Coronavirus: فرانسه گزارش ثبت 499 مرگ و میر در یک روز مجموع مرگ و میر 3,523

صادر شده در: بروز رسانی:

فرانسه مقامات بهداشتی گزارش یک رکورد 499 جدید و میر ناشی از کروناویروس در روز سه شنبه با در نظر گرفتن مجموع به 3,523 افزایش 17 درصد در 24 ساعت گذشته.

تبلیغات

این سومین روز متوالی است که نرخ مرگ و میر شتاب در فرانسه است که در حال حاضر در هفته سوم از مستند سعی کنید به سرعت گسترش ویروس.

روزانه دولت شمارش تنها حساب برای کسانی که در حال مرگ در بیمارستان اما مقامات می گویند که آنها خواهد شد بسیار به زودی قادر به کامپایل داده های مرگ و میر در خانه های بازنشستگی است که به احتمال زیاد منجر به یک افزایش بزرگ در ثبت مرگ و میر.

دولت بهداشت و درمان مدیر آژانس ژروم Salomon یک کنفرانس خبری گفت که تعداد موارد افزایش یافته بود به 52,128 افزایش از 17 درصد در 24 ساعت احتمالا با توجه به این واقعیت که فرانسه شده است ramping تا تست

Salomon گفت: 5,565 نفر در یک بیماری جدی است که نیاز به حمایت از زندگی تا 9 درصد در مقایسه با روز شنبه, نرخ افزایش کمی کندتر در مقایسه با روز گذشته. نظام سلامت است که در تلاش برای مقابله با این سرعت شیوع.

فرانسه افزایش یافته است و تعداد تخت در بخش های مراقبت ويژه از 5000 تا 10,000 پس از شروع بحران است و تقلا برای رسیدن به 14,500.

(FRANCE 24 با رادیو فردا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>