Coronavirus پرواز خاموش شدن ناگهانی آمار ظرفیت باربری می گوید: IATA

جهانی حمل و نقل هوایی انجمن هشدار داده است که محدودیت های مسافرتی و پرواز لغو اعمال شده به دلیل COVID-19 همه گیر کرده بود “به شدت محدود” ظرفیت باربری مورد نیاز برای کشتی داروها.

بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن خواست دولت روز دوشنبه به نگه داشتن حمل و نقل هوایی جریان برای سرپا نگه داشتن زنجیره تامین و حمل و نقل پزشکی ضرورت در طول کشنده جدید شیوع کروناویروس.

“دراماتیک محدودیت های مسافرتی و سقوط تقاضای مسافر را به شدت محدود ظرفیت باربری” گفت: ژنو-بر اساس IATA.

آن اضافه شده است که علاوه بر ارائه دارو و تجهیزات پزشکی حمل و نقل هوایی نقش تعیین کننده ای در حمل و نقل مواد غذایی و محصولات خریداری شده آنلاین است که پشتیبانی از قرنطینه و اجتماعی فاصله سیاست.

“بیش 185,000 مسافر پروازهای لغو شده اند پس از پایان ماه ژانویه در پاسخ به دولت محدودیت های مسافرتی گفت:” یاتا اجرایی Alexandre de Juniac.

“با این حیاتی ظرفیت باربری ناپدید شده است زمانی که آن را بسیاری ضروری و مورد نیاز در مبارزه با COVID-19.” در حالی که باری هواپیما شده اند بسیج برای جبران کسری دولت “باید اقدامات فوری برای اطمینان حاصل شود که حیاتی تامین خطوط باز باقی می ماند و کارآمد و موثر” او گفت:.

یاتا به نام دولت به حذف حمل و نقل هوایی از سفر, محدودیت معاف محموله خدمه که آیا ارتباط برقرار کردن با مردم از قرنطینه مورد نیاز و حذف هزینه پارکینگ و حافظه محدودیت برای آزاد کردن محموله هوایی از عملیات.

“همانطور که ما در مبارزه با بهداشت جهانی جنگ علیه COVID-19 دولت باید اقدام فوری برای تسهیل حمل و نقل هوایی. نگه داشتن محموله جریان خواهد شد صرفه جویی در زندگی” Juniac گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>