Coronavirus تاثیر: لندن ارائه می دهد برای میزبانی بازی های المپیک اگر نقل مکان کرد و از توکیو

لندن خواهد بود آماده برای میزبانی بازی های المپیک 2020 اگر شیوع کروناویروس مجبور به بازی به نقل از توکیو شان بیلی محافظه کار نامزد شهردار پایتخت بریتانیا گفته است.

لندن میزبان المپیک 2012, اما مقامات انگلیسی با بازی کردن این چشم انداز دور گرفتن بازی از توکیو است که برنامه ریزی این رویداد برای هفت سال پس از آن پیشنهاد برنده در سال 2013.

آنفولانزا مانند coronavirus که به کشته شدن بیش از 2000 نفر در چین و بیش از آلوده 74,000 در سطح جهان تا به حال تأثیر عمده ای بر روی تقویم ورزشی در آسیا با یک میزبان از وقایع در حال لغو شد و به تعویق افتاد.

با توکیو بازی با توجه به شروع در جولای 24, سازمان راه اندازی یک نیروی کار به هماهنگی با مقامات بهداشت عمومی بیش از این بیماری همه گیر.

کمیته بین المللی المپیک گفت: آن را به حال شده است توصیه سازمان جهانی بهداشت این است که هیچ موردی برای طرح های احتمالی برای لغو و یا نقل مکان بازی.

در ژاپن صدها نفر آلوده شده توسط ویروس با مرگ دو نفر تایید شده بر روی الماس شاهزاده خانم کروز کشتی بندر یوکوهاما جرقه نگرانی که جهان بالا رویداد ورزشی ممکن است صورت نمی گیرد.

با وجود بسیاری از 2012 زیرساخت بودن repurposed به redevelop بخش هایی از شرق لندن پس از این بازی بیلی گفت: این شهرستان قرار داده شد و به مرحله در توکیو در صورت نیاز و در خواست کمیته ملی المپیک در نظر گرفتن این شهرستان به عنوان یک جایگزین.

“لندن می تواند میزبان #المپیک در سال 2020 گفت:” در توییتر.

“با توجه مداوم اختلال ناشی از شیوع کروناویروس من اصرار کمیته المپیک به طور جدی در نظر گرفتن چگونه به لندن می تواند آماده برای میزبانی المپیک باید نیاز بوجود می آیند” بیلی در بیانیه ای گفت.

“ما باید زیرساخت ها و تجربه, و اگر من انتخاب من مطمئن خواهند شد که لندن آماده است تا میزبان رویدادهای ورزشی, جشن, دوباره, اگر ما به نام روز در یک ساعت از نیاز,” او گفت:.

روند موضوع

لندن انتخابات شهرداری است که با توجه به محل در 7 مه و بیلی است که انتهایی در نظر سنجی های پشت مناظره صادق خان از مخالفان حزب کارگر.

در لندن وجود دارد شک و تردید در بیلی نظرات: ورزش مقامات گفت: آنها به دنبال به جلو به بازی های المپیک توکیو و لندن تا به حال هیچ برنامه ای برای غصب بازی.

“این اظهارات یک نامزد شهرداری نیست این اظهارات از بریتانیا و یا حتی لندن گفت:” یکی از ورزش های رسمی.

توکیو 2020 کمیته سازماندهی نمی دیدگاهها برای بیلی اظهارات. گفت: آن را در قالب یک ایمیل در بیانیه ای که آنها اقدامات لازم را بیش از coronavirus.

“توکیو 2020 ادامه خواهد داد به همکاری با تمام سازمان مربوطه که به دقت نظارت بر هر گونه بروز بیماری های عفونی و ما بررسی خواهد شد هر گونه اقدامات که ممکن است لازم باشد با تمام سازمان های مربوطه â آن را گفت.

با اینحال بیلی نظرات انجام شده توسط چند شرکت بزرگ ژاپنی رسانه ها شد بالا روند موضوع در توییتر در این کشور با حدود 50000 توییتهایی در مورد این موضوع.

“چگونه شما جرات! آیا محروم کردن بازی های المپیک از ژاپن! در وهله اول انگلستان را ندارد هر گونه راه حل برای ‘الماس شاهزاده خانم متعلق به کشور خود!” کاربر توییتر @Gelsomi47388050 گفت در انگلیسی.

الماس شاهزاده بریتانیا پرچم کشتی متعلق به کارناوال Corp.

کاربر دیگری گفت: لندن خواهد بود که بهترین پشتیبان گزینه است.

“احتمالا تنها شهر بزرگ است که می تواند امکانات هتل ها و غیره همه آماده & آب و هوا خواهد بود بیشتر منجر به هر دو مسابقات/ تماشاگران از توکیو” @twose_brian نیز توییتی در زبان انگلیسی در پاسخ به بیلی tagging #LondonOlympics2020.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>