Coronavirus تاثیر بر روی صفحه نمایش به عنوان Village Roadshow آماده پذیرش BGH پیشنهاد تصاحب

استرالیا studios, سینما و پارک, گروه, Village Roadshow محدود است و آماده برای پذیرش یک پیشنهاد تصاحب از امور مالی شرکت BGH. همچنین گفت که آن را مطرح اضافی $50.4 میلیون (یک 70 میلیون دلار) کوتاه مدت مالی تاسیسات.

قیمت نهایی از BGH ارائه مشروط در چند پست-coronavirus نقاط عطف و نقاط به طور ضمنی سازمانی ارزش تا $545 میلیون دلار (میلیارد و 758 میلیون).

VRL صاحب یکی از استرالیا بزرگترین سینما مدارات فیلم شرکت توزیع Roadshow Pictures and the Village Roadshow Studios در ساحل طلا در کوئینزلند. همچنین صاحب 31 درصد از نیویورک-بر اساس فروش و تولید شرکت FilmNation و 20 درصد از Village Roadshow سرگرمی گروه (VREG) یک U. S مبتنی بر توسعه محتوا و تولید شرکت است.

استرالیا بورس-گروه ذکر شده در سال گذشته بود متزلزل اختلافات میان خانواده خود و مدیریت ارشد صاحبان و دریافت تصاحب ارائه می دهد در ماه دسامبر و ژانویه. یکی از دلایل آن را به خود گرفته است مدت زمان طولانی برای تکمیل معامله خرد کردن تاثیر coronavirus در VRL کسب و کار.

BGH ژانویه ارائه شد برای خرید VRL در 4 دلار در هر سهم. این پیشنهاد که منجر سهامداران در حال حاضر به فکر قبول است برای$2.20 هر سهم.

BGH می گوید که آن را افزایش می دهد را اگر برادران وارنر فیلم جهان و جهان دریا پارک به روی عموم باز برای یک دوره 5 روز متوالی قبل از معامله تاریخ; افزایش بیشتر اگر 75 ٪ از آن را به سینماها باز هستند به مدت پنج روز و نهایی کیکر اگر دولت درون مرزهای بین Queensland, ویکتوریا و نیو ساوت ولز شده اند بازگشایی با نیمه دوم ماه اکتبر.

در حال حاضر کوئینزلند پارک باز هستند اما عامل در ظرفیت محدود و مرزهای بسته شده است. سینما در استرالیا دوباره باز البته با اجباری ظرفیت محدودیت اما کسانی که در این کشور دومین شهر ملبورن مجبور شده اند به عنوان بخشی از آخرین واکنش به شیوع ویروس.

کوتاه مدت بودجه تزریق گزارش شده است که از یک ترکیب موجود دهندگان و کوئینزلند خزانه داری شرکت. بیشتر از آن نیاز به بازپرداخت در عرض 12 ماه.

یک هسته سهامداران گروه به نام VRC می گوید آن را قبول نقدی برای بخش قابل توجهی از سهام خود را, اما همچنین باقی می ماند به عنوان “قابل توجه متعهد سهامداران در کسب و کار خصوصیسازی کنند.” ایالات متحده سرمایه گذاری شرکت Mittleman برادران که 8.5 درصد از سهام قبلا به نام A$2.40 را “شرم آور است.”

VRC می گوید که کلارک کربی باقی خواهد ماند به عنوان VRL مدیر عامل شرکت با رابرت کربی به عنوان رئیس اجرایی و گراهام برک به عنوان co-رئیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>