Coronavirus اپیدمی موج در کره جنوبی به عنوان موارد بیش از 3000

کره جنوبی تایید کرد 813 بیشتر coronavirus موارد در شنبه بزرگترین افزایش به تاریخ کشور مصرف ملی در مجموع به 3,150 عفونت با چهار اضافی مرگ و میر.

تبلیغات

مقامات همچنین گزارش داد این کشور اولین مورد از عفونت مجدد – 73-سال-که آزمایش مثبت برای بار دوم پس از بهبودی و رهایی از هفته گذشته در بیمارستان.

بیماری عود “به عنوان سیستم ایمنی بدن خود را تا به حال کاهش یافته است” گفت: کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) رسمی تکواندو Jun-wook.

حداقل 10 عفونت مجدد موارد در حال حاضر گزارش شده در چین Kwon اضافه شده است.

بیش از 90 درصد از موارد جدید در دائگو مرکز این کشور شیوع و همسایه North Gyeongsang استان KCDC در بیانیه ای گفت.

سه زن در Daegu منطقه و یک مرد بر اثر بیماری مصرف ملی تلفات به 17 در این بیانیه اضافه شده است. تمام شد سالخورده در 60s ،

افزایش در تایید موارد باعث شده است تا بسیاری از حوادث به لغو و یا به تعویق افتاد به وقوع ضربه در جهان 12-بزرگترین اقتصاد از جمله کنسرت توسط K-pop ستاره BTS و جهان, تیم تنیس روی میز قهرمانی.

تحصیلی جدید اشاره شده است با تاخیر یک هفته در سراسر کشور در حالی که مدارس در Daegu توسط سه هفته و آمریکا و کره جنوبی ارتش به تعویق افتاد آینده مانور مشترک.

غول خودرو هیوندای موتور نیز به حالت تعلیق عملیات در یکی از آن اولسان گیاهان پس از یک کارمند آزمایش مثبت برای coronavirus.

هیچ citywide قرنطینه در حال حاضر

در حالی که چین گزارش 47 مرگ و میر بیشتر در شنبه آن را ثبت و 427 عفونت – کمتر مورد جدید از کره جنوبی – پس بی سابقه قرنطینه تلاش های قفل کردن ده ها میلیون نفر از مردم در بدترین ضربه شهرستانها.

مقامات کره جنوبی می گویند آنها با توجه به citywide قرنطینه برای Daegu شبیه به مستند های اعمال شده در ووهان.

معاون وزیر بهداشت کیم باند-لب گفت که از کسانی که تست مثبت برای این ویروس 80 درصد می تواند با دارو درمان می شود چرا که آنها تا به حال “نشانه نور”. او افزود که بقیه نیاز پیشرفته تر درمان در بیمارستان است.

خیابان Daegu شده اند تا حد زیادی خالی از سکنه برای روز جدا از صف های طولانی در چند مغازه با ماسک برای فروش.

مقامات خواست عمومی به ورزش احتیاط و هر کسی که با یک تب و یا علائم تنفسی در خانه بمانند.

نیمی از موارد مرتبط به Shincheonji کلیسا

اما کره جنوبی در مجموع انتظار می رود که بیشتر با غربالگری بیش از 210,000 اعضای Shincheonji کلیسای عیسی مسیح یک نهاد مرموز اغلب متهم بودن یک فرقه است که مربوط به حدود نیمی از این کشور موارد است.

61-سال-پیر زن عضو یک تب در فوریه 10, اما با حضور حداقل چهار کلیسا در Daegu – کشور چهارم بزرگترین شهرستان با جمعیت 2.5 میلیون – قبل از اینکه تشخیص داده شد.

در مواجهه با انتقاد, یک Shincheonji سخنگوی گفت: اعضای کلیسا بودند قربانیان “witch hunt”.

“من از شما به دور از نفرت و انتقاد در برابر اعضای ما گفت:” سخنگوی در یک ویدیو ارسال شده در Shincheonji سایت.

اعضای کلیسا نیز سفر خارج از کشور باعث ترس و وحشت گسترده تر از عفونت است. در فوریه 23, اسرائيل دستور داد 200 نفر به قرنطینه از جمله 180 دانش آموزان و 19 کارکنان از سه جداگانه مدارس پس از آنها در مجاورت بازدید زائران از Shincheonji کلیسا بودند که حمل coronavirus.

کره جنوبی گردشگران تور اسرائیلی سایت های بین فوریه 8-15 و پس از بازگشت به خانه خود را با 18 از آنها کشف شد که با این ویروس آلوده.

رهبر کره شمالی خواستار اقدامات قوی تر

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد هشدار داد بالا مقامات حزب “عواقب جدی” از عدم جلوگیری از شیوع خود به سمت مرز.

فقیر کشور ضعیف و بیمار-مجهز به سیستم بهداشت و درمان است مرزهای خود را بسته برای جلوگیری از گسترش این بیماری به قلمرو آن است.

در طول یک حزب حاکم دیدار کیم نام برای کشور ضد اپیدمی ستاد برای تقویت غربالگری و آزمایشات به مهر و موم کردن همه “کانال و فضا که از طریق آن بیماری های عفونی ممکن است پیدا کردن آن راه” پیونگ یانگ رسمی مرکزی کره ای آژانس خبری یا KCNA گفت شنبه.

کیم تاکید کرد که تمام زمینه ها و واحدهای کشور باید “بدون قید و شرط” اطاعت قرنطینه دستورالعمل گذاشته شده توسط ضد اپیدمی ستاد. به نام او برای اجرای دقیق اقدامات پیشگیرانه در برابر آنچه که او به عنوان یک ویروس روی حیله و تزویر است که به سرعت در حال گسترش.

“در مورد بیماری های عفونی, پخش كردن, فراتر از کنترل در می یابد راه خود را به کشور ما آن را مستلزم عواقب جدی” KCNA به نقل از کیم عنوان کرد و گفت: در جلسه دفتر سیاسی حزب کارگران.

شمال هنوز گزارش آن برای اولین بار عفونت با کروناویروس جدید, اما از آن شده است هل دادن سخت کمپین آن را به عنوان یک ماده از “ملی وجود دارد.” این کشور تعطیل کرده است تقریبا تمام مرزی, ترافیک ممنوع گردشگران تشدید غربالگری در نقاط ورود و بسیج ده ها هزار نفر از کارگران بهداشت برای نظارت بر ساکنان و منزوی کردن آن با علائم.

این ویروس به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان در هفته گذشته باعث بازارهای سهام به نزول به پایین ترین سطح خود از سال 2008 بحران مالی جهانی بیش از ترس است که این بیماری می تواند ویران در اقتصاد جهانی است.

بیش از 2900 نفر کشته شده اند و بیش از 85000 آلوده شده اند در سراسر جهان از آن برای اولین بار شناسایی شده در مرکز چینی ها در شهر ووهان در اواخر سال گذشته.

(FRANCE 24 با خبرگزاری AP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>