Coronavirus تاثیر: شیب در ارزیابی دهید آن شرکت به شرط buyouts

با ارزیابی آینده به یک سطح واقع بینانه به دلیل بیماری کروناویروس (Covid-19) ناشی از بحران بسیاری از این شرکت های خدمات با صدای ترازنامه باید شروع به کاوش در امکانات دستیابی شرکت های فعال در تو رفتگی در دیوار در مناطق. با توجه به منابع در دانش استراتژی تیم از بسیاری از این شرکت های صدا بانکداران سرمایه گذاری و تحلیل گران در مورد فرصت هایی که می تواند مناسب قبل از انجام هر گونه رسمی علت سعی و کوشش.

تحلیلگران بر این عقیده هستند که با پول نقد به اندازه کافی ذخایر در دست بسیاری از این شرکت ها بهتر قرار داده شده برای غلبه بر Covid-19 بحران است. اما رشد درآمد است به احتمال زیاد به آمار خوبی کسب می تواند جبران برخی از ضرر و زیان در topline. “جهانی پرواز از پایتخت برای ایمنی در تقویت دلار محیط زیست به طور کلی سرمایه گذاری در آن, KPO (دانش فرآیند برون سپاری) و BPM (مدیریت فرآیند کسب و کار) شرکت حتی جذاب تر گزاره” نوشت: Amit سینگ مدیر اجرایی (شرکت فن آوری خدمات و) از Avendus سرمایه در سال های اخیر توجه به سرمایه گذاران است.

با توجه به سرمایه گذاری بانکی شرکت ترکیب و ادغام (M&A) زمینه فعالیت در این بخش روند را در ماه مارس به دلیل غیر منتظره اختلال. در حالی که معاملات اعلام شده در فضا بود و در 226 در ژانویه کاهش یافت و تعداد 191 در ماه فوریه و 89 در مارس, توجه داشته باشید گفت.

اما معاملات در خدمات فن آوری فضایی بودند نهفته نیست تا آنجا که به طور کلی بخش فن آوری. M&همانطور که در بخش ایستاده بود در 14 ژانویه افزایش به 28 فوریه و 17 مارس.

“در حالی که زمان بی سابقه وضعیت متزلزل اعتماد سرمایه گذاران ما انتظار برون سپاری فناوری صنعت به یک شبکه-مکملهای افزایش در متوسط دراز مدت” Avendus سرمایه گفت. جای تعجب نیست که شرکت هایی مانند شرکت Accenture Infosys Capgemini اگاه بسته اند ادغام در ماه مارس با وجود بحران.

chart

در چند سال گذشته بیشتر بالا و اواسط ردیف آن خدمات شرکت از جمله Infosys, Wipro, HCL, فن آوری و تکنولوژی ماهیندرا اند تکمیل بسیاری از حصول به ساخت قابلیت جدا از مکمل رشد درآمد. “هنگامی که این صنعت است به احتمال زیاد برای دیدن یک رشد درآمد در طیف وسیعی از -5 به +5 [درصد] در سال 2020 خوبی کسب می تواند در بسیاری از راه های جبران ضرر و زیان از کسب و کار اصلی.

در یک زمان وقتی که ارزش های جذاب, بسیاری از شرکت های IT باید شروع به کاوش در این گزینه” گفت: Pareekh Jain, آن برون سپاری مشاور و بنیانگذار Pareekh مشاوره. در حالی که بزرگ کلاه آن سهام کاهش یافته است 27 درصد در ماه مارس از خود در پنج سال اخیر در سطح جهانی, بازار کلاه از اواسط درپوش آن شرکت نیز با کاهش 48 درصد است.

به طور مشابه, متنوع BPM شرکت های دیده فرسایش از 54 درصد در بازار کلاه در طول دوره با توجه به Avendus سرمایه است. چنین نرخهای را ساخته اند بسیاری از شرکت های فعال در خدمات فن آوری فضایی جذاب برای خرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>