صادر شده در: ویرایش:

Coronavirus شیوع کشته شدن نزدیک به 500 نفر در چین اما اثرات آن نیز در حال احساس بیش از 8000 متر دور در بلویل پاریس, یکی از شهر دو Chinatowns که در آن ترس از ویروس نهفته کسب و کار و چپ ساکنان مواجه اجتناب و stigmatisation.

تبلیغات

فرانسه ثبت کرده است فقط شش مورد از کروناویروس که به نظر می رسد برای اولین بار در چین در شهر ووهان در ماه دسامبر سال گذشته است. همه بیماران در حال حاضر در بیمارستان جداسازی بخش به گفته مقامات فرانسوی.

اما متوقف شده است که ترس از گسترش ویروس به Belleville که در آن چینی-اجرا کسب و کار دیده می شود افت قابل ملاحظه در تجارت با توجه به محلی معاون شهردار Weiming شیعه.

“معمولا در طول سال نو چینی دوره تجار به طور معمول دو یا سه برابر گردش مالی خود را. اما در حال حاضر تجار فقط در حال ساخت بین 30 درصد و 50 درصد از معمول خود را معاملات” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

برخی از مردم محلی اعتراف به اجتناب از چینی رستوران ها و سوپر مارکت ها بیش از ترس از آلوده بودن.

“من یک ترهبار که چینی است. من هنوز هم خرید میوه و سبزیجات از او, اما هیچ چیز دیگری به آن می ترساند من” یکی از محلی به خبرگزاری فرانسه گفت. “حتی اگر من می دانم که این انتقال از طریق ماکارونی یا چیزهای شبیه به آن. آره هنوز در ذهن من است.”

دیگران گزارش حتی بیشتر آشکار اشکال stigmatisation.

“فرزندان من هستند, مخلوط نژاد, اما آن را نشان نمی دهد” گفت: Donatien شرام یک کارشناس چینی های مهاجر و محلی راهنمای تور. “و آنها از شنیدن نظرات هر روز. این مرد در مترو شدن به دلیل وجود یک مرد چینی کنار او نشسته. آن کسی که خود را بالا بردن روسری زیرا شنیدن سرفه از فرد است.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de