Coronavirus غرق 7,000 به عنوان کسی که خواستار جهانی برای ‘تست’

صادر شده در: اصلاح:

رئیس سازمان جهانی بهداشت خواسته است تا کشورها در سراسر جهان برای تست هر مشکوک coronavirus مورد به عنوان تعدادی از تایید عفونت گذشت 182,000.

تبلیغات

“شما نمی توانید مبارزه با آتش را با چشم بسته” که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus به خبرنگاران گفت. “تست. آزمون هر مورد مشکوک به.”

این ویروس در حال گسترش است به سرعت در حال وادار کردن دولت به اعمال محدودیت به ندرت دیده می شود خارج از زمان جنگ — بسته شدن مرزهای سفارش صفحه اصلی قرنطینه و دور انداختن وقایع عمومی از جمله مهم ورزشی وسایل.

Tedros گفت: بیشتر مرگ و میر در حال حاضر گزارش شده در سایر نقاط جهان از چین که در آن COVID-19 اولین ظهور در ماه دسامبر قبل از متقاطع جهان است.

“این تعریف بهداشت جهانی بحران از زمان ما,” او گفت. “بحران مانند این تمایل به خارج کردن بهترین و بدترین بشریت است.”

بیش از 182,260 مردم آلوده شده است coronavirus در سراسر جهان و 7,165 درگذشت و با مرگ و میر در خارج از چین سبقت کسانی که در این کشور که در آن شیوع آغاز شد و با توجه به رویترز شمارش منتشر شده در سه شنبه.

عفونت های خارج از چین گزارش شده توسط 161 کشور جهان است.

وجود دارد ادامه نشانه هایی از بهبود در چین با تنها چهار COVID-19 موارد ثبت شده در ووهان — که در آن ویروس برای اولین بار شناسایی شده در دسامبر — اگر چه وارداتی موارد افزایش یافت.

اروپا در مستند

دولت در تکاپوی شامل نه تنها از گسترش ویروس بلکه اقتصادی خرید اینترنتی با ترس آن را به منجنیق جهان را به رکود است.

کشورهای در سراسر اروپا در حال کامل مستند در حالی که شهرستانها عمده ما بسته اند و بارها و رستوران ها و مدارس در حال بسته شدن در سراسر کشور.

در آخرین محدودیت در اروپا و فرانسه تحمیل 15-مستند روز بر جمعیت آن در حالی که آلمان اعلام کرد کنترل مرز ممنوع تجمعات در کلیساها و مساجد و کنیسه و گفت: زمین های بازی و غیر ضروری مغازه ها خواهد دید.

اسپانیا همچنین اعلام کرد آن را مهر و موم کردن آن زمین bordes به عنوان تعدادی از موارد لبه و نزدیک به 10000 در حالی که بریتانیا خواستار پایان دادن به همه “غیر ضروری” تماس و سفر و سوئیس اعلام وضعیت اضطراری است.

ایتالیا — سخت ترین ضربه ملت در اروپا — اعلام کرد یکی دیگر از افزایش در مرگ و میر ناشی از مصرف آن به طور کلی تلفات به بیش از 2000.

ایران, کشور با بیشترین تعداد عفونت و مرگ و میر در خاورمیانه بسته چهار کلید شیعه زیارت سایت.

‘هرگز دیده می شود خرید مثل این”

در ایالات متحده فدرال رزرو آمریکا به دنبال دوباره برای تقویت اقتصاد اعلام کرد یکی دیگر از USD 500 میلیارد دلار تزریق پول پس از کاهش نرخ بهره کلیدی خود را به تقریبا صفر است.

بانک مرکزی ژاپن در روز دوشنبه همچنین اعلام کرد اضطراری اقتصادی و اقدامات برای جهان”s سوم-بزرگترین اقتصاد است.

اما بازارهای سهام و قیمت نفت رفت و به سقوط آزاد دوباره به عنوان های مختلف بانک مرکزی حرکت می کند موفق به بلند اعتماد به نفس.

وال استریت سهام غرق بیش از 10 درصد خلاصه بعد از یک تعلیق باعث تند ضرر و زیان به دنبال بازارهای nosedives در بازارهای اروپایی.

“بزرگترین نگرانی است که G7 بانک مرکزی باید خسته از سیاست خود را در جعبه ابزار به خصوص بزرگترین و تاثیرگذارترین یکی از آنها را تغذیه گفت: AxiCorp”s Stephen Innes.

عمده خطوط هوایی جهان در روز دوشنبه axed تقریبا تمام پروازهای به طور موقت تحریک درخواست برای کمک به حمل و زنده ماندن.

چین ارائه شواهد بیشتری از COVID-19 وخیم اقتصادی تاثیر, اعلام کارخانه خروجی به حال قرارداد برای اولین بار در نزدیک به 30 سال است.

شده اند وجود دارد صحنه های وحشت-خرید در سراسر جهان به عنوان مردم مضطرب انبار کردن ملزومات ترس از یک دوره طولانی از اجرا شده است.

لری گراسمن مدیر در منهتن سوپر مارکت گفت که او تا به حال هرگز دیده می شود هر چیزی مانند آن را در 40 سال است.

“من شده اند از طریق طوفان شنی… از طریق 9/11, من را دیده اند هرگز خرید مثل این” او به خبرگزاری فرانسه گفت که او restocked قفسه های خالی.

(FRANCE 24 با AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>