Coronavirus اقتصاد در حال حاضر در حال صدمه زدن به مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد شانس اقتصاددانان می گویند


واشنگتن: اقتصاددانان می گویند نورد فاجعه اقتصادی در آورده با این رمان coronavirus در حال حاضر در حال صدمه زدن به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شانس برنده شدن یک دوم.

آن را خرد مغلوب ساختن پیشی جستن کلید انتخاب مجدد زمین که او راه انداخته است بی سابقه ای رفاه – فقط به عنوان معاون رئیس جمهور جو بایدن به طور موثر به مهر و موم دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری.

Storm clouds gather above the White House in Washington.

طوفان ابرها جمع آوری بالاتر از کاخ سفید در واشنگتن است.اعتبار:بلومبرگ

اقتصاد آکسفورد برای یک, در حال حاضر می بیند مغلوب ساختن پیشی جستن در مسیر امن در حدود 43 درصد از رای مردم.

که سقوط از شرکت اکتبر تماس که او ایستاده بود برای برنده شدن 55 درصد از آرا.

تبلیغات

هنوز هم آن را باز سوال که آیا اقتصاد در نهایت عذاب مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. این اقتصاددانان که با استفاده از داده های اقتصاد کلان به پیش بینی نتایج انتخابات هشدار می دهند که حتی به عنوان شغل زیان خروش و نشانه هایی از رکود اقتصادی تعمیق این شرایط کمک خواهد کرد که قاب رای دهندگان تصمیم گیری هنوز هم می تواند نوسان به طور چشمگیری در ماه های قبل از انتخابات.

Can he talk his way out of this crisis? US President Donald Trump speaks during a Coronavirus Task Force news conference.

می توانید با او صحبت کنید و راه خود را برای خروج از این بحران ؟ رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول یک Coronavirus نیروی کار کنفرانس خبری.اعتبار:بلومبرگ

آکسفورد تجدید نظر در پیش بینی جریان از این شرکت آخرین پیش بینی تولید ناخالص داخلی منتشر شد چهارشنبه: آن را می بیند تولید ناخالص داخلی کاهش حدود 4 درصد در این سال است. و گرگوری Daco رئیس ما اقتصاددان برای این شرکت می گوید او انتظار دارد نرخ بیکاری را “معطل در مجاورت 10 درصد” به شمال پاییز.

شرکت در انتخابات پیش بینی مدل متمایل به شدت بر سه متغیر و بیکاری و تورم و درآمد قابل تصرف رشد.

از کسانی که تنها تورم رام با سقوط قیمت نفت شده است روند در مغلوب ساختن پیشی جستن نفع و “این به اندازه کافی برای جبران این آمار از بیکاری و درآمد” Daco می گوید.

این شرکت در عین حال برای به روز رسانی آن کالج انتخاباتی طرح که در ماه ژانویه نشان داد تهمت از دست دادن حتی در میان نسبتا قوی اقتصاد اگر دموکرات ها به سادگی تکرار خود مردم در انتخابات در سال 2004 2008 یا 2016 انتخابات است.

یک نگاه دقیق تر در نوسان کلید متحده نشان می دهد که آسیب های رکود اقتصادی ممکن است wreaking در مغلوب ساختن پیشی جستن شانس.

در شش ایالت که تحویل مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 پیروزی – آریزونا و فلوریدا و میشیگان و کارولینای شمالی و ویرجینیا و ویسکانسین – مدعیان در مجموع سر به فلک کشید گذشته متناوب 2 میلیون در دو هفته آخر ماه مارس است. که مقدار به “بیش از 5 بار مغلوب ساختن پیشی جستن خام حاشیه رای پیروزی” در آن کشورها Cowen واشنگتن تحقیقات گروه شاهد در یک توجه داشته باشید.

“یکی از ironclad قوانین سیاست (قبل از 2016) بود که رکود کشتن ریاست جمهوری reelections,” کوئن کریس کروگر می نویسد.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره انتخاب شد بر اساس اقتصاد [و] ایمنی در حال اجرا در برابر سوسیالیسم و ارائه آن پیام از طریق MAGA تظاهرات. همه که در حال حاضر در سوال جدی است.”

بیش از 10 میلیون نفر از کارگران سراسر کشور واصل شده اند برای مزایای بیکاری بیش از آن دوره. و یکی دیگر از 6.6 میلیون پیوست آنها در هفته گذشته با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط وزارت کار.

نه هر پیش بینی را می بیند مغلوب ساختن پیشی جستن چشم انداز در نظر گرفتن مبرم به نوبه خود.

یک مدل مونتاژ روند Macrolytics – با استفاده از شش شاخص هاي اقتصاد کلان و مالی شخصی تندرستی برای پیش بینی هر برنده در انتخابات ریاست جمهوری قدمت آن به سال 1952 – هنوز هم پیش بینی یک مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی توسط یک حاشیه گسترده ای.

دونالد Luskin شرکت chief investment officer, یادداشت های این مدل تنها گنجانیده دو متغیر است که به تازگی به روز شده و قیمت نفت و اشتغال آن “واقع شده است یک فشار.”

اما خواهد شد که به احتمال زیاد تغییر اگر رکود ادامه یابد عمیق تر به تقویم این سال است. “این فقط یک مسابقه به ببینید که چگونه به سرعت ما می توانیم در پایان این انسان ساخته رکود اقتصادی قرار داده و مردم را به کار” Luskin می گوید.

تا زمانی که تصویر واضح تر می شود او می گوید: پیش بینی کار باید با یک دوز سالم از تواضع.

“ماهیت اضطراری خود را به ارمغان می آورد تا مسائل ایمنی شخصی و ذهن مردم عامل در راه است که غیر معمول,” او می گوید. “من هیچ ایده چگونه عوامل برونزا این مدل نمی تواند برای حساب کاربری می تواند تاثیر انتخابات. من می خواهم یک احمق به اعتراف کسانی که از عدم قطعیت.”

شرط بندی بازار به سهم خود همچنان به تهمت جامد لبه بیش بایدن.

که حاشیه نمی باریک چهارشنبه پس از Senator Bernie Sanders, معلق ریاست جمهوری پیشنهاد بندی بایدن موقعیت به عنوان presumptive دموکراتیک نامزد.

اما سهام بسیج در اخبار یک حرکت تحلیلگران chalked به امداد است که درست ترین صریح شرکت منتقد است و خروج از صحنه است.

“این یک یادآوری است که این انتخابات در سال” کریس Zaccarelli chief investment officer به صورت مستقل مشاور داد نوشت: در یک ایمیل.

یک تحلیلگر بازار در زمان contrarian مشاهده.

Pangea سیاست بنیانگذار تری Haines استدلال در یک توجه داشته باشید که سرمایه گذاران باید در نظر بایدن ظهور به عنوان خبر بد برای بازار پس از او “ارائه به عنوان یک سخت تر نامزد برای مغلوب ساختن پیشی جستن به ضرب و شتم که باعث می شود کمتر احتمال دارد که تهمت/جمهوریخواه بازار سیاست دوستانه ادامه در 2021.”

هینز با این وجود views مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان نوامبر مورد علاقه نوشته “مغلوب ساختن پیشی جستن حفظ مزایای اصولا از این فرصت برای اثبات خود را در ماه های آینده به عنوان یک virtual زمان جنگ رئیس جمهور قادر به پل حزب تقسیم و دوباره جذب مستقل.”

هر آنچه که مدل های خود را نشان می دهد در حال حاضر اقتصاددانان توافق دارند که در مورد خواهد شد به طور قابل توجهی سخت تر برای مغلوب ساختن پیشی جستن به فروش از عمق رکود است.

واشنگتن پست

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر