شروع آوریل 20, دانش آموزان که مایل به Graduate Management Admission Test (GMAT) برای دنبال کردن آموزش عالی در سراسر جهان می توانید آن را از خانه های خود.

به شورای پذیرش های تحصیلات تکمیلی مدیریت (GMAC) بدن است که انجام این آزمون را معرفی کرده است این گام جدید در نظر coronavirus مستند.

GMAT پذیرفته شده به عنوان معیار پذیرش بیش از 2000 مدارس کسب و کار در سراسر جهان آنلاین انجام خواهد شد و از آوریل 20 با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر.

مدیریت جهانی شورای پذیرش گفت: ثبت نام باز شد در روز سه شنبه.

“حمایت از نامزدها در تعقیب خود را از مدرسه کسب و کار و کمک به مدارس ارزیابی استعداد همواره در بالاترین اولویت ما است. به عنوان COVID-19 تکامل یافته و به سرعت تغییر چگونه ما به طور سنتی اداره GMAT exam, ما انتقال تمرکز به توسعه آنلاین تست راه حل است که سبب کسب و کار مدارس و داوطلبان برای کشف و ارزیابی هر یک از دیگر در طول این مدت موقت” گفت: GMAT سر Vineet Chabra.

“GMAT آنلاین را حفظ استاندارد ارائه مدرک معتبر و دقیق ارزیابی با بحرانی شیوه های امنیتی و پروتکل های طراحی شده به صورت آنلاین proctored محیط زیست,” او اضافه شده است.

همچنین بخوانید: شیوع کروناویروس: بهره وری, برنامه های آموزشی به نجات آمده است

با توجه به Chabra موقت GMAT آزمون آنلاین کمک خواهد کرد که نامزدها احساس امن در حالی که نشست آینده مهلت درخواست و با اطمینان ادامه اهداف خود را در حالی که همچنین کمک به مدارس کسب و کار در سطح جهان به عنوان آنها به دنبال مربوطه راه برای ارزیابی نامزدهای خود را برای پذیرش روند.

GMAT ارزیابی نوشتن تحلیلی و توانایی حل مسئله در حالی که همچنین پرداختن به کفایت داده ها منطق و استدلال انتقادی مهارت هایی که به آن معتقد است حیاتی به دنیای واقعی کسب و کار و مدیریت موفقیت است. می توان آن را تا پنج بار در سال است اما بیش از 8 بار در کل و تلاش باید حداقل 16 روز از هم جدا.

بیش از 7000 برنامه در حدود 2,300 فارغ التحصیل مدارس کسب و کار در سراسر جهان قبول GMAT به عنوان بخشی از معیارهای انتخاب.

آزمون انجام شده است و در بیش از 650 مراکز آزمون در 114 کشور جهان است. بیش از 2 لاخ نامزدها در زمان آزمون در سال 2019.

رمان coronavirus کشته شدن بیش از 120 ، 000 نفر در سراسر جهان نزدیک به 70 درصد از آنها در اروپا است. بیش از 1,20,000 مرگ و میر در حال حاضر ثبت شده است پس از این بیماری همه گیر دولتی در چین در ماه دسامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im