چین در گزارش خود بزرگترین واحد-روز پرش در رمان coronavirus مرگ و میر در روز پنج شنبه به عنوان تایید است که سه زن ژاپنی تخلیه از شیوع این بیماری را در کانون آلوده شدند عمیقتر نگرانی در مورد جهانی سرایت.

تبلیغات

سازمان بهداشت جهانی که در ابتدا عنوان شدت بیماری است که در حال حاضر به کشته شدن 170 کشور هشدار داد همه دولت ها به “هشدار” آن را به عنوان وزن, آیا به اعلام اورژانس بهداشت جهانی.

به عنوان کشورهای خارجی تخلیه شهروندان خود از ووهان قفل شده-پایین شهر که این ویروس برای اولین بار شناسایی و نگرانی بیش از تاثیر اقتصادی به طور پیوسته افزایش مییابد.

شرکت های هواپیمایی را به حالت تعلیق در خدمات به چین و شرکت ها از استارباکس به تسلا را توقیف فروشگاه ها و خطوط تولید.

مقامات چینی گرفته اند گام های فوق العاده ای برای دستگیری این ویروس را گسترش و از جمله به طور موثر قفل کردن بیش از 50 میلیون نفر در ووهان و اطراف هوبئی استان است.

اما در عین حال به پرداخت سود سهام, دولت گزارش 38 جدید مرگ و میر در 24 ساعت روز شنبه, بالاترین, یک روز در کل. اما همه یکی بودند در هوبئی.

تعداد تایید موارد جدید نیز پیوسته به 7,711 ملی کمیسیون بهداشت گفت. یکی دیگر از 81,000 نفر تحت نظارت برای عفونت ممکن است.

پاتوژن بوده است و باعث در بازار به فروش می رسد که بازی های وحشی, پخش كردن دور و گسترده توسط قمری در فصل تعطیلات سال نو که در آن صدها میلیون چینی سفر در داخل کشور و یا خارج از کشور.

“در مجموع وضعیت جدید’

ژاپن عفونت نرخ رشد به 11 پس از سه شهروندان ژاپنی در میان بیش از 200 در یک تخلیه پرواز روز شنبه آزمایش مثبت است.

مقامات در حال حاضر تایید دو مورد که در آن بیماران آزمایش مثبت بدون نیاز سفر به چین, اضافه کردن به اضطراب بیش از انسان به انسان انتقال بیماری تنفسی است.

“ما واقعا شرایط جدید” وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت: مجلس.

این واقعیت است که دو نفر از سه جدید تایید ژاپنی, موارد نشان داد هیچ نشانه تأکید مقیاس چالش برای سلامت کارگران است.

که در این آتش سوزی پس از آن در هفته گذشته کاهش یافته است به اعلام اورژانس بهداشت جهانی.

جهانی سلامت بدن رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus ابراز تاسف برای آنچه که او به نام “خطای انسانی” در این که ارزیابی.

که کمیته اضطراری دیدار خواهد کرد دوشنبه برای تصمیم گیری که آیا برای اعلام اضطراری — که می تواند منجر به سفر و یا موانع تجاری است.

“تمام جهان نیاز به اقدام” مایکل رایان سر که بهداشت و درمان اضطراری برنامه به خبرنگاران در ژنو است.

آمریکا پرواز چارتر از ووهان وارد دوشنبه در کالیفرنیا پایگاه نظامی با نزدیک به 200 کنسولی کارکنان و دیگر آمریکایی ها که “تشویق می کردند با صدای بلند” هنگامی که جت لمس گفت: با مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

همه مسافران اعلام شد علامت رایگان اما باقی خواهد ماند جدا شده به صورت روز در حالی که آنها در حال نظارت.

برخی از 250 شهروندان فرانسوی و 100 دیگر اروپایی خواهد بود پرواز از ووهان در هیئت مدیره دو هواپیما در این هفته.

استرالیا قصد دارد به خانه هر یک از شهروندان آن سرسختانه از شهر در یک جزیره به طور معمول استفاده می شود برای بازداشت پناهجویان.

تعداد فزاینده ای از دولت ها-از جمله ایالات متحده آمریکا و بریتانیا و آلمان — توصیه کرده اند که شهروندان خود را برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به چین است.

چین نیز خواست شهروندان خود برای به تاخیر انداختن سفر به خارج از کشور پس از بیش از 15 کشور تایید عفونت.

پروازهای اوراق فروشگاه بسته

عمده شرکت های هواپیمایی که به حالت تعلیق و یا مقایسه سرویس برگشت به چین شامل خطوط هوایی بریتانیا پرچم آلمان حامل, لوفت هانزا, American Airlines, KLM و ایالات.

چین تلاش ها برای توقف این ویروس دیده می شود تعلیق از کلاس ها در سراسر کشور و گسترش قمری تعطیلات سال جدید.

بیشترین ترافیک خیابان و اطراف ووهان ممنوع شده است.

“این اولین بار است که بعد از مستند است که من تا به حال به بیرون رفتن” یک مرد در 50s به خبرگزاری فرانسه گفت در بیشتر ترک خیابان های شهر صنعتی.

“من هیچ چاره ای چون من نیاز به خرید مواد غذایی.”

چین فوتبال بدن در ضمن گفت که تعویق انداختن “تمام سطوح و انواع مسابقات فوتبال در سراسر کشور” کشور از جمله بالا لایه چینی سوپر لیگ در پاسخ به شیوع بیماری است.

نگرانی های اقتصادی

خودروساز ژاپنی تویوتا کرون مبلمان غول پیکر, IKEA, غول تکنولوژی Foxconn استارباکس تسلا و مک دونالد در میان عمده غول شرکت های بزرگ به طور موقت توقف تولید و یا تعداد زیادی از رسانه ها در چین است.

به عنوان “جهان کارخانه” این اختلال در چین انتظار می رود برای ارسال امواج از طریق زنجیره تامین در سطح جهان denting سود.

ما رئیس فدرال جروم پاول گفت: کروناویروس جدید مطرح شده تازه خطر ابتلا به شکننده اقتصاد جهان اضافه کرد که بانک مرکزی آمریکا شد, در حالت آماده باش.

“وجود دارد را به وضوح پیامدهای حداقل در کوتاه مدت برای چینی خروجی و من حدس می زنم برای برخی از آنها نزدیک همسایگان” پاول گفت.

سرایت گسترش یافته است تقریبا در هر گوشه ای از کشور چین, با از راه دور تبت گزارش اولین مورد در روز پنج شنبه.

این باعث ترس در بخشی از آن به دلیل شباهت به سندرم حاد تنفسی (سارس) شیوع 2002-03 که همچنین در چین آغاز شد و در نهایت به کشته شدن نزدیک به 800 نفر در سراسر جهان است.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net