این بیماری همه گیر کوروناویروس را مجبور ارتش و شبه نظامیان برای انطباق با نامرئی دشمن حتی به عنوان سنتی درگیری های خرد کردن در. ارتش تا به حال به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله قوانین در میان سربازان در حالی که کمک به با ملی شیوع بیماری مهار و به تعویق انداختن مانور.

در روز پنج شنبه عربستان سعودی اعلام کرد به طور موقت توقف جنگ در یمن به دلیل همه گیر در حالی که در لیبی و افغانستان و درگیری ها تشدید با وجود درخواست های جهانی آتش بس.

شیوع ضعیف یا جنگ زخمی سازمان ملل خواهد بود به خصوص ویرانگر است.

قبل از همه گیر اسرائیل نظامی نگه زبانه ها در ایران مورد حمایت شبه نظامیان حزب الله در لبنان انجام شده گاه به گاه نظامی ایران حضور نظامی در سوریه و انتقام به صورت پراکنده حمله راکتی از غزه به اسرائیل.

در حال حاضر نیروهای نظامی هستند که بسیج به کمک پلیس اجرای قرنطينه کمک به افراد مسن و یا ارائه مراقبت از کودکان برای سلامت کارگران است. برای جلوگیری از عفونت های ارتش لغو برخی از آخر هفته ترک و جدا شده گروه های خاصی از سربازان.

همچنین بخوانید: Coronavirus زنده: 909 مورد و 34 و میر در 24 ساعت, می گوید: وزارت بهداشت

ترین آموزش تمرینات لغو شده یا با تاخیر هر چند نیروی هوایی انجام یک تمرین با نیروهای ایالات متحده با هر یک از خلبان جدا شده در خود جت جنگنده است. فرمانده ارتش تا به حال به خود قرنطینه پس از آمدن در تماس با یک ویروس حامل, هر چند او در نهایت آزمایش منفی است.

درگیری اسرائیل را در مرزهای باقی بماند. در اواخر ماه مارس دفاع هوایی سوریه را آتش موشک گفته پرتاب شده از جنگنده های اسرائیلی. ارتش اسرائیل گفت: دفاع از مرزها همچنان اولویت خود را.

“دشمنان ما هنوز در مرزهای ما و ما شهروندان هنوز هم در خفا و یا موشک ضد تانک محدوده داد.” سرهنگ جاناتان Conricus یک سخنگوی نظامی.

این ویروس به اسرائیل و کرانه و غزه است که محاصره توسط اسرائیل و مصر از نظامی حماس گروه کنترل ضبط در سال 2007. طولانی نهفته اسرائیلی-فلسطینی در حال حاضر وجود دارد side-by-side با تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

همچنین بخوانید: مردم در 33 نقاط خواهد شد به نمایش برای Covid-19: دهلی, وزیر بهداشت

نیروهای نظامی انجام داده اند خانه تخریب در کرانه سربازان کشته شدن دو فلسطینی در درگیری و قطره ای از موشک های اخراج شده از غزه. اما این ویروس همچنین باز کردن درب به همکاری محدود.

اسرائیل کمک کرده است و ارائه کیت های تست و دیگر منابع به هر دو کرانه غربی و غزه. یک اسرائیلی-فلسطینی کمیته هماهنگی جنبش کارگران فلسطینی و نیروهای امنیتی در کرانه باختری است. تحریک نگرانی بیش از همه گیر ائتلاف به رهبری عربستان سعودی در مبارزه با ایران حمایت شورشیان حوثی در یمن اعلام کرد به طور موقت آتش بس پس از پنج سال از جنگ.

حوثیها را رد کرد این پیشنهاد را به عنوان یک شگرد و درگیری ادامه مصاحبه شک بیش از یک آینده توافقنامه صلح. این سازمان خواستار پایان دادن به تشدید مبارزه تا مقامات می تواند مقابله با کروناویروس.

در ضمن یمن تایید اولین مورد در این هفته در حالی که حامیان خارجی ایران و عربستان سعودی تلاش کرده اند برای جلوگیری شیوع گسترده. شیوع در یمن که در آن جنگ ویران شده است این سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند فاجعه بار است.

همچنین بخوانید: Covid-19: بانک جهانی می بیند FY21 هند رشد در 1.5-2.8% (حداکثر پس از سال 1991

ماه گذشته به ارمغان آورده است بیشتر درد و رنج انسان در سراسر کشور است. مبارزه با زمین در شمال ناشی از 270 مرگ و میر در 10 روز.

حوثی ها در یمن شلیک موشک در پایتخت عربستان, ریاض, تحریک حملات تلافی جویانه در صنعا پایتخت یمن ، حمله شورشی در شهر تعز در یمن, کشته شدن حداقل شش زندانیان زن و زخمی شدن ده ها زنان و کودکان است.

حتی متوسط امید برای مذاکرات صلح در یمن ایستادگی در مقابل لیبی که نیروهای رقیب را نادیده گرفته و بشردوستانه درخواست برای آتش بس به دنبال بهره برداری دیپلماتیک جای خالی سمت چپ توسط این بیماری همه گیر. شرقی مبتنی بر نیروهای تحت فرمان خلیفه Hifter در حال افزایش مدت یک سال محاصره پایتخت طرابلس که می خواهید آنها را به چنگ از U. N. مورد حمایت دولت است.

توپخانه سقوط کرد از طریق اتاق نشیمن ماشین یک بندر و سه بیمارستان در طی ماه گذشته, کشته شدن حداقل 16 غیرنظامی و زخمی شدن بیش از 30. موشک گراد زده این کشور چند coronavirus امکانات ارسال ترکش به دکتر پا در حین عمل جراحی و اجبار بیماران به طور جدی بیمار برای تخلیه به عنوان بمب سقوط کرد.

همچنین بخوانید: روبات برای گوشی پزشکی: موسسات start-ups توسعه فن آوری به مبارزه Covid-19

شبه نظامیان متحد با دولت طرابلس خود را گسترش داده اند استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین در یک نقطه حمله یک هواپیما به اتهام حمل لوازم پزشکی و دنده محافظ.

در کره جنوبی است که موفق به کاهش سرعت شیوع نظامی است که کلید مهار. بیش از 450 نظامی کادر پزشکی و 2,700 نیروهای نظامی مستقر شده اند برای کمک به درمان در بیمارستان های غربالگری مسافران, اجرای قرنطینه تولید ماسک های صورت و کمک به ردیابی تماس با ویروس حامل با توجه به وزارت دفاع است.

کره جنوبی به تعویق افتاد سالانه آن تمرینات نظامی با ایالات متحده و ممنوع ترین سربازان داوطلب خدمت سربازی از ترک پایگاه خود را. در حالی که این کشور در معرض خطر ثابت از هسته ای خود را مسلح رقیب کره شمالی کارشناسان می گویند این تقلیل در آموزش اجتناب ناپذیر است. شیوع در میان نیروهای نظامی خواهد بود ویرانگر برای آمادگی رزمی است.

برای 30 عضو سازمان ملل از نظامی ناتو داد که مبارزه نیست هر جنگ ویروس به شمار چالش به آن روال تمرین.

ماه گذشته ارتش ایالات متحده اعلام کرد که کاهش تعداد سربازان در نظر گرفتن بخشی در جنگ عظیم بازی مدافع-اروپا 2020 تمرینات است که برنامه ریزی شده در سراسر اروپا بیش از شش ماه. این نخستین سفر دبیرکل جدید ناتو ینس استولتنبرگ گفت: اتحاد باقی می ماند و آماده برای عمل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im