Coronavirus: صادرکنندگان به دنبال وظیفه کاهش تدارکات و پشتیبانی از مرکز

صنعت و صادرکنندگان بدن در روز پنج شنبه به دنبال تدارکات و پشتیبانی وظیفه کاهش از دولت به مقاومت در برابر یورش از شیوع کروناویروس (COVID-19).

در جلسه ای که توسط وزارت بازرگانی آنها گفت: محصولات است که با تکیه بر واردات متاثر شده اند شیوع.

در ضمن بخش خدمات مالی (DFS) خواسته است بیمه نظارتی و سازمان توسعه هند (Irdai) به نقد و بررسی های موجود بیمه محصولات برای اطمینان از پوشش خطر در برابر از دست دادن به خاطر غیر طبیعی تاخیر در تحویل محموله. Irdai نیز خواسته شده است برای تغییر این شرایط و ضوابط از جمله سیاست های, در صورت لزوم.

راوی Sehgal رئیس مهندسی شورای توسعه صادرات گفت: وجود حدود 30-40 درصد محصولات مهندسی است که شاهد افزایش صادرات داشتند ولی دیگران که به قطعات وارداتی و این تحت تاثیر قرار گرفتند. محموله به ایران, ایتالیا و یا آسیای جنوب شرقی نهفته شد, او گفت:.

منبع گفت که به صورت خودکار قطعات کشتی شد مصرف بیش از حد طولانی بود و این تاثیر چرخه تولید و صنعت را به صرف بیشتر در حمل و نقل هوایی. “ما به دنبال 5 درصد وظیفه کاهش برای جبران بخشی از حمل و نقل هوایی هزینه. به صورت الکترونیک سهام خواهد بود تخلیه مارس و یک طرح باید کشیده شود در حال حاضر” یکی از کسانی که در جلسه حضور داشتند به ریاست وزیر امور خارجه در امور تجارت و صنعت Som Prakash گفت.

منابع گفت: برخی از شرکت ها تا به حال وارد کارخانه و ماشین آلات, اما می تواند نصب این به دلیل عدم حرفه ای با تشکر از محدودیت های مسافرتی. “هنگامی که آن را در رزومه ما درخواست ترخیص کالا از گمرک سریعتر برای این حرفه ای” یک نفر گفت.


در ضمن DFS توصیه همه بخش عمومی تعهدات به راه اندازی سلول های ویژه ای برای ارائه کمک به بخش صنعت و میکرو, شرکت های کوچک و متوسط و روند درخواست های خود را با حساسیت. بانک ها نیز درخواست برای ارائه پشتیبانی به واحد بودند که شناسایی فرصت ها برای جایگزینی واردات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>