Coronavirus سر چشمه نیویورک تنظیم برای اجرا از هواکش در 6 روز: فرماندار کومو

صادر شده در: Modified:

نیویورک کافی هواکش در سهام به 6 روز در زمان رای آنها در حال استفاده در بیمارستان ها برای درمان coronavirus بیماران و در حال کار برای تبدیل ماشین های دیگر برای رسیدگی به هر گونه کمبود فرماندار گفت: در روز پنج شنبه.

تبلیغات

با توجه به موارد نصب در دولت اندرو کومو گفت: از آن خواهد شد خیلی دیر به صبر برای هواکش از تولید کنندگان فقط در حال حاضر تبدیل خطوط تولید و یا ramping تا بیشتر از ماشین آلات مهم برای درمان این بیماری است.

او گفت: نیویورک شد و به دنبال خرید فن از چین اصلی تولید کننده و دستور داده بود تا 3000 اصطلاح BiPAP دستگاه است که معمولا برای درمان انسداد مزمن ریه بیماری برای تبدیل به هواکش.

“رایت نرخ نگران کننده” کومو گفت: روزانه یک جلسه با اشاره به رای که در بیمارستان ها نیاز به استقرار هواکش. “من می توانم با اعتماد به نفس ما تحقیق هر امکان و هر ایده و هر اندازه گیری شما می توانید نمیشد.”

کومو گفت که coronavirus موارد در نیویورک افزایش یافته بود به 92,381 از 83,712 یک روز قبل از آن با افزایش مرگ و میر به 2,373 از 1,941 تا کنون بیشتر در میان هر کشور ایالات متحده آمریکا.

او گفت که به اعتقاد او در اوج بحران به نیویورک خواهد بود به احتمال زیاد در “کوتاه پایان” از بینی طیف وسیعی از 7 تا 30 روز از در حال حاضر به عنوان تعدادی از بستری شدن در بیمارستان افزایش حدود 10 درصد از یک روز زودتر به 13,383.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>