Coronavirus دو برابر شدن نرخ را بهبود می بخشد به 7.5 روز; 18 متحده و UTs انجام بهتر

سرعت در هند coronavirus موارد دو بهبود یافته به 7.5 روز در هفته گذشته در مقایسه با 3.4 روز قبل از کشور قفل شده بود برای مهار این بیماری گفت: وزارت بهداشت در روز دوشنبه.

طبق اطلاعات در آوریل 19, حداقل 18 متحده و اتحادیه سرزمین (UT) را بهتر از میانگین ملی گفت: Lav Agarwal مشترک وزیر در وزارت بهداشت و درمان در یک جلسه رسانه در دهلی نو.

او گفت که ایالات متحده و UTs که در آن دو برابر زمان کمتر از 20 روز در دهلی نو که در آن آن را به دو برابر در 8.5 روز, Karnataka در 9.2 روز, Telangana 9.4 روز, Andhra Pradesh 10.6 روز, Jammu and Kashmir 11.5 روز, Punjab 13.1 روز Chattisgarh 13.3 روز, Tamil Nadu 14 روز و بیهار 16.4 روز.

همچنین بخوانید: Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: هند موارد افزایش به 17,656; مرگ و میر در 559

مکان های که در آن دو برابر زمان است بین 20 روز تا 30 روز شامل Andaman and Nicobar جزیره بود که در آن 20.1 روز. در هاریانا این موارد به دو برابر در 21 روز در هیماچال پرادش 24.5 روز Chandigarh 25.4 روز آسام 25.8 روز, Uttarakhand 26.6 روز و لاداخ 26.6 روز.

Odisha و کرالا گزارش 39.8 روز و 72.2 روز خود را دو برابر زمان Agarwal گفت.

او همچنین گفت که در مجموع 1,553 موارد و 36 مرگ و میر گزارش شده در 24 ساعت گذشته با در نظر گرفتن تعداد کل موارد در کشور به 17,265 و مرگ و میر به 543 تا کنون.

همچنین 2,546 افراد درمان شده است و به طور کلی در اطراف 14.75 درصد مردم بهبود اعلام کرد.

جدا از ماه در تامیل نادو و Kodagu در کارناتاکا پوری Garhwal از Uttarakhand بیش از حد گزارش نشده است هر تازه مورد عفونت کروناویروس طی 28 روز, او گفت:.

وجود دارد 59 ولسوالی در 23 ایالت و UTs که در آن هیچ مورد گزارش شده در 14 روز گذشته, او گفت:.

Agarwal همچنین گفت که در برخی از خبر خوب برای تمام بیماران در گوا مرخص شده. هیچ بیشتر فعال موارد گزارش شده در دولت و در عین حال, او گفت:.

او همچنین ابراز نگرانی کرد که اخبار برخی از روزنامه نگاران در بمبئی تست مثبت برای این ویروس و گفت که زمانی که آنها حضور خود را در ندای وظیفه آنها باید مورد نیاز اقدامات احتیاطی.

همچنین بخوانید: Covid-19 تعداد: آخرین اطلاعات در موارد و مرگ و میر در هند و جهان

“پیروی از هنجارهای اجتماعی فاصله و پوشیدن ماسک صورت” Agarwal گفت.

یک نماینده از وزارت کشاورزی گفت که FCI منتقل شده دو برابر میانگین مقدار از مواد غذایی سبوس دار در طول مستند دوره و ماسک صورت و دست عفونی آورده شده است تحت کالاهای اساسی عمل می کنند.

او همچنین گفت که سازمان های غیر دولتی شده اند مجاز به خرید مواد غذایی سبوس دار به طور مستقیم از FCI برای تسکین عملیات.

“منطقه کاشته از محصولات تابستان ثبت شده 36 درصد افزایش نسبت به سال گذشته; کشاورزی بوده و معاف از مستند اما اجتماعی فاصله به حفظ” وزارت کشاورزی ایران ،

او همچنین گفت که دولت پیاده MNREGA دستمزد در پی این بیماری همه گیر و متوسط افزایش تومان 20.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>