با Covid-19 pandemic نما خطرات بزرگ برای اقتصاد هند اعتباری رشد است به احتمال زیاد باقی می ماند نسبتا بازتاب ضعیف تقاضا و ریسک گریزی و گفت: بانک مرکزی هند (RBI) در آن سیاست های پولی (MPC) گزارش.

“بهتر انتقال تکانه های سیاست های پولی اعتباری به بازار باقی خواهد ماند یک اولویت” RBI گفت.

اعتبار offtake در اقتصاد شده است نسبتا آهسته با مواد غیر غذایی اعتباری در حال رشد 6.1 درصد در FY20 (تا 13 مارس) در مقایسه با 14.4 درصد رشد در همان آخرین دوره سال مالی.

با توجه به RBI کاهش سرعت در رشد اعتبار بود سراسر همه بانک ها به خصوص کسانی که در بخش خصوصی است. اما در دوره اخیر (دسامبر 2019-مارس 2020) بخش عمومی بانک (PSBs) دیده می شود اندکی چشم انداز مثبت در اعتبار offtake.

داده ها نشان می دهد که از افزایشی اعتباری توسعه یافته برنامه ریزی شده توسط بانک های تجاری (SCBs) در طول سال (15 مارس 2019 به 13 مارس سال 2020), 62.6 درصد ارائه شده توسط بخش خصوصی و بانک ها و 36.6 درصد PSBs و 0.8 درصد توسط بانک های خارجی.

این گزارش می گوید بانک های سرمایه گذاری تجاری در مقاله (CPs), اوراق قرضه, اوراق قرضه و سهام خصوصی و عمومی شرکت ها که بخشی از non-SLR (قانونی نسبت های نقدینگی) سرمایه گذاری رفته در نیمه دوم FY20 (تا مارس 13) از یک سال پیش به دلیل کاهش سرمایه گذاری و در نتیجه غیر غذایی رشد اعتبار پایین تر بودن.

“با اعتباری offtake باقی مانده خاموش و غیر SLR کاهش سرمایه گذاری بانک ها خود را افزایش SLR اوراق بهادار. بانک ها برگزار شد بیش از حد SLR از 8.4 درصد خالص تقاضا و زمان بدهی (NDTL) در فوریه 28, به عنوان در مقایسه با 6.3 درصد از NDTL در پایان ماه مارس 2019,” RBI گفت.

chart

“اعتبار رشد خواهد بود در محدوده 6 درصد در FY21 تا حد زیادی بر اساس انتظارات افزایشی رشد اعتبار از اطراف تومان 6 تریلیون. تقاضا از شرکت ها برای اعتبار باقی خواهد ماند و خاموش به توسعه خواهد شد به تعویق افتاده. در سرمایه در گردش چرخه وجود دارد تقاضا برای سرمایه در گردش وام به جزر و مد بیش از نقدینگی مسائل اما destocking است که انتظار می رود به جلو و پایین تقاضا برای وام های آن. بخش خرده فروشی نیز به احتمال زیاد به باقی می ماند محافظه کار به قرض گرفتن و صرف نگرانی از دست دادن شغل و احتمالا حقوق و دستمزد کاهش” گفت: آنیل گوپتا معاون رئیس جمهور (بخش مالی رتبه بندی) ICRA.

در طرف عرضه برخی بانک های خصوصی در حال دیدن مسئولیت طرف فشار. و در صورت عدم وجود مسئولیت رشد و توانایی خود را برای رشد اعتبار یک چالش باقی مانده است. PSBs دریافت نکرده اند هر گونه سرمایه در این سال که محدود توانایی خود را برای فشار رشد قابل ملاحظه ای او اضافه شده است.

دولت کاهش نرخ بهره بر پس انداز های کوچک طرح در محدوده 70-140 اساس امتیاز برای Q1FY21 طور کلی هماهنگی نرخ پس انداز های کوچک با تجویز فرمول مبتنی بر تجویز نرخ بهره بر پس انداز های کوچک. “این augurs خوبی برای انتقال پولی رفتن به جلو” RBI گفت.

با توجه به RBI اسپرد بین نرخ وام در بازار اعتباری و شرکت های بزرگ اوراق قرضه به شدت افزایش یافته و از ژانویه 2019 بنحوی انتقال سریعتر سیاست کاهش نرخ بهره به اوراق قرضه شرکت های بزرگ بازار در برابر نسبتا خاموش و انتقال به بازار وام و اعتبار.

اما پس از اکتبر 2019 سیاست پولی وزن به طور متوسط نرخ وام (WALR) در برجسته روپیه وام کاهش یافته است 18 bps به عنوان مخالف به افزایش از 2 واحد در طول ماه های فوریه و سپتامبر 2019. این WALR در تازه روپیه وام کاهش یافته 71 bps (فوریه 2019-فوریه سال 2020). این کاهش از 31 bps رخ داده است در ماه اکتبر 2019-فوریه سال 2020 RBI گفت.

در ژانویه-سپتامبر سال 2019 دوره کمیته برش معیار نرخ 110 bps که نشان داد در وام دهی بانک ها و نرخ سپرده در نیمه دوم FY20. انتقال از نرخ های وام دهی بانک ها نرخ نیز افزوده توسط RBI الزامی خارجی الگوبرداری از نرخ از 1 اکتبر 2019 برای وام به انتخاب بخش یعنی., وام های خرده فروشی و وام به میکرو و شرکت های کوچک (MSEs).

RBI است وجود دارد گفت: نشانه های اولیه از بهبود در انتقال به روپیه وام تحریم در رابطه با بخش های جدید که در آن نرخ شناور وام مرتبط شده اند به خارجی معیار. در اکتبر 2019-فوریه 2020 WALRs از بانک های داخلی کاهش یافته است در رابطه با تازه روپیه وام تحریم برای وام مسکن توسط 34 bps خودرو وام توسط 73 bps آموزش و پرورش وام 21 bps و MSMEs 6 bps.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de