم کردن شهرستانها لغو پروازها و بسته کارخانه ها برای جلوگیری از بیماری با اثرات موج دار شدن به بازارهای جهانی و کسب و کار وابسته به جهان دومین اقتصاد است.

شنبه مشخص شده در نخستین روز از سال جدید قمری جشن معمولا مشخصه تجمعات خانواده, آتش بازی, معما-حدس زدن و نور فانوس.

در این سال بسیاری از افراد با خوردن کوفته یک رسم سنتی در خانه به تنهایی. در تلویزیون ملی جشن و سرور نشان می دهد از ویژگی های قرائت اشعار در مقابله با ویروس-تلاش به جای آن از حد معمول موسیقی و رقص.

خبر از مرگ در روز جمعه از لی Wenliang یک دکتر که زنگ خطر مطرح شده در مورد جدید coronavirus غم و اندوه و خشم در رسانه های اجتماعی چینی و شعلهور خاطرات چگونه پکن بود آهسته به دنیا بگویید در مورد شیوع سارس.

لی که تسلیم به این بیماری در ووهان بیمارستان بود و در میان هشت نفر مواخذه توسط پلیس در این شهرستان برای گسترش “غیر قانونی و نادرست” اطلاعات پس از او به جزئیات این ویروس با همکاران است.

وحشت خرید

هنگ کنگ معرفی شد در روز شنبه قرنطینه به مدت دو هفته برای همه مردم ورود از سرزمین اصلی یا کسانی که وجود داشته اند در طول 14 روز گذشته.

متی چونگ, رئیس, وزیر, دولت, گفت که دلار هنگ کنگ مردم از بازگشت از سرزمین اصلی باید در خانه بمانند برای دو هفته و یا در معرض خطر HK$25,000 ($از 3200) جریمه نقدی و 6 ماه زندان است.

غیر-هنگ کنگ از ساکنان باید ماندن در دولت انزوا مراکز و یا اتاق های هتل برای همان دوره رو به همان مجازات است.

در حالی که چین در حال تحمل فشار سطح اضطراب هستند خونتان در سراسر آسیا با ژاپن نگران از افزایش تعداد موارد داخل قرنطینه کشتی کروز عمده شرکت های خارجی بیرون کشیدن بین المللی نمایشگاه هوایی در سنگاپور و تایلند از دست دادن پول به عنوان گردشگران چینی در خانه بمانند.

یکی دیگر از سه نفر روی بوش کروز خاموش ژاپن آزمایش مثبت برای coronavirus آوردن تعداد موارد تایید شده از کشتی به 64 ژاپن وزارت بهداشت گفت.

تایوان و هنگ کنگ خواست ساکنان به ذخیره کردن محصولات مانند کاغذ توالت در میان نشانه هایی از وحشت خرید و سازمان بهداشت جهانی (WHO) هشدار داد رئیس در سراسر جهان کمبود پزشکی روپوش و ماسک و سایر تجهیزات حفاظتی.

Royal Caribbean Cruises Ltd روز جمعه ممنوع “هر مهمانان برگزاری چینی هنگ کنگ یا ماکائو گذرنامه بدون در نظر گرفتن زمانی که آنها وجود دارد گذشته” از شبانه روزی شرکت کشتی.

که اورژانس متخصص مایک رایان گفت: گزارش از آسیایی بودن دوری در غرب بیش از یک درک اتصال به کروناویروس بود “کاملا و کاملا غیر قابل قبول و به آن نیاز دارد را متوقف کند”.

تایوان در دولت گفت که با شروع از دوشنبه این امر تعلیق مستقیم مسافر و حمل و نقل حمل و نقل بین جزیره و چین است. آن را در حال حاضر تصمیم به تعلیق اکثر پروازها از روز شنبه بین تایوان به چین است.

صدها نفر از اتباع خارجی شده اند تخلیه از ووهان بیش از دو هفته گذشته. دوم تخلیه هواپیما ترابری استرالیا از ووهان به تعویق افتاد پس از چین نمی دهد آن را ترخیص به زمین مقامات استرالیا روز شنبه اعلام کرد.

بازارهای سهام جهانی و دولت بدهی بازده سقوط روز جمعه به نگرانی در مورد ویروس ” تاثیر را بر رشد اقتصاد جهانی را تحت الشعاع قوی مشاغل آمریکا در گزارش.

شرکت اپل با این حال گفت که تلاش برای بازگشایی آن, چین, شرکت, دفاتر و مراکز تماس در هفته آینده و آماده سازی برای بازگشایی فروشگاه های خرده فروشی وجود دارد.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo روز جمعه گفت که ایالات متحده آماده شد به صرف $100 میلیون دلار برای کمک به چین و حمایت از coronavirus تلاش میکنند.

ایالات متحده فرستاده است حدود 17.8 تن از تجهیزات پزشکی به چین از جمله ماسک ، روپوش و ماسک یک وزارت امور خارجه ایران ،

که گفت: از $675 میلیون آن است که به دنبال آن coronavirus پاسخ از طریق آن را دریافت کرده است وعده $110 میلیون 100 میلیون دلار از, که از بنیاد گیتس.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر