Coronavirus تاثیر: دولت به تعلیق IBC برای حداقل شش ماه

دولت تصمیم گرفته است به حالت تعلیق عجز از پرداخت دیون و ورشکستگی برای حداقل شش ماه در نور از چالش های مواجه شده توسط کسب و کار با توجه به کروناویروس (Covid-19) همه گیری یک مقام ارشد دولت گفت: استاندارد کسب و کار.

یک بخش جدید است که به احتمال زیاد اضافه شده در IBC که تعلیق بخش 7 و 9 و 10 استفاده می شود که باعث عجز از پرداخت دیون به مدت شش ماه یا یک دوره بیش از یک سال از تاریخ شروع به عجز از پرداخت دیون این مقام ارشد دولت گفت.

بخش 7 از کد را قادر می سازد مالی طلبکاران شروع به عجز از پرداخت دیون اقدامات علیه یک شرکت, در حالی که بخش 9 می دهد این قدرت به یک عملیاتی طلبکار است. در بخش 10 پروموتر این شرکت می تواند باعث عجز از پرداخت دیون و دعاوی علیه شرکت خود را.

همه این سه بخش را از دست خواهد داد اثر برای یک دوره شش ماه و یا بیشتر به عنوان ممکن است اطلاع داده شود.

همچنین بخوانید: RBI به خرید و فروش 10 ، 000 تومان cr در اوراق قرضه برای مدیریت ترازنامه

ارائه شده است به احتمال زیاد به نیاز به تغییر در حال حاضر عمل به گفته کارشناسان.

“قطعا یک گام مثبت برای شرکت های که نهفته در دوران کنونی. اما برای شرکت هایی بودند که در غیر این صورت در حال حاضر در استرس و می تواند در بر داشت قطعنامه تحت IBC وضوح خود را نیز ممکن است با تاخیر دریافت کنید با توجه به این تعلیق” Anshul Jain, شریک, PwC هند گفت.

Jain همچنین گفت که به آن نیاز دارد دیده می شود اگر این حرکت تاثیر مثبتی بر بخش خصوصی مذاکره ادغام و اکتساب معاملات.

پیش از آن در ماه مارس, سرمایه گذاری Mminister Nirmala Sitharaman بود و نشان داد که دولت در نظر تعلیق IBC برای چند ماه اگر Covid وضعیت همچنان ادامه دارد و باعث استرس به کسب و کار.

در حال حاضر به طور پیش فرض آستانه تاکید کرد شرکت های مواجه با خطر ورشکستگی در میان coronavirus بحران شده است از افزایش Rs 1 لاخ به تومان 1 کرور برای جلوگیری از تحریک insolvencies.

آخرین حرکت را فراهم می کند بسیار قوی برای محافظت از شرکت های تمام اندازه که مسائل روبرو هستند در انجام کسب و کار در حال حاضر محیط زیست است.

همچنین بخوانید: ArcelorMittal هند FY20 تولید فولاد در سطح رکورد از 7.23 mn تن

به گفته منابع صنعت بسیاری از طلبکاران بوده و با توجه به استناد به نیروی majeure بند که اشاره به شرایط پیش بینی نشده است که جلوگیری از کسی که از انجام قرارداد به ماشه insolvencies علیه شرکت.

برخی از احزاب نیز به احتمال زیاد به استفاده از این وضعیت و سرزنش از تاخیر یا عدم تحویل پروژه در coronavirus (Covid-19) همه گیر به عنوان مثال در بخش املاک و مستغلات ،

بانک مرکزی هند در اوایل این ماه ارائه کمک به استاندارد حساب های بانکی availing وام توقف بین 1 مارس و مه 31. 90 روز دارایی غیر نمایشی (NPA) هنجار را رد توقف دوره برای چنین حساب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>