Coronavirus بازدید بازارهای جهانی و دستمال مرطوب $50bn خاموش ASX به عنوان گسترش بیماری


Coronavirus است وارد آن اولین ضربه بزرگ در استرالیا بازارهای پاک $50 میلیارد خاموش محلی بورس به عنوان گسترش ویروس به کره جنوبی و ژاپن را درهم شکست اعتماد به نفس آنفولانزا مانند بیماری خواهد بود موجود به چین است.

رئیس جمهور چین شی جینپینگ گفت: کروناویروس یک “بحران” و بزرگترین آزمون حزب کمونیست چین بود رو در 70 سال است. نظرات به تنظیم کردن یک واکنش است که می بینید در بازارهای هنگ کنگ و کره جنوبی و سقوط دلار استرالیا زیر قطره US66 صد علامت پایین ترین نقطه آن از عمق بحران مالی جهانی در سال 2009.

Medical workers wearing protective gear move a patient suspected of contracting the virus transfer him to hospital.

پزشکی کارگران پوشیدن دنده محافظ حرکت یک بیمار مشکوک به ابتلا به ویروس انتقال او به بیمارستان است. اعتبار:

در نشانه سرایت پخش شد فراتر از چین, Air New Zealand شد اولین حامل مهم برای جلوگیری از پرواز به سئول در روز دوشنبه در حالی که استرالیا مطرح شده آن توصیه های سفر برای هر دو کشور کره جنوبی و ژاپن و مسافران خواست به “ورزش درجه بالایی از احتیاط با توجه به افزایش خطر پایدار محلی انتقال کروناویروس”. دولت استرالیا رد نکرده بیشتر محدودیت های مسافرتی در کره جنوبی که در آن تعدادی از موارد صعود از 602 به 703 در روز دوشنبه.

از شنبه بعد از ظهر وجود داشته است 78,985 موارد این ویروس در سراسر جهان با 2469 مرگ و میر. بیش از 23,300 مردم بهبود یافته اند.

تبلیغات

این ASX200 ریختن 2.3 درصد در ارزش را به پایان برساند در 6978.3. بزرگترین سقوط بود برای تکیه در سراسر جهان که دچار 26 درصد سقوط در آن قیمت سهم. لوله کشی و گرمایش شرکت گزارش مشکلات عرضه خارج از چین اشاره کرد دوباره شروع از کارخانه ها از تامین کنندگان قطعات بوده است کندتر از حد انتظار است.

صندوق بین المللی پول معتقد است شیوع ویروس خواهد شد که تاثیر قابل اندازه گیری بر اقتصاد چین از طریق سه ماه اول سال. این جریان در اثر به احتمال زیاد به ضربه ممکن است بودجه فدرال به عنوان موریسون دولت پخش کردن انتظارات از مازاد آن را تا به حال وعده داده شده برای تحویل این زمان در سال گذشته است.

صندوق بین المللی پول پیش بینی کرده بود اقتصاد چین امسال 6 درصد از طریق 2020. اما به دلیل شیوع کروناویروس [COVID-19] آن را در حال حاضر معتقد است که آن را گسترش 5.6 درصد است.

بیشتر این رشد کمتر آشکار خواهد شد از طریق مارس چهارم. در 5.6 درصد رشد چین خواهد شد در پایین ترین سطح خود از زمان آغاز بحران مالی جهانی.

این صندوق همچنین معتقد است که رشد اقتصاد جهانی خواهد بود و 0.1 درصد پایین تر از پیش بینی ها بوده است.

صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva هشدار داد اگر ویروس موجود است تاثیر خواهد بود بزرگتر است.

“همکاری جهانی ضروری است برای مهار این COVID-19 و تاثیر اقتصادی آن به ویژه اگر شیوع معلوم می شود بیشتر مداوم و گسترده” او گفت:.

“به اندازه کافی آماده در حال حاضر زمان برای تشخیص خطر بالقوه برای شکننده متحده و کشورهای ضعیف سیستم مراقبت های بهداشتی.”

در پکن رئیس جمهور یازدهم گفت: “زمان اپیدمی وضعیت هنوز هم ترسناک و پیچیده” با توجه به رسانه های دولتی سازمان رادیو فردا. “پیشگیری و کنترل هستند و در بحرانی ترین مرحله است.”

آقای یازدهم گفت: این بیماری همه گیر شد, بهداشت و درمان اضطراری با “سریعترین گسترش” پس از CCP به قدرت رسید و در سال 1949.

“برای ما این است که یک بحران و یک آزمون بزرگ,” او گفت:.

دولت چین آغاز شده است اجرای اقدامات محرک اقتصادی از جمله معافیت های مالیاتی و یارانه ها برای کمک به پمپ کردن یک اقتصاد در حال ساخته با عدم اعتماد به نفس و خیابان ها خلوت.

خزانه دار جاش Frydenberg که در حال بازگشت از ریاض که در آن او در دیدار با G20 مالی جهانی رهبران بیش از آخر هفته به بحث در مورد بحران شده است قادر به تضمین مازاد پس از ویروس و تابستان bushfires رسید.

“آنچه ما می دانیم این است که این حوادث خارج از کنترل ما در حال رفتن به یک تاثیر قابل توجهی در اقتصاد استرالیا,” او گفت: هفته گذشته است.

بیشترین بازدید فیلم ها در سیاست

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>